Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Відгуки

ЦСН "Проком" надає якісні послуги з навчання та консультування клієнтів. Ми вдячні нашим слухачам і клієнтам за довіру та позитивні відгуки про нашу работу. 

Добрий день. Хочемо висловити вдячність колективу Проком за навчальні курс. Інформація була надана структурована. Окрема подяка викладачу за якісну подачу. Ми отримали багато корисної інформації. Тепер, використовуючи Ваші поради, сформували групу і почали впровадження
Кальченко Вікторія
Виробничий контур прикладного рішення BAS ERP 2.5
Дякую за проведений курс навчання! Отримані знання допоможуть нам стати кращими. Успіхів в роботі!
Єфімова Вероніка
Виробничий контур прикладного рішення BAS ERP 2.5
Мне очень понравилось обучение на курсе. Материал подан доступно, преподаватель великолепно владеет техникой обучения, прекрасно настроена онлайн подача информации. Все вопросы решали сразу и эффективно. Домашние задании - сложноваты, особенно для слушателей, не имеющих опыта работы с бухгалтерией, но решить можно. Еще нравится, что постоянно идет опрос по удовлетворенности курсом, видно, что ПРОКОМ - стремится быть лучше. Всем кто хочет постигнуть данную науку могу дать совет. Чтобы научиться - нужно иметь время. Очень жалею, что не попала к Вам раньше, сейчас работая в крупной компании руководителем нет времени постигнуть все. Но даже то, что я успела фантастически помогает в моей работе. Спасибо Вам. Желаю удачи и побольше благодарных клиентов.
Балабанович Галина | онлайн
Курсы для программистов
Все зручно і оперативно. Викладач дуже уважна.
Ілюхіна Євгенія Сергіївна | онлайн
Курси для користувачів
Проходила курс по програмуванню. Вичерпна подача матеріалу, дуже уважний викладач, все роз’яснюється і якщо потрібна допомога то без проблем приділяють час після навчання. Доступна ціна на курси в порівнянні з іншими навчальними центрами. Рекомендую!
Заваруха Анна | онлайн
Курси для програмістів
Мені подобається як викладач Ліана Кириленко проводить навчання - пояснює все дуже просто та доступно, а якщо щось не зрозуміло - відповідає на всі запитання.
Закружецька Т.В. | онлайн
Курси для користувачів
Перш за все хочу відмітити подачу матеріалу та викладача курсу, який завжди доступно то зрозуміло пояснював. Сподобалося те, що була комунікація із викладачем.
Варто відмітити, що моя група була невелика, що давало можливість звертати увагу на всіх учасників курсу та проблеми, питання, які виникали. 
Вважаю, що курс коштує своїх грошей, це хороша інвестиція у власний розвиток.
Шейко Катерина Сергіївна | онлайн
Курси для користувачів
Очень понравилось учиться под руководством Литвиненко В.С., который отвечал на все вопросы и максимально понятно излагал материал. За месяц удалось овладеть базовыми знаниями для роботы в программе BAS Бухгалтерія. Хотелось бы чуть больше домашних заданий для закрепления пройденного и больше обратной связи в организационных вопросах. Компанию определенно рекомендую!
Антоненко Яна Сергіївна | онлайн
Курси для користувачів
Обучение ёмкое, понятное, информация давалась доступным для начинающего языком.
Уварова Алина | e-mail: grinvich93@meta.ua
Курсы для программистов
Прохожу уже второй курс в данном учебном центре. Выкладка материала на высшем уровне.
Преподаватель просто от бога - объясняет все четко, понятно и без лишней воды.
Если нужно, тебе всегда уделят дополнительно время и повторно объяснят то, что ты не понял.
Удобный формат обучения. Если кто-то ищет для себя, куда пойти учиться, то только в ЦСН «ПРОКОМ» - однозначно, не пожалеете!
Бєлік Юлія Віталіївна | онлайн
Курси для програмістів
Дуже дякуємо! Заняття пройшло чудово, предметно, професійно, якісно!!!!!
Капелюшна Тетяна Миколаївна | онлайн
Курси для користувачів
Онлайн навчання організовано на високому рівні. Викладач Литвиненко Володимир Сергійович доступно викладає матеріал, приділяючи увагу кожному слухачеві. Рекомендую ЦСН "ПРОКОМ" для навчання роботі з програмними продуктами системи BAS
Скоробагач Анастасія | онлайн
Курси для користувачів
Дуже гарний курс навчання, доступне викладання, уважне відношення до слухачів. Викладач має високий рівень знань як теоретичних  так і практичних. Викладач багато часу приділив індивідуальному підходу до викладання, та розкладу занять. Всі питання висвітлені у повному обсязі. Я вже другий раз прослухала курс і прийду ще третій лише завдяки викладачеві Кириленко Ліані Вікторівні.  Дуже чудовий, викладач і гарна людина. Впевнена що цей курс для мене не останній!!!
Черкун Світлана Володимирівна | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
Все чудово! Графік, побудова виклад матеріалу, навчально-методичне забезпечення – по усіх критеріях курси організовані бездоганно.
Борисенко Петро Анатолійович | м. Запоріжжя
Курси для користувачів
Велике спасибi адмiнiстрацii ЦСН "ПРОКОМ" i особисто викладачу Литвиненку Володимиру Сергiйовичу за можливiсть отримати якiснi, професiйнi знання в областi бухгалтерiї.
Мисюк Альона Василiвна | онлайн
Курси для користувачів
Самое лучшее онлайн обучение, которое я проходила.
Организация на высоком уровне.
Материалы.
Все четко и по теме.
Замечательный преподаватель, который ответит на все вопросы.
100% позитив.
Спасибо большое!
Шевцова Катерина Николаевна | онлайн
Курси для користувачів
Качество обучения на высоте, материал преподавателем разбирается в полном объёме. И стараются дать его больше даже чем заложено в курсе. Работа с небольшими группами даёт возможность преподавателю работать с каждым. Я очень доволен что выбрал именно Вас!
Карпенко Владислав Юрьевич | онлайн
Курси для програмістів
Якісний контент та зручний графік, курс вартує уваги. До того ж у вартість курсу закладено сертифікований посібник по контуру обліку.
Горішній Вадим Віталійович | онлайн
Курси для користувачів
Курсы отличные. Для новичка в BAS все объясняют очень доходчиво.
Троц Марина Викторовна | онлайн
Курси для програмістів
Мені сподобалась подача матеріалу викладачем, а також дуже допомагають методичні посібники. Дякую за навчання!!!
Авраменко Юлія | м.Запоріжжя
Курси для користувачів