Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Новости

28.03.2020

Карантин – час підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці! Знання затребуваних сучасних IT-технологій – це можливість стати більш цінним працівником Вашої компанії або отримати шанс на працевлаштування.

Саме для цього ми в Навчальному центрі "ПРОКОМ" підготували унікальні інтерактивні онлайн-курси

Подробнее

26.03.2020

Запрошуємо студентів іт та економічних спеціальностей випробувати свої сили на Міжнародній студентській ІТ-олімпіаді "IT-Universe-2020".

Наразі триває заочний (дистанційний) етап, який скоро завершиться. Тому поспішайте зареєструватися.

Подробнее

14.03.2020

Нехай Коронавірус та Карантин не завадять вашим планам.

Онлайн-курс за ексклюзивною методикою ЦСН "Проком" максимально наближений до умов навчання в аудиторії, але має ряд переваг:
- доступність (для навчання потрібен лише комп'ютер та інтернет)
- мобільність (ви можете навчатися з дому, офісу, дачі)
- економія коштів та часу
- не ризикуєте здоров'ям у транспорті

Подробнее

01.03.2020

Сучасна освіта характеризується високою якістю теоретичної підготовки, але потребує тіснішої співпраці з бізнесом для покращення практичної складової навчання. Роботодавець потребує фахівців, які добре володіють інформаційними технологіями. Саме тому Навчальний центр "Проком" активно співпрацює з навчальними закладами.  

Подробнее

27.02.2020

Навчальний центр "Проком" є ​​партнером у проведенні кількох конкурсів міжнародної олімпіади IT-Universe:

«Використання автоматизованих систем обліку»
«Управління підприємством в ERP-системі»
«Програмування в автоматизованих системах обліку»

Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (IT-Universe) позиціонується як соціально значимий проект, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій (ІТ) і способів їх ефективного застосування, поліпшення процесів використання ІТ суспільством.

Подробнее

26.02.2020

Керівника ЦСН ТОВ "Проком" Ірину Столярчук обрали головою ради роботодавців Національного транспортного університету

Подробнее

19.02.2020

Технічний прогрес вимагає підвищення кваліфікації кадрів, адже працювати з новими технологіями неможливо із застарілими знаннями. Це ставить нові виклики для системи освіти як формальної, так і неформальної. Велика роль у цьому процесі належить закладам вищої освіти (ЗВО).
ЦСН «Проком» активно сприяє підвищенню кваліфікації викладачів провідних ЗВО України та наповненню освітніх програм сучасними інформаційними технологіями.
А, отже, нам було чим поділилися з учасниками III Всеукраїнської науково-практичної конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом», яка відбулася днями у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Подробнее

03.02.2020

29 січня 2020 р. відбувся семінар на тему «Автоматизація управління підприємством у прикладному програмному рішенні BAS ERP». У заході взяли участь викладачі економічного факультету та факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України.

У ході семінару викладач ЦСН Володимир Литвиненко продемонстрував учасникам заходу особливості, інтерфейс та принципи роботи прикладного рішення «BAS ERP» для управління великим підприємством, можливості використання інструментів та механізмів програми у навчальному процесі.

Подробнее

08.01.2020

Чи не найскладнішою ділянкою бухгалтерської роботи є відображення розрахунків з ПДВ. Добре, що сучасне програмне забезпечення суттєво спрощує це завдання. Звісно, якщо вміти використовувати відповідний функціонал.
Саме тому керівник ЦСН «Проком» Ірина Столярчук під час семінару поділилася секретами обліку податку на додану вартість у конфігурації «Бухгалтерія ред. 2.0». До речі, аналогічним чином можна відображувати ПДВ і в конфігурації «BAS Бухгалтерія версії ПРОФ».

Подробнее

05.01.2020

У нашому клубі програмістів 5 січня завершився осінній семестр. Для останнього заняття семестру викладачі ЦСН «Проком» підготували спеціальну святкову програму – конкурси, вікторини, солодощі та подарунки.

Подробнее

29.12.2019

Уже 16 років ЦСН «ПРОКОМ» готує програмістів і користувачів програмного забезпечення для автоматизації бізнесу.

Перед новорічними святами ми підводимо підсумки і говоримо про те нове, цікаве і особливе, що відбувалося з нашою командою та друзями: клієнтами і партнерами протягом року. Запрошуємо Вас зазирнути разом з нами в історію ЦСН «ПРОКОМ»-2019.

Подробнее

25.12.2019

Вітаємо із Новорічними святами та запрошуємо пройти популярні курси зі знижкою 300 грн!

Дія знижки розповсюджується при записі до 28 лютого 2020 року включно на курси "Бухгалтерія 8 для України", "Конфігурування в системі "1С:Підприємство 8". Основні об'єкти", "Оперативний контур прикладного рішення BAS ERP".

Подробнее

13.12.2019

4 грудня в Національному транспортному університеті відбувся майстер-клас на тему "Особливості обліку запасів" в  конфігурації 1С:Підприємство "Бухгалтерія для України"

Подробнее

10.12.2019

9 грудня 2019 р. відбувся майстер-клас «Роль бізнес-консультанта в проекті впровадження ERP». Захід проводив викладач ЦСН, бізнес-консультант Бречко Дмитро для студентів спеціальності «Економічна кібернетика» у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Подробнее

06.12.2019

5 грудня у Києві на території Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась Конференція IT-Universe: "Дуальна освіта в Україні – реалії та перспективи", в якій прийняли участь більше100 учасників із більш ніж 50 закладів вищої освіти (ЗВО) та компаній-партнерів Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (IT-Universe).

Подробнее

27.11.2019

Вітаємо викладачів ЦСН Проком Юлію Тимошенко та Ліану Кириленко з успішною здачею іспитів на право викладання сертифікованих курсів:

- Управління виробництвом та ремонтами в прикладному рішенні BAS ERP

- Оглядовий курс по прикладному рішенню BAS Управління торгівлею

- Огляд прикладного рішення BAS Комплексне управління підприємством

Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини професійної майстерності!

Подробнее

23.11.2019

Вітаємо із успішним завершенням навчання слухачів курсу ОПЕРАТИВНИЙ КОНТУР ПРИКЛАДНОГО РІШЕННЯ BAS ERP.

Бажаємо вдалого використання одержаних знань і навичок у професійній діяльності та кар'єрного зростання!

Подробнее

10.11.2019

Сучасна освіта повинна формувати фахівців із належним рівнем компетентності відповідно до потреб економіки та суспільства. Саме з цією метою Навчальний центр Проком започаткував співрацю з Київським національним університетом культури і мистецтв у рамках проєкту дуальної освіти з дисципліни "Технології автоматизації облікових систем" для студентів 4 курсу кафедри комп'ютерних наук. Практичні заняття проводилися провідними фахівцями Центру сертифікованого навчання ПРОКОМ.

Подробнее

08.11.2019

7 листопада у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся семінар на тему "Особливості ведення обліку ПДВ  в конфігурації "Бухгалтерія для України, редакція 2.0".

Подробнее