Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Відгуки

ЦСН "Проком" надає якісні послуги з навчання та консультування клієнтів. Ми вдячні нашим слухачам і клієнтам за довіру та позитивні відгуки про нашу работу. 

Мені подобається як викладач Ліана Кириленко проводить навчання - пояснює все дуже просто та доступно, а якщо щось не зрозуміло - відповідає на всі запитання.
Закружецька Т.В. | онлайн
Курси для користувачів
Перш за все хочу відмітити подачу матеріалу та викладача курсу, який завжди доступно то зрозуміло пояснював. Сподобалося те, що була комунікація із викладачем.
Варто відмітити, що моя група була невелика, що давало можливість звертати увагу на всіх учасників курсу та проблеми, питання, які виникали. 
Вважаю, що курс коштує своїх грошей, це хороша інвестиція у власний розвиток.
Шейко Катерина Сергіївна | онлайн
Курси для користувачів
Очень понравилось учиться под руководством Литвиненко В.С., который отвечал на все вопросы и максимально понятно излагал материал. За месяц удалось овладеть базовыми знаниями для роботы в программе BAS Бухгалтерия. Хотелось бы чуть больше домашних заданий для закрепления пройденного и больше обратной связи в организационных вопросах. Компанию определенно рекомендую!
Антоненко Яна Сергіївна | онлайн
Курси для користувачів
Обучение ёмкое, понятное, информация давалась доступным для начинающего языком.
Уварова Алина | e-mail: grinvich93@meta.ua
Курсы для программистов
Это был мой вводный курс в программирование "1С:Підприємство". Качество подачи информации супер. С первых двух-трех занятий, кажется что "погорячилась" и это очень сложно, но потом приходит понимание и все встает на свои места, преподаватель помогает разложить "по полочкам". Главное - следовать всем рекомендациям и выполнять домашние задания, которые помогают закрепить материал. Хочу выразить благодарность "Проком" и в частности Столярчук Ирине Аркадьевне.
Люльченко Анна | e-mail: lulchenkoanna@gmail.com
Курсы для программистов
Прохожу уже второй курс в данном учебном центре. Выкладка материала на высшем уровне.
Преподаватель просто от бога - объясняет все четко, понятно и без лишней воды.
Если нужно, тебе всегда уделят дополнительно время и повторно объяснят то, что ты не понял.
Удобный формат обучения. Если кто-то ищет для себя, куда пойти учиться, то только в ЦСН «ПРОКОМ» - однозначно, не пожалеете!
Бєлік Юлія Віталіївна | онлайн
Курси для програмістів
Дуже дякуємо! Заняття пройшло чудово, предметно, професійно, якісно!!!!!
Капелюшна Тетяна Миколаївна | онлайн
Курси для користувачів
Онлайн навчання організовано на високому рівні. Викладач Литвиненко Володимир Сергійович доступно викладає матеріал, приділяючи увагу кожному слухачеві. Рекомендую ЦСН "ПРОКОМ" для навчання роботі з програмними продуктами системи «1С:Підприємство».
Скоробагач Анастасія | онлайн
Курси для користувачів
Дуже гарний курс навчання, доступне викладання, уважне відношення до слухачів. Викладач має високий рівень знань як теоретичних  так і практичних. Викладач багато часу приділив індивідуальному підходу до викладання, та розкладу занять. Всі питання висвітлені у повному обсязі. Я вже другий раз прослухала курс і прийду ще третій лише завдяки викладачеві Кириленко Ліані Вікторівні.  Дуже чудовий, викладач і гарна людина. Впевнена що цей курс для мене не останній!!!
Черкун Світлана Володимирівна | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
Все чудово! Графік, побудова виклад матеріалу, навчально-методичне забезпечення – по усіх критеріях курси організовані бездоганно.
Борисенко Петро Анатолійович | м. Запоріжжя
Курси для користувачів
Велике спасибi адмiнiстрацii ЦСН "ПРОКОМ" i особисто викладачу Литвиненку Володимиру Сергiйовичу за можливiсть отримати якiснi, професiйнi знання в областi бухгалтерiї.
Мисюк Альона Василiвна | онлайн
Курси для користувачів
Самое лучшее онлайн обучение, которое я проходила.
Организация на высоком уровне.
Материалы.
Все четко и по теме.
Замечательный преподаватель, который ответит на все вопросы.
100% позитив.
Спасибо большое!
Шевцова Катерина Николаевна | онлайн
Курси для користувачів
Качество обучения на высоте, материал преподавателем разбирается в полном объёме. И стараются дать его больше даже чем заложено в курсе. Работа с небольшими группами даёт возможность преподавателю работать с каждым. Я очень доволен что выбрал именно Вас!
Карпенко Владислав Юрьевич | онлайн
Курси для програмістів
Якісний контент та зручний графік, курс вартує уваги. До того ж у вартість курсу закладено сертифікований посібник по контуру обліку.
Горішній Вадим Віталійович | онлайн
Курси для користувачів
Курсы отличные. Для новичка в 1С все объясняют очень доходчиво.
Троц Марина Викторовна | онлайн
Курси для програмістів
Мені сподобалась подача матеріалу викладачем, а також дуже допомагають методичні посібники. Дякую за навчання!!!
Авраменко Юлія | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
Дякую за знання, подані у доступній формі. На інших курсах мені відмовили, дізнавшись, що необхідно навчити з нуля, а тут поставились із розумінням і навіть зглянулись на те, що російська та українська мови не є моїми рідними. Викладач пані Знамеровська Анастасія постійно встигала подавати матеріал та перекладати його. Велике дякую за таку кропітливу роботу.
Kateryna Gont | м.Київ, онлайн
Курси для користувачів
Минулої п’ятниці я закінчила курс по «BAS Бухгалтерія», викладачем якого була Знамеровська Анастасія. Хочу подякувати всьому колективу ЦСО «Проком» за організацію курсу на високому рівні та надані методичні матеріали. Особисту подяку хочу висловити Анастасії, вона велика молодчинка, в доступній та легкій формі подавала матеріал, має чітку вимову, легко володіє, як українською так і російською мовою, комунікабельна та легка в спілкуванні. Бажаю всьому колективу успіхів та натхнення.
Задорожня Віта | м.Київ, онлайн
Курси для користувачів
Після закінчення курсу "Зарплата і управління персоналом" я залишилась задоволена тим об'ємом знань які отримала. Дуже сподобалось навчатись, хоча я не очікувала такого результату від дистанційного навчання. Викладач завжди підтримувала зв'язок з нами і не менше хвилювалась ніж я - чи все правильно у мене виходить. Адміністрацією ЦСН " Проком " було продумано та підготовлено все, до найменших дрібниць, для проведення дистанційного навчання і це відчувалось, бо коли починався урок я навіть на мить забувала що знаходилась вдома. Якщо хтось хоче навчитись новій професії або підвищити свою кваліфікацію, то можете бути впевненим, у цьому навчальному центрі ви зможете це отримати.
Іщенко Світлана Олександрівна | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
“Виробничий контур прикладного рішення BAS ERP” - це не перший курс, який я обрала у ЦСН “ПРОКОМ”. Перед цим я займалась на курсі " Оперативний контур прикладного рішення BAS ERP” і паралельно вивчала “Конфігурування в системі "1С:Підприємство 8". Основні об'єкти“. Взагалі, у ЦСН «ПРОКОМ» великий вибір курсів для навчання та підвищення своєї кваліфікації в роботі з програмними продуктами систем «1С:Підприємство» та «BAS» (Business Automation Software). Велика вдячність усім працівникам компанії за високий рівень організації навчального процесу у форматі онлайн-навчання. Хочу позитивно відмітити якість матеріалу та фаховість викладання. Особиста подяка Литвиненко Володимиру Сергійовичу за високу якість викладання, індивідуальний підхід до кожного слухача, доступний виклад матеріалу та терпіння. Удачі, успіхів та процвітання вашій компанії! Дякую!
Сопко Валерія | м.Київ, онлайн | e-mail: volikavs@gmail.com
Курси для користувачів