Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Новости

16.07.2020

Сьогодні вітаємо з професійним святом наших шановних колег - бухгалтерів. З Днем бухгалтера!

Напередодні ми провели тематичний конкурс, вручили подарунки, а разом з цим визначили найбільш важливі якості бухгалтера на думку наших підписників у фейсбуку.

Подробнее

09.07.2020

Вітаємо! Уже зовсім скоро День бухгалтера!

Саме тому ми вирішили розіграти відразу кілька подарунків серед підписників нашої сторінки в фейсбук. Тому заходьте на нашу сторінку і беріть участь у конкурсі на facebook.com/csoprocom.com.ua

Подробнее

01.07.2020

Міжнародна студентська олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» відзначила своє десятиріччя!

Незмінним партнером Олімпіади є ТОВ "Проком" та Центр Сертифікованого Навчання "Проком". Наші викладачі та консультанти приймають участь у підготовці та перевірці завдань, проводять майстер-класи і діляться досвідом зі студентами та викладачами.

У відео ми згадали всі 10 років нашої співпраці і вітаємо всіх причетних з ювілеєм! Разом створимо IT-Всесвіт!

Подробнее

29.06.2020

Навчальний центр "Проком" постійно проводить майстер-класи, семінари та, звісно, курси по застосуванню різних прикладних рішень для автоматизації бізнесу.

Цього разу пропонуємо вашій увазі фрагменти майстер-класу "Автоматизація управління підприємством у прикладному рішенні BAS ERP", який провів кандидат економічних наук, провідний викладач ЦСН «ПРОКОМ» Литвиненко Володимир Сергійович.

Подробнее

22.06.2020

Відбулася Церемонія оголошення результатів Фіналу IT-Universe-2020 - десятого, ювілейного, сезону Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe».

Подробнее

16.06.2020

Вітаємо із успішним завершенням навчання слухачів курсу "BAS Бухгалтерія"

Подробнее

12.06.2020

Викладачі ЦСН "Проком" Ліана Кириленко та Юлія Тимошенко привітали учасників конкурсу "Управління підприємством в ERP-системі", який відкрив фінал олімпіади IT-Universe-2020, та розповіли про деталі і типові помилки при вирішенні завдань конкурсу.

Подробнее

16.05.2020

Вітаємо із успішним завершенням навчання слухачів онлайн-курсів!

У квітні та на початку травня завершили навчання відразу кілька груп слухачів по курсах:

- Бухгалтерія 8 для України

- Бухгалтерія 8 для ОСББ

- Конфігурування в системі "1С:Підприємство 8". Основні об'єкти

- Управління торгівлею

- Виробничий контур прикладного рішення BAS ERP

Подробнее

14.05.2020

Автоматизація управління підприємством у прикладному рішенні BAS ERP - саме таку назву має майстер-клас від Навчального центру "Проком", який проходив у два етапи на початку травня та зібрав понад сотню учасників. Серед них були студенти та викладачі провідних ЗВО столиці та представники підприємств, яких зацікавила тема заходу.

Подробнее

28.03.2020

Карантин – час підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці! Знання затребуваних сучасних IT-технологій – це можливість стати більш цінним працівником Вашої компанії або отримати шанс на працевлаштування.

Саме для цього ми в Навчальному центрі "ПРОКОМ" підготували унікальні інтерактивні онлайн-курси

Подробнее

26.03.2020

Запрошуємо студентів іт та економічних спеціальностей випробувати свої сили на Міжнародній студентській ІТ-олімпіаді "IT-Universe-2020".

Наразі триває заочний (дистанційний) етап, який скоро завершиться. Тому поспішайте зареєструватися.

Подробнее

14.03.2020

Нехай Коронавірус та Карантин не завадять вашим планам.

Онлайн-курс за ексклюзивною методикою ЦСН "Проком" максимально наближений до умов навчання в аудиторії, але має ряд переваг:
- доступність (для навчання потрібен лише комп'ютер та інтернет)
- мобільність (ви можете навчатися з дому, офісу, дачі)
- економія коштів та часу
- не ризикуєте здоров'ям у транспорті

Подробнее

01.03.2020

Сучасна освіта характеризується високою якістю теоретичної підготовки, але потребує тіснішої співпраці з бізнесом для покращення практичної складової навчання. Роботодавець потребує фахівців, які добре володіють інформаційними технологіями. Саме тому Навчальний центр "Проком" активно співпрацює з навчальними закладами.  

Подробнее

27.02.2020

Навчальний центр "Проком" є ​​партнером у проведенні кількох конкурсів міжнародної олімпіади IT-Universe:

«Використання автоматизованих систем обліку»
«Управління підприємством в ERP-системі»
«Програмування в автоматизованих системах обліку»

Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (IT-Universe) позиціонується як соціально значимий проект, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій (ІТ) і способів їх ефективного застосування, поліпшення процесів використання ІТ суспільством.

Подробнее

26.02.2020

Керівника ЦСН ТОВ "Проком" Ірину Столярчук обрали головою ради роботодавців Національного транспортного університету

Подробнее

19.02.2020

Технічний прогрес вимагає підвищення кваліфікації кадрів, адже працювати з новими технологіями неможливо із застарілими знаннями. Це ставить нові виклики для системи освіти як формальної, так і неформальної. Велика роль у цьому процесі належить закладам вищої освіти (ЗВО).
ЦСН «Проком» активно сприяє підвищенню кваліфікації викладачів провідних ЗВО України та наповненню освітніх програм сучасними інформаційними технологіями.
А, отже, нам було чим поділилися з учасниками III Всеукраїнської науково-практичної конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом», яка відбулася днями у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Подробнее

03.02.2020

29 січня 2020 р. відбувся семінар на тему «Автоматизація управління підприємством у прикладному програмному рішенні BAS ERP». У заході взяли участь викладачі економічного факультету та факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України.

У ході семінару викладач ЦСН Володимир Литвиненко продемонстрував учасникам заходу особливості, інтерфейс та принципи роботи прикладного рішення «BAS ERP» для управління великим підприємством, можливості використання інструментів та механізмів програми у навчальному процесі.

Подробнее

08.01.2020

Чи не найскладнішою ділянкою бухгалтерської роботи є відображення розрахунків з ПДВ. Добре, що сучасне програмне забезпечення суттєво спрощує це завдання. Звісно, якщо вміти використовувати відповідний функціонал.
Саме тому керівник ЦСН «Проком» Ірина Столярчук під час семінару поділилася секретами обліку податку на додану вартість у конфігурації «Бухгалтерія ред. 2.0». До речі, аналогічним чином можна відображувати ПДВ і в конфігурації «BAS Бухгалтерія версії ПРОФ».

Подробнее

05.01.2020

У нашому клубі програмістів 5 січня завершився осінній семестр. Для останнього заняття семестру викладачі ЦСН «Проком» підготували спеціальну святкову програму – конкурси, вікторини, солодощі та подарунки.

Подробнее