Впровадження корпоративних програм BAS

Впровадження корпоративних програм BAS

Замовити демонстрацію
Майнові права інтелектуальної власності на програми BAS належать NetHelp (Польща).

Компанія ТОВ "Проком" окрім послуг навчання пропонує своїм клієнтам також послуги супроводу та впровадження програмних продуктів лінійки BAS. Якщо Вам сподобалось навчатись разом з нами, можливо, Вас зацікавить пропозиція послуг наших консультантів, програмістів та методистів.

Послуги з впровадження та супроводу корпоративних систем управління на базі продуктів BAS

  • Консультування по роботі в конфігураціях для корпоративного управління підприємством: BAS Бухгалтерія КОРП, BAS Управління торгівлею (BAS УТ), BAS Комплексне управління підприємством (BAS КУП), BAS ERP, BAS Документообіг КОРП, УВП.

  • Оновлення конфігурацій, як типових, так і з урахуванням індивідуальних доопрацювань.

  • Впровадження та налаштування програмних продуктів BAS: обстеження, розробка плану проекту впровадження, моделювання процесів, доопрацювання під вимоги замовника, навчання персоналу, консультаційна підтримка під час дослідної та дослідно-промислової експлуатації.

  • Тестування і допомога при виправленні помилок користувачів в робочих базах.

  • Методична проробка вимог Замовника, розробка технічного завдання на доопрацювання, тестування доробок, що виконувались програмістами замовника.

  • Працює лінія консультацій (телефон, viber, telegram, TeamViewer, AnyDesk).

Всі послуги по оновленню, доопрацюванню або налаштуванню виконуються як з виїздом до клієнта, так і через сервіси віддаленого підключення за попереднім узгодженням.


Договір на впровадження.

  • Пропонуємо договір на впровадження з фіксованим бюджетом на консультаційні послуги та погодинною оплату робіт з програмування за фіксованою ставкою (900 грн без ПДВ / годину) на весь термін проекту.

  • Бюджет проекту готується за результатами безкоштовного експрес-обстеження. Впровадження виконується по проектній технології (як класичній, так і Agile).

Договір на абонентське обслуговування під час супроводу.

Пропонуємо договір на абонентське обслуговування, що включає в себе всі вище перераховані послуги в розмірі 3-х годин роботи спеціаліста-консультанта в місяць.

Вартість договору - 2700 грн. без ПДВ / місяць.

Контакти:

Для консультації щодо впровадження телефонуйте: +38 (067) 30-067-50, +38 (099) 30-099-50

Залишити заявку
Залиште заявку і ми безкоштовно проведемо Вам індивідуальну презентацію та зробимо індивідуальний розрахунок вартості.
Повернутися до Переліку