Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Чудовий вечір у дружній та затишній атмосфері, наповнений приємними несподіванками, захоплюючими іграми, сюрпризами та солодкими подарунками. Таким запам’яталося юним програмістам останнє заняття на курсі «Основи програмування на мові Java для школярів» Модуль 1 та Модуль 4, яке відбулося 9 грудня. Декілька місяців вони старанно здобували знання під керівництвом викладача ЦСН «Проком» Квитко Аліни Володимирівни, але діти з нетерпінням чекають Нового Року, тож прийшов час трішки розважитись.

Подробнее

30 листопада 2018 року провідний викладач ЦСН «Проком» Ірина Чорнодуб провела майстер-клас для студентів 1-4 курсів спеціальностей «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка» та «Маркетинг» Запорізького національного університету.

Подробнее

21 листопада студенти 3 курсу Київського державного коледжу туризму та готельного господарства завітали на тренінг від керівника ЦСН «ПРОКОМ» Столярчук Ірини Аркадіївни. Тематика тренінгу «Особливості автоматизованого обліку ПДВ» є однією з найбільш важливих та актуальних як для початківців, так і для досвідчених бухгалтерів. Тренінг проводився на базі конфігурації «Бухгалтерія для України, редакція 2.0».

Подробнее

«Розробка звітів в середовищі «1C:Підприємство 8» з використанням системи компонування даних (СКД)». Саме такою була тема курсів підвищення кваліфікації фахівців у ЦСН «Проком», які завершилися цими вихідними.

Подробнее

Бажаємо тобі, дорогий студенте, розвитку та вдосконалення, вдалого кар'єрного старту та високих досягнень у майбутньому!
Подробнее

Уже 15 років при ТОВ «ПРОКОМ» функціонує структурний підрозділ – Центр Сертифікованого Навчання (ЦСН). До завдань центру входить навчання програмістів і користувачів програмних продуктів для автоматизації бізнесу.

Подробнее

І це свято для нас не звичайне, а особливе – нам вже цілих 1️⃣️5️⃣️ років. І всі ці 15 років ми працюємо, зростаємо і розвиваємося для вас❗
Дякуємо усім нашим слухачам та партнерам за плідну співпрацю❗

Подробнее

У рамках співпраці ЦСН «Проком» із кафедрою фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ викладачі кафедри успішно підвищили кваліфікацію на курсі «Використання прикладного рішення "Бухгалтерія 8 для України".

Подробнее

Провідний викладач ЦСН «Проком» Ірина Чорнодуб провела 31 жовтня 2018 року майстер-клас для викладачів та студентів кафедри обліку і оподаткування факультету «Економіка та управляння» Запорізького національного технічного університету. 
Подробнее

23 жовтня у стінах КНУБА на факультеті автоматизації та інформаційних систем пройшов майстер-клас з програмування та конфігурування «Робоче рішення для автоматизації обліку успішності за півгодини». Захід проводила керівник ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна. Під час заходу студенти ознайомились з основними сучасними продуктами для автоматизації бізнесу на ринку України, з факторами, що впливають на вибір ПЗ, а також з основними вимогами IT-ринку до фахівців у цій галузі.

Подробнее

16 жовтня в одній із аудиторій Національного університету біоресурсів і природокористування України пройшли майстер-класи для студентів магістратури, а також для студентів другого та третього курсів спеціальності "Облік і оподаткування" на тему "Типові проблеми обліку в прикладному рішенні "1С: Підприємство 8. Бухгалтерія для України".  Керівник ЦСН "Проком" Ірина Столярчук ознайомила слухачів зі специфікою програм, які на сьогоднішній день використовуються для автоматизації бухгалтерського обліку.


Подробнее

Поздравляем с окончанием обучения и желаем удачи на тестировании "Профессионал" слушателям курса "Бухгалтерія 8 для України"!

Подробнее

10 жовтня 2018 року керівник Центру сертифікованого навчання «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна провела для студентів 4-го курсу спеціальності «Облік та оподаткування» КНТЕУ майстер-клас на тему «Типові проблеми обліку в прикладному рішенні «1С:Підприємство8. Бухгалтерія для України».

Подробнее

Особливості обліку ТМЦ у типовій конфігурації «Бухгалтерія 8 для України». Таку назву мав майстер-клас для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» Київського національного торговельно-економічного університету.

Подробнее

5 вересня 2018 року пройшло урочисте завершення програми  «Введення в конфігурування на платформі "1С:Підприємство"» виробничої практики в НУБіП України. Програму практики було сумісно розроблено для студентів 3-го курсу спеціальності «Програмна інженерія» фахівцями ТОВ «ПРОКОМ» та викладачами факультету інформаційних технологій.

Подробнее

Керівник ЦСН «ПРОКОМ» Ірина Столярчук на урочистій посвяті в студенти привітала від ТОВ «ПРОКОМ» студентів та викладачів коледжу з Днем знань і початком нового навчального року.

Подробнее

ЦСН «ПРОКОМ» вже декілька років тісно співпрацює з факультетом інформаційних технологій НУБіП України, сумісно реалізуючи масштабні освітні та соціальні проекти: сумісна навчальна лабораторія, перемога в конкурсі корпоративно-соціальної відповідальності, виробнича практика студентів тощо.

Подробнее

Та даруємо студентам і викладачам знижку 1️⃣️5️⃣% на курси у Навчальному центрі "Проком".

Подробнее

Вячеслав Вершинин. Машинное обучение в ERP

Доклад инженера-программиста ООО "Проком" Вячеслава Вершинина на CIO-Jazz "Эффективное управление предприятием" 27 июля 2018 года.
Подробнее

День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

Подробнее
  • 1
  • 2