Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Новости

01.04.2021
Однією з ефективних форм розповсюдження знань та досвіду є майстер-класи. Тож 31 березня 2021 року для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів облікових дисциплін Ніжинського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України був проведений майстер-клас.
Подробнее

16.03.2021
В Запорізькому національному університеті вдесяте розпочалася ділова гра «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці». Організатори гри -  ТОВ «ПРОКОМ» та кафедра економічної кібернетики ЗНУ.
Подробнее

12.03.2021
В рамках продовження співпраці та напрацювання можливих форматів дуальної освіти 12.03.21 пройшов майстер-клас для студентів 3 курсу спеціальності «121 Інженерія програмного забезпечення» Національного університету «Запорізька політехніка».
Подробнее

09.03.2021
Впевнені, що з вашими знаннями та досвідом, проекти впровадження і курси стануть ще кращими, ще кориснішими для наших слухачів і клієнтів!
Подробнее

16.02.2021
До дня народження компанії "Проком" проводимо конкурс на нашій сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/csoprocom.com.ua

Приймайте участь та вигравайте призи!
Подробнее

15.02.2021

Компанія «Проком» у рамках програми співпраці з ЗВО та розвитку напрямку дуальної освіти провела у лютому 2021 року ознайомчу презентацію для студентів 3 курсу спеціальності «121 Інженерія програмного забезпечення» Національного університету «Запорізька політехніка». 

Тему заходу «Можливості для працевлаштування в сфері автоматизації управління та обліку» було обрано з метою ознайомлення студентів IT-спеціальностей з існуючими областями майбутньої професійної діяльності.

Подробнее

14.02.2021

ПРОКОМу 30! Та невже? А начебто вчора тільки починали! Така дивна кругла цифра, з якої втім важно зробити якийсь корисний висновок на кшталт «добре/погано» :)

Тому ми рахуємо інакше - більше 500 000 годин оплачених Вами, нашими клієнтами. Дякуємо Вам за кожну з них.

Ті незліченні години ми використовували щоб невпинно накопичувати, та перетворювати на знання практичний досвід управління бізнесом за допомогою систем комплексної автоматизації.

Подробнее

31.12.2020

На порозі стоїть новий 2021 рік, рік Бика!

Зустрічайте це свято з усмішкою, щоб воно було сповнене радісних подій і добрих емоцій! А для цього ми підготували для вас це відеопривітання

Подробнее

30.12.2020

Кожного року напередодні новорічних свят ми в ЦСН «ПРОКОМ» підводимо підсумки і говоримо про те нове, цікаве і особливе, що відбувалося з нашою командою та друзями протягом року. Сьогодні ми розкажемо що ми зробили і робимо саме для Вас – наших слухачів, клієнтів та партнерів.

Подробнее

28.12.2020

Новорічні свята вже на порозі, з чим ми Вас і вітаємо !
Але не варто забувати про навчання та ЗНО - яке відбудеться зовсім незабаром
Тож запрошуємо Вас на

❗️НОВІ КУРСИ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ПО ХІМІЇ❗️

Подробнее

24.12.2020

Наш центр продовжує активну співпрацю з вищими навчальними закладами. Так 17 грудня відбулася дистанційна зустріч зі студентами ДУТ, де викладач навчального центру Кириленко Л.В. провела для студентів презентацію на тему «Організація закупівель та продажів в прикладному рішенні «1С Підприємство 8: Управління торговим підприємством для України»

Подробнее

13.12.2020

9 грудня відбулася онлайн-зустріч викладачів і студентів кафедри економічної кібернетики Запорізького національного університету із директором ТОВ «ПРОКОМ» Сергей Бутенко

На початку зустрічі деканка економічного факультету, д.е.н., професорка Алла Череп привітала учасників зустрічі та відзначила, що економічний факультет ЗНУ продовжує плідну багаторічну співпрацю з ТОВ «ПРОКОМ» у питаннях навчання студентів на курсах з автоматизації бізнес-процесів, проходження студентами виробничої практики у компанії та подальшого працевлаштування. Компанія «ПРОКОМ» є постійним учасником засідань круглого столу «Інтеграція освіти, науки та бізнесу», які щорічно проводяться на економічному факультеті ЗНУ.

Подробнее

24.11.2020

Знижка 40% на новий курс «Роздрібний облік в прикладних рішеннях BAS УТ, BAS КУП, BAS ERP»
Знижка 40% + місяць безкоштовного використання ПЗ на курс "Використання «Бухгалтерія 8 для ОСББ»
Знижка студентам 30-35% на навчання онлайн
Акція «Щедра осінь» - даруємо 1000 грн. на популярні курси
Знижка 25% на навчання онлайн

Подробнее

17.11.2020

Напередодні ми провели тематичний конкурс, а разом з цим визначили  За що люблять осінь підписники нашої сторінки  Тож пропонуємо вам ТОП-5 від підписників нашої сторінки.

Подробнее

17.11.2020

Бажаємо насолоджуватися кожним днем студентського життя. Нехай  сесії будуть легкими, стипендія – підвищеною, друзі – вірними. Не бійся ставити перед собою фантастичні цілі, будь сміливим - і все вийде!

Подробнее

14.11.2020

Так, сьогодні ми святкуємо 17 років!
Саме стільки часу ми ділимося нашими знаннями та вміннями із тисячами слухачів, клієнтів та партнерів. Приємно, що часто ми залишаємося друзями на довгі роки.

Подробнее

27.10.2020

Наш центр продовжує активну співпрацю з вищими навчальними закладами. Так у жовтні відбулася дистанційна зустріч зі студентами НТУ, де керівник навчального центру Столярчук І.А. провела для студентів презентацію на актуальну тему «Можливості для працевлаштування в сфері автоматизації управління та обліку».

Подробнее

21.10.2020

Запрошуємо на вебінар "Групова зміна реквізитів" і "пошук дублів" в 1С:Підприємство та BAS, який відбудеться 28.10 о 20:00  на нашій сторінці у фейсбук

Подробнее

12.10.2020

Ми в Центрі сертифікованого навчання "Проком" розуміємо, що вивчення сучасного програмного забезпечення потрібно починати ще зі школи або хоча б із коледжу. Саме тому проводимо низку заходів спільно із закладами вищої освіти. У тому числі майстер-класи по використанню комп'ютерних технологій для майбутніх фахівців економічного профілю.

Подробнее

16.07.2020

Сьогодні вітаємо з професійним святом наших шановних колег - бухгалтерів. З Днем бухгалтера!

Напередодні ми провели тематичний конкурс, вручили подарунки, а разом з цим визначили найбільш важливі якості бухгалтера на думку наших підписників у фейсбуку.

Подробнее