Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Новости

08.01.2020

Чи не найскладнішою ділянкою бухгалтерської роботи є відображення розрахунків з ПДВ. Добре, що сучасне програмне забезпечення суттєво спрощує це завдання. Звісно, якщо вміти використовувати відповідний функціонал.
Саме тому керівник ЦСН «Проком» Ірина Столярчук під час семінару поділилася секретами обліку податку на додану вартість у конфігурації «Бухгалтерія ред. 2.0». До речі, аналогічним чином можна відображувати ПДВ і в конфігурації «BAS Бухгалтерія версії ПРОФ».

Подробнее

05.01.2020

У нашому клубі програмістів 5 січня завершився осінній семестр. Для останнього заняття семестру викладачі ЦСН «Проком» підготували спеціальну святкову програму – конкурси, вікторини, солодощі та подарунки.

Подробнее

29.12.2019

Уже 16 років ЦСН «ПРОКОМ» готує програмістів і користувачів програмного забезпечення для автоматизації бізнесу.

Перед новорічними святами ми підводимо підсумки і говоримо про те нове, цікаве і особливе, що відбувалося з нашою командою та друзями: клієнтами і партнерами протягом року. Запрошуємо Вас зазирнути разом з нами в історію ЦСН «ПРОКОМ»-2019.

Подробнее

25.12.2019

Вітаємо із Новорічними святами та запрошуємо пройти популярні курси зі знижкою 300 грн!

Дія знижки розповсюджується при записі до 28 лютого 2020 року включно на курси "Бухгалтерія 8 для України", "Конфігурування в системі "1С:Підприємство 8". Основні об'єкти", "Оперативний контур прикладного рішення BAS ERP".

Подробнее

13.12.2019

4 грудня в Національному транспортному університеті відбувся майстер-клас на тему "Особливості обліку запасів" в  конфігурації 1С:Підприємство "Бухгалтерія для України"

Подробнее

10.12.2019

9 грудня 2019 р. відбувся майстер-клас «Роль бізнес-консультанта в проекті впровадження ERP». Захід проводив викладач ЦСН, бізнес-консультант Бречко Дмитро для студентів спеціальності «Економічна кібернетика» у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Подробнее

06.12.2019

5 грудня у Києві на території Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась Конференція IT-Universe: "Дуальна освіта в Україні – реалії та перспективи", в якій прийняли участь більше100 учасників із більш ніж 50 закладів вищої освіти (ЗВО) та компаній-партнерів Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (IT-Universe).

Подробнее

27.11.2019

Вітаємо викладачів ЦСН Проком Юлію Тимошенко та Ліану Кириленко з успішною здачею іспитів на право викладання сертифікованих курсів:

- Управління виробництвом та ремонтами в прикладному рішенні BAS ERP

- Оглядовий курс по прикладному рішенню BAS Управління торгівлею

- Огляд прикладного рішення BAS Комплексне управління підприємством

Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини професійної майстерності!

Подробнее

23.11.2019

Вітаємо із успішним завершенням навчання слухачів курсу ОПЕРАТИВНИЙ КОНТУР ПРИКЛАДНОГО РІШЕННЯ BAS ERP.

Бажаємо вдалого використання одержаних знань і навичок у професійній діяльності та кар'єрного зростання!

Подробнее

10.11.2019

Сучасна освіта повинна формувати фахівців із належним рівнем компетентності відповідно до потреб економіки та суспільства. Саме з цією метою Навчальний центр Проком започаткував співрацю з Київським національним університетом культури і мистецтв у рамках проєкту дуальної освіти з дисципліни "Технології автоматизації облікових систем" для студентів 4 курсу кафедри комп'ютерних наук. Практичні заняття проводилися провідними фахівцями Центру сертифікованого навчання ПРОКОМ.

Подробнее

08.11.2019

7 листопада у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся семінар на тему "Особливості ведення обліку ПДВ  в конфігурації "Бухгалтерія для України, редакція 2.0".

Подробнее

03.11.2019

Сучасне програмне забезпечення для автоматизації управління та маркетингу - саме таку назву мав майстер-клас, який відбувся 1 листопада у Національному університеті біоресурсів і природокористування України для студентів  3 курсу спеціальності "Маркетинг"

Подробнее

11.10.2019

Команда ТОВ «Проком» вітає викладачів, студентів і випускників із 60-річчям кафедри обліку та оподаткування Національного університету біоресурсів і природокористування України!

Подробнее

08.10.2019

2 жовтня 2019 р. відбувся майстер-клас «Особливості обліку ТМЦ у типовій конфігурації  «Бухгалтерія 8 для України». Захід проводив викладач ЦСН Володимир Литвиненко для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Подробнее

05.10.2019

03 жовтня 2019 року викладач ЦСН «Проком» Кириленко Ліана Вікторівна провела для студентів 3-го курсу  Торгового коледжу ДВНЗ «Запорізький національний університет» спеціальності "Маркетинг"  та «Облік і оподаткування» зустріч з метою ознайомлення діяльністю учбового центру «Проком», його курсами та методами навчання.

Подробнее

02.10.2019

1 жовтня у Державному університеті інфраструктури і технологій відбувся семінар на тему "Особливості ведення обліку ПДВ  в  конфігурації "Бухгалтерія для України, редакція 2.0".

Подробнее

01.10.2019

Вітаємо слухачів курсу "Використання прикладного рішення "Бухгалтерія 2.0" ???? та бажаємо успішного використання одержаних знань і навичок у професійній діяльності!????

Подробнее

16.09.2019

BAS Бухгалтерія призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т. д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

Подробнее

02.09.2019

От ми і зустрічаємо перше свято осені - День знань. У цей день керівник Центру Ірина Столярчук та голова ВГО "Співтовариство ІТ-директорів України" Володимир Бузмаков завітали до Національного університету біоресурсів і природористування України, з яким нас пов'язують цікаві спільні проекти у галузі освіти, науки та інформаційних технологій.  

Подробнее