Курси BAS КУП

від 2770 грн.
Записатися
від 2270 грн.
Записатися
від 3360 грн.
Записатися

Пропонуємо широку лінійку курсів для користувачів прикладного рішення BAS Комплексне управління підприємством. Наші курси BAS КУП побудовані з урахуванням потреб різних фахівців та сфер діяльності

Чому варто обирати курси BAS КУП саме у нас?

Компанія Проком займається впровадженням, доопрацюванням, навчанням персоналу, супроводом програмних продуктів комплексного управління підприємством понад 30 років. Відтак наші викладачі є консультантами, які беруть безпосередню участь у проектах впровадження. Ми накопичили багаторічний досвід підготовки фахівців, яким із задоволенням ділимося на курсах. Викладачі усіх курсів BAS КУП мають відповідні сертифікати на проведення занять, що гарантує високу якість освітнього процесу та отримання після закінчення навчання необхідних для успішного працевлаштування і подальшого кар'єрного зростання свідоцтв та сертифікатів.

Після навчання ви знатимете концепцію, функціональні можливості та особливості використання прикладного рішення BAS КУП. Теми курсів охоплюють весь цикл роботи підприємства, тому ви точно знайдете потрібний курс навчання. До речі, у нас ви можете пройти або порекомендувати колегам і інші курси BAS КУП, які можна пройти онлайн або очно в містах Київ або Запоріжжя.

У нас ви можете також замовити демонстрацію можливостей програми чи придбати її для свого підприємства на вигідних умовах.

Онлайн-курси BAS КУП у нашому центрі відтворюють умови очного навчання. Це стало можливим завдяки використанню формату відеоконференції. Тому слухачі на занятті спілкуються з викладачем, а він допомагає, виправляє помилки. У цьому форматі онлайн-навчання вам доступні відеозаписи пройдених занять групи по курсу.

Чим відрізняються курси та як обрати потрібний?

Курси організовані таким чином, щоб слухач нашого центру міг обрати:

 • невеликий спеціалізований курс і не витрачати час на вивчення зайвого матеріалу.

 • комплексний курс, що дозволить вивчити більшість підсистем програми та побачити взаємозв’язки механізмів програми.

Пропонуємо наступні курси

Оперативний контур прикладного рішення BAS КУП

Цей курс рекомендуємо для слухачів, які вперше беруться за вивчення цієї програми або не мають значного досвіду роботи в BAS КУП. Курс буде корисним для широкого кола слухачів: керівників різного рівня, працівників економічної чи бухгалтерської служби, фахівців, що займатимуться впровадженням КУП.

Курс допоможе набути правильного розуміння використання програми для вирішення наступних завдань:

 • відображення господарських операцій в оперативному обліку (купівлі, продажі, складські операції, грошові розрахунки, облік доходів та витрат тощо);

 • правильне документальне оформлення операцій;

 • особливості використання сервісних механізмів та автоматизованих робочих місць у програмі;

 • оформлення передачі товарів між організаціями (механізм «інтеркампані»);

 • контроль і аналіз результатів за напрямами діяльності компанії.

Використання прикладного рішення BAS КУП

Комплексний сертифікований курс. Буде корисним для широкого кола слухачів: працівників бухгалтерської, фінансової, планово-економічної служб, керівників і менеджерів різного рівня, фахівців, що займатимуться впровадженням цієї програми.

Спрямований на освоєння функціональних можливостей прикладного рішення BAS КУП на конкретних прикладах, що охоплюють ввесь цикл роботи підприємства. Теми курсу охоплюють наступні питання:

 • функціональні можливості та основні налаштування;

 • механізми оперативного контуру програми (оформлення документів, формування та налаштування оперативних звітів);

 • бухгалтерський облік у прикладному рішенні (налаштування рахунків обліку, облік основних засобів, ПДВ);

 • методика обліку виробництва у BAS КУП.

Слухачі курсу отримують сертифікований друкований посібник, свідоцтво єдиного зразка про проходження сертифікованого курсу від Спілки автоматизаторів бізнесу. Після завершення курсу можна замовити проходження тесту «Професіонал», який оцінює якість засвоєння матеріалу по прикладному рішенню.

Бухгалтерський облік у BAS КУП

Цей курс призначений для бухгалтерів та передбачає вивчення механізмів бухгалтерського обліку у цій програмі. При цьому бажано, щоб слухачі уже були знайомі з оперативним контуром або пройшли якийсь інший курс навчання BAS.

Теми курсу охоплюють практичні аспекти ведення бухгалтерського обліку за допомогою типових механізмів:

 • налаштування рахунків обліку;

 • принципи та механізми обліку ПДВ;

 • облік основних засобів, капітальних інвестицій, нематеріальних активів;

 • контроль правильності оформлення документів та відображення операцій на рахунках бухгалтерського обліку;

 • налаштування звітів для потреб бухгалтерського обліку тощо.

Кадровий облік у BAS КУП

Курс призначений для працівників відділу кадрів, менеджерів з підбору персоналу, бухгалтерів з обліку оплати праці. Передбачає вивчення програми як інструменту для ведення кадрового обліку:

 • налаштування підсистеми кадрового обліку, графіків роботи з різними видами робочого часу;

 • відображення порядку затвердження та зміни штатного розкладу;

 • облік змін умов оплати праці, режиму роботи, виду зайнятості тощо;

 • ведення обліку відпусток, лікарняних, виконання обов’язків відсутнього працівника.

Розрахунок зарплати у BAS КУП

Курс призначений для бухгалтерів та інших фахівців з обліку розрахунків із оплати праці. Передбачає вивчення наступних питань:

 • настройка переліку нарахувань і утримань по зарплаті, облік робочого часу працівників;

 • нарахування заробітної плати, відпусток та лікарняних;

 • контроль результатів нарахування та виплати зарплати та додаткових виплат.

Для успішного проходження курсу бажаним є попереднє навчання на курсі по кадровому обліку.

Облік в роздрібній торгівлі

Цей практичний тренінг призначений для менеджерів з продажу та керівників роздрібних торгових точок. Слухачі вивчать основні інструменти обліку роздрібних продажів:

 • налаштування параметрів підсистеми;

 • використання знижок, подарункових сертифікатів, бонусних програм та карт лояльності;

 • облік надходження та продажу товару в магазині;

 • аналіз продажів за допомогою звітів.

Чи можна отримати консультацію з підбору курсу?

Детальну інформацію про кожен курс навчання BAS КУП Ви знайдете на сторінках курсів. Якщо залишились питання, – фахівці центру із задоволенням дадуть на них відповіді та допоможуть у підборі курсу й формату навчання.

Телефонуйте: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50.

Чи можна пройти пробне заняття?

Якщо у вас залишаються сумніви щодо вибору курсу, ви можете поспілкуватись з викладачем курсу або пройти безкоштовне пробне заняття, щоб зрозуміти наскільки комфортним для Вас буде подальше навчання. Також зможете оцінити онлайн курси BAS КУП.

Ми завжди на зв’язку і відкриті до спілкування! Чекаємо на Вас в наших аудиторіях та на онлайн-заняттях!


Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.