Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

19 березня у стінах Київського національного торговельно-економічного університету відбувся семінар на тему "Особливості обліку ПДВ у конфігурації "Бухгалтерія 2.0".

Подробнее

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами!

Подробнее

21 лютого для студентів кафедри "Економічна кібернетика" пройшов майстер-клас на тему «Майстер-клас «ОСББ: планування, управління та аналіз діяльності».

Подробнее

5 лютого у стінах Київського Національного Торгово-Економічного Університету відбувся майстер-клас на тему «Особливості відображення операцій з ПДВ в конфігурації «Бухгалтерія 2.0»». Захід проводила керівник ЦСН «ПРОКОМ» Ірина Столярчук.

Подробнее

Шановні колеги, партнери, та клієнти !

Економісти, фінансисти, бухгалтери, керівники підприємств, а також студенти економічних вишів.  Всі хто разом з нами вже діє, чи згодом опиниться, на передньому краї боротьби за ефективність українського бізнесу.  

Вітаю вас з Новим роком, що настає. Ми, в ПРОКОмі, дивимся в Новий, 2019 рік з беззастережним оптимізмом. Ми впевнено прогнозуємо, що всіх підприємців, хто наповнить кожен свій день натхненною працею, чекає рік потужного зростання. Менше сумнівів, менше вагань, та бентеги в очікуванні непевного майбутнього. Більше зусиль на те щоби власноруч будувати своє світле сьогодення. Менше сліз, більше діла. З Новим Роком !

Подробнее

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди, добробуту, сімейного затишку!

Нехай новий 2019-й рік принесе вам безліч позитивних емоцій та нових досягнень!

Подробнее

20 грудня 2018 року був проведений майстер-клас від керівника ЦСН «ПРОКОМ» Столярчук Ірини Аркадіївни для студентів 1 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» Київського Національного Університету Культури і Мистецтв. Слухачі сумісно з тренером спробували проявити свої вміння у роботі з сучасними автоматизованими інструментами ефективної розробки, створивши звітність для обліку успішності студентів. У якості інструментів для створення звітності було використано систему компонування даних та конструктор запитів.

Подробнее

Спілка автоматизаторів бізнесу засвідчила, що ТОВ "Проком" є учасником проекту впровадження системи менеджменту якості згідно стандарту ISO  9001:2015 у сфері надання послуг з автоматизації управління та обліку на підприємствах замовника, включно з консультаційними послугами, допомогою у виборі програмного продукту, навчанням користувачів, проектуванням, розробкою, введенням в експлуатацію та супроводом інформаційних систем на основі програмних продуктів лінійки "1С:Підпрпємство".

Подробнее

Новорічні свята наближаються, а ти не знаєш, що подарувати рідним⁉️????

ДАРУЙ СЕРТИФІКАТ НА НАВЧАННЯ У ЦСН "ПРОКОМ"!

Подробнее

Чудовий вечір у дружній та затишній атмосфері, наповнений приємними несподіванками, захоплюючими іграми, сюрпризами та солодкими подарунками. Таким запам’яталося юним програмістам останнє заняття на курсі «Основи програмування на мові Java для школярів» Модуль 1 та Модуль 4, яке відбулося 9 грудня. Декілька місяців вони старанно здобували знання під керівництвом викладача ЦСН «Проком» Квитко Аліни Володимирівни, але діти з нетерпінням чекають Нового Року, тож прийшов час трішки розважитись.

Подробнее

30 листопада 2018 року провідний викладач ЦСН «Проком» Ірина Чорнодуб провела майстер-клас для студентів 1-4 курсів спеціальностей «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка» та «Маркетинг» Запорізького національного університету.

Подробнее

21 листопада студенти 3 курсу Київського державного коледжу туризму та готельного господарства завітали на тренінг від керівника ЦСН «ПРОКОМ» Столярчук Ірини Аркадіївни. Тематика тренінгу «Особливості автоматизованого обліку ПДВ» є однією з найбільш важливих та актуальних як для початківців, так і для досвідчених бухгалтерів. Тренінг проводився на базі конфігурації «Бухгалтерія для України, редакція 2.0».

Подробнее

«Розробка звітів в середовищі «1C:Підприємство 8» з використанням системи компонування даних (СКД)». Саме такою була тема курсів підвищення кваліфікації фахівців у ЦСН «Проком», які завершилися цими вихідними.

Подробнее

Бажаємо тобі, дорогий студенте, розвитку та вдосконалення, вдалого кар'єрного старту та високих досягнень у майбутньому!

Подробнее

Уже 15 років при ТОВ «ПРОКОМ» функціонує структурний підрозділ – Центр Сертифікованого Навчання (ЦСН). До завдань центру входить навчання програмістів і користувачів програмних продуктів для автоматизації бізнесу.

Подробнее

І це свято для нас не звичайне, а особливе – нам вже цілих 1️⃣️5️⃣️ років. І всі ці 15 років ми працюємо, зростаємо і розвиваємося для вас❗
Дякуємо усім нашим слухачам та партнерам за плідну співпрацю❗

Подробнее

У рамках співпраці ЦСН «Проком» із кафедрою фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ викладачі кафедри успішно підвищили кваліфікацію на курсі «Використання прикладного рішення "Бухгалтерія 8 для України".

Подробнее

Провідний викладач ЦСН «Проком» Ірина Чорнодуб провела 31 жовтня 2018 року майстер-клас для викладачів та студентів кафедри обліку і оподаткування факультету «Економіка та управляння» Запорізького національного технічного університету. 
Подробнее

23 жовтня у стінах КНУБА на факультеті автоматизації та інформаційних систем пройшов майстер-клас з програмування та конфігурування «Робоче рішення для автоматизації обліку успішності за півгодини». Захід проводила керівник ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна. Під час заходу студенти ознайомились з основними сучасними продуктами для автоматизації бізнесу на ринку України, з факторами, що впливають на вибір ПЗ, а також з основними вимогами IT-ринку до фахівців у цій галузі.

Подробнее

16 жовтня в одній із аудиторій Національного університету біоресурсів і природокористування України пройшли майстер-класи для студентів магістратури, а також для студентів другого та третього курсів спеціальності "Облік і оподаткування" на тему "Типові проблеми обліку в прикладному рішенні "1С: Підприємство 8. Бухгалтерія для України".  Керівник ЦСН "Проком" Ірина Столярчук ознайомила слухачів зі специфікою програм, які на сьогоднішній день використовуються для автоматизації бухгалтерського обліку.


Подробнее