Курси BAS Бухгалтерія і Управління Торгівлею

Курси BAS Бухгалтерія, Управління торгівлею, Малий бізнес, Документообіг

від 2990 грн.
Записатися

В даному блоці «Курси BAS Бухгалтерія і Управління торгівлею» пропонуємо ознайомитись з переліком курсів лінійки прикладних рішень BAS (Business Automation Software).

Які курси дозволяють освоїти ведення операцій регламентованого обліку?

Даний блок включає два спеціалізованих курсів, що дозволять відображати операції регламентованого обліку, а й відовідно з легкість формувати регламентовану та податкову звітність. Пропонуємо кожен курс розглянути більш детальніше.

Курс Використання «BAS Бухгалтерія» призначено для набуття навиків відображення операцій бухгалтерського та податкового обліку в прикладному рішені «BAS Бухгалтерія» та вільного формування обов’язкової звітності.

Даний курс включає проходження практичних прикладів, що побудовані на ведені обліку будь-яких видів комерційної діяльності: оптову й роздрібну торгівлю, надання послуг, відображення закупівлі ТМЦ та необоротних активів, виробництва, ведення валютних операцій (імпорт, експорт, купівля-продаж валюти) тощо.

Всі завдання спираються на універсальну модель регламентованого обліку та відображаються відповідно до законодавства України, з врахування законодавчих змін.

Курс буде корисним для:

 • бухгалтерів-початківців, які прагнуть освоїти навики та прийоми коректного відображання поточних господарських операцій бухгалтерського обліку;

 • бухгалтерів, які ведуть діяльність юридичних осіб або фізичних осіб підприємців, та бажають з легкістю формувати регламентовані звіти на підставі відображених операцій;

 • співробітників підприємств, які є кінцевими користувачами продукту «BAS Бухгалтерія»;

 • фахівців українських фірм-франчайзі, які займаються або планують займатися впровадженням інформаційних систем на базі даного продукту.

Важливо зазначити, що в даному курсі тема кадрового обліку та обліку заробітної плати не включає операції нарахування відпускних та лікарняних за видами.

Курс Використання «BAS Бухгалтерія КОРП» включає комплекс окремих курсів, що дозволять освоїти більш детальніше навики ведення кадрового обліку та обліку заробітної плати й вміння відображення поточних господарських операцій діяльності підприємства в прикладному рішенні «BAS Бухгалтерія КОРП»

Даний курс є професійним помічником для бухгалтерів підприємств, які прагнуть:

 • вільно відображати операції бухгалтерського та податкового обліку, включаючи формування обовязкової регламентованої звітності;

 • автоматизувати ведення будь-якого виду діяльності: гуртову й роздрібну діяльність, надання послуг, виробництво тощо;

 • вільно формувати первинні документи за різними господарськими операціями від відображення отримання ТМЦ до нарахування суми відпускних працівникам, тощо;

 • вміти аналізувати діяльність роботи підприємства за допомогою звітів прикладного рішення.

Важливо зазначити практичне освоєння «BAS Бухгалтерія КОРП» включає проходження окремого комплексу курсів:

 • «Використання прикладного рішення BAS Бухгалтерія» (скорочений) – дозволить освоїти навики відображення господарських операцій обліку;

 • «Кадровий облік у прикладному рішенні BAS КУП» - дозволить освоїти принципи та особливості детального ведення кадрового обліку

 • «Розрахунок зарплати у прикладному рішенні BAS КУП» - дозволить отримати практичні навики налаштування розрахунку заробітної плати, відображення операцій розрахунку та виплати заробітної плати, розрахунку та виплати відпускних й лікарняних.

Які курси дозволяють освоїти ведення операцій торгового підприємства управлінському обліку?

Курс Використання «BAS Управління торгівлею» дозволить отримати навики відображення господарських операцій в управлінському обліку підприємств, що займаються оптово-роздрібною торгівлею.

Даний курс буде корисним для:

 • управлінського персоналу, які прагнуть освоїти принципи відображення оперативних операцій обліку наявності та руху товарів;
 • менеджерів, які прагнуть отримати прийоми коректної роботи в даній конфігурації, аналізувати стан взаєморозрахунків з партнерами;
 • керівників відділів продажу й закупівлі, які прагнуть аналізувати за допомогою звітностей валовий прибуток, рентабельність продажу товарів, й формувати управлінський баланс за допомогою даної конфігурації;
 • даний курс буде корисним як для користувачів-початківців, так й фахівців з досвідом роботи, які прагнути систематизувати механізми роботи в даній конфігурації.

Курс Облік в роздрібній торгівлі в прикладних рішеннях BAS УТ, BAS КУП, BAS ERP дозволить більш детальніше освоїти навики формування операцій роздрібної торгівлі з використанням робочих місць касирів.

Даний курс буде корисним для користувачів, які прагнуть:

 • навчитися формувати прайс-листи за різними умовами компонування даних;
 • вміти налаштовувати та використовувати автоматичні знижки в роздрібних торговельних точках;
 • освоїти використання бонусних програм для клієнтів та програм лояльності, подарункові сертифікати;
 • вільно проводити аналіз роздрібних продажів та руху грошових коштів.

Що отримує слухач після проходження курсу?

Після проходження курсу (або комплексу курсів) кожен слухач отримує свідоцтво єдиного зразка

Як можна отримати допомогу консультантів при виборі курсу?

Детально зі змістом та іншою інформацією Ви можете ознайомитись на сторінках курсів. А якщо залишились питання, фахівці центру із задоволенням дадуть на них максимально детальні відповіді та допоможуть Вам зорієнтуватись при підборі курсу і формату навчання.

Телефонуйте: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50.

Ви можете також перед стартом занять поспілкуватись з викладачем курсу або пройти безкоштовне пробне заняття, щоб оцінити рівень викладання та зрозуміти наскільки комфортним буде для Вас подальше навчання.

Ми завжди на зв’язку і відкриті до спілкування! Чекаємо на Вас в наших аудиторіях та на онлайн-заняттях!


Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.