Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Новости

11.10.2019

Команда ТОВ «Проком» вітає викладачів, студентів і випускників із 60-річчям кафедри обліку та оподаткування Національного університету біоресурсів і природокористування України!

Подробнее

08.10.2019

2 жовтня 2019 р. відбувся майстер-клас «Особливості обліку ТМЦ у типовій конфігурації  «Бухгалтерія 8 для України». Захід проводив викладач ЦСН Володимир Литвиненко для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Подробнее

05.10.2019

03 жовтня 2019 року викладач ЦСН «Проком» Кириленко Ліана Вікторівна провела для студентів 3-го курсу  Торгового коледжу ДВНЗ «Запорізький національний університет» спеціальності "Маркетинг"  та «Облік і оподаткування» зустріч з метою ознайомлення діяльністю учбового центру «Проком», його курсами та методами навчання.

Подробнее

02.10.2019

1 жовтня у Державному університеті інфраструктури і технологій відбувся семінар на тему "Особливості ведення обліку ПДВ  в  конфігурації "Бухгалтерія для України, редакція 2.0".

Подробнее

01.10.2019

Вітаємо слухачів курсу "Використання прикладного рішення "Бухгалтерія 2.0" ???? та бажаємо успішного використання одержаних знань і навичок у професійній діяльності!????

Подробнее

16.09.2019

BAS Бухгалтерія призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т. д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

Подробнее

02.09.2019

От ми і зустрічаємо перше свято осені - День знань. У цей день керівник Центру Ірина Столярчук та голова ВГО "Співтовариство ІТ-директорів України" Володимир Бузмаков завітали до Національного університету біоресурсів і природористування України, з яким нас пов'язують цікаві спільні проекти у галузі освіти, науки та інформаційних технологій.  

Подробнее

24.08.2019

День Незалежності – це особливе свято для кожного свідомого українця. Адже у цей день є привід згадати усіх тих, хто працював і працює на благо нашої держави, не жалкуючи сил та життя.

Подробнее

14.08.2019

Запрошуємо на безкоштовний вебінар: облік транспортно-заготівельних витрат в 1С:Підприємство 8.3. Бухгалтерія ред.2.0

Подробнее

11.08.2019

Развивая опыт индивидуального обучения, ЦСО Проком этим летом сотрудничал с финансовым директором, аудитором и просто интересным человеком Екатериной Лободенко. Она обратилась к нам для совершенствования практических навыков по использованию функционала программы Бухгалтерия (редакция 2.0). Екатерина согласилась поделиться своими впечатлениями о курсе обучения.

Подробнее

16.07.2019

Дорогі колеги! Щиро вітаємо з професійним святом - Днем бухгалтера!

Бухгалтер належить до чільної когорти менеджерів кожної компанії. Адже саме від професіоналізму, уважності і точності бухгалтера залежить не лише репутація підприємства, але і доходи. Бухгалтер має бути сучасним, розумітися не лише на економіці, а й на юриспруденції та інформаційних технологіях. Ваша праця складна та відповідальна.

Тож бажаємо вам у цей світлий день професійного зростання, відмінного здоров’я, фінансового благополуччя, творчих успіхів і завжди гарного настрою!

Подробнее

05.07.2019

Чому курс по бухгалтерії в системі 1С:Підприємство 8.3 сьогодні необхідний навіть головним бухгалтерам із багаторічним досвідом? І чи реально здобути ці знання за 1 місяць? Про це та інше розповіла слухачка курсів ЦСН Проком, головний бухгалтер із 12-річним стажем Інна Никанорова.

Подробнее

01.07.2019

Випускники курсу Конфігурування в системі 1С:Підприємство 8. Основні об'єкти поділилися враженнями про курс та розповіли про те, як вони бачать свою подальшу роботу в ІТ.

Подробнее

30.06.2019

Бажаємо Вам завжди залишатися такою ж цілеспрямованою, життєрадісною, тактовною та креативною. Нехай удача буде вашою постійною супутницею. Щиро бажаємо безпрецедентного успіху в усіх справах, перманентного прибутку, мільйон нових ідей і проектів, у реалізації яких ми Вам із задоволенням допоможемо, відданих друзів і надійних партнерів, сімейного благополуччя і звичайного людського щастя!

Подробнее

28.06.2019

У цивілізованому світі усі давно переконалися у тому, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Тож нехай демократичні засади, що були закріплені у Конституції України стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному з нас. Зі святом!

Подробнее

14.06.2019

Настав час підводити підсумки Міжнародної студентської олімпіади "IT-Universe-2019".
Цьогоріч олімпіада стартувала 15 лютого 2019 року. Організатором  її проведення є Всеукраїнська громадська організація "Товариство IT-директорів України". Активно долучилися до цієї справи також «Спілка Автоматизаторів Бізнесу» та ряд інших організацій ІТ-індустрії.
Постійним партнером олімпіади є ЦСН «Проком».

Подробнее

06.06.2019

У останній день травня партнер ЦСН "Проком" Національний університет біоресурсів і природокористування України відзначив свій 121-1 день народження

Подробнее

29.05.2019

23 квітня 2019 р. викладачем Центру сертифікованого навчання "Проком" Юлією Тимошенко для студентів 3 та 4 курсів напряму підготовки "Інформаційна бізнес-аналітика" спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" Київського національного університету культури і мистецтв проведено майстер-клас на тему "Інструменти бізнес-аналізу в сучасних автоматизованих системах обліку та управління".

Подробнее

23.05.2019

21 травня 2019 р. відбувся семінар «Базові принципи функціонування підсистеми «Зарплата і кадри». Захід проводив викладач ЦСН «ПРОКОМ» Володимир Литвиненко

Подробнее

09.05.2019

Запрошуємо на семінар "Розробка звітів в середовищі 1C:Підприємство 8 з використанням системи компонування даних" у м.Запоріжжя

Подробнее