Курси для підготовки до ЗНО


Центр сертифікованого навчання «Проком» проводить курси підготовки до ЗНО з математики та хімії для учнів 10-11 класів, які хочуть усунути прогалини в знаннях та закріпити практичні навички розв’язання задач.

Мета курсів ЗНО та для кого вони призначені

Курси ЗНО призначені для повного повторення матеріалу навчальної програми, розбору основних типів практичних задач та для тренування складання зовнішнього незалежного оцінювання на спеціально розроблених тестових завданнях.

Наші курси ЗНО підійдуть для:

 • учнів 11 класів, які збираються складати ЗНО з математики (профільний чи загальний рівень) або хімії;

 • учнів 10 класів, які хочуть заздалегідь підготуватися до незалежного оцінювання;

 • інші абітурієнти, яким для вступу необхідно складання ЗНО.

Курс «Підготовка до ЗНО з математики»

Математика вважається одним із найтяжчих шкільних предметів, але в основному це є результатом недосконалої шкільної програми. Наш курс підготовки до ЗНО з математики охоплює всю шкільну програму, а також ті теми що є в ній оглядовими (тригонометричні рівняння та нерівності, основи математичного аналізу, задачі з параметрами).

Слухачі нашого курсу згадають основи роботи з дійсними числами та дробами, многочленами та дробово-раціональними виразами, функціями та модулями. Ми навчимо вас розв’язувати алгебраїчні, тригонометричні, логарифмічні, дробово-раціональні, показникові рівняння, нерівності та їхні системи. Ми розберемося з комбінаторикою та теорією ймовірності та остаточно запам’ятаємо яку формулу використовувати для обчислення кількості перестановок, комбінацій чи розміщень.

Значну частину курсу присвячено геометрії. Ми навчимося розв’язувати різноманітні задачі планіметрії (геометрії на площині), стереометрії (геометрії у просторі) та векторної алгебри. Учні отримають списки основних формул та зрозуміють, як і з них можна вивести додаткові.

Також у нашому курсі відведено час на вивчення основ математичного аналізу. Слухачі матимуть можливість закріпити навички побудови графіків як елементарних, так і складних функцій, навчаться обчислювати границі, похідні та інтеграли. У курсі присвятимо час розв’язанню задач із параметром графічним та алгебраїчним способами.

Оскільки, ми пропонуємо курси ЗНО з акцентом на практичну підготовку слухачів, тому ми не будемо багато теоретизувати, а поринемо у вирішення понад 700 задач різної форми, які призначені як для аудиторних/онлайн занять, так і для самостійної роботи учня.

Курс «Підготовка до ЗНО з хімії»

У шкільному курсі хімії основний акцент зроблено на теорію. Ми же розуміємо, що теорії без практики не буває. Наш курс є поєднанням необхідних теоретичних знань та великої практичної частини.

Наші учні згадають основи загальної хімії: хімічні реакції та зв’язки, речовини та суміші, періодичний закон та періодична таблиця. Слухачі узагальнять теоретичні відомості неорганічної хімії: неорганічні сполуки, метали, неметали. Учні навчаться розуміти органічну хімію: алкани, алкіни, альдегіди, нітрогеновмісні та оксигеновмісні сполуки.

Ми навчимо наших слухачів розраховувати молекулярну та відносну атомну маси, складати формули хімічних речовин, використовуючи валентність, вирішувати рівняння хімічних реакцій, розв’язувати задачі на виведення формул та за рівняннями хімічних реакцій. А також ми навчимо Вас розуміти хімічні терміни та формули.

На курсі ми зосередимося на закріплені знань на практиці. Саме тому на наших учнів чекатиме більш ніж 500 задач для якісної підготовки до складання тесту.

Чому обирають саме наш навчальний центр?

На наших курсах ЗНО на Вас чекатимуть:

 • молоді, професійні викладачі;
 • дружня невимушена атмосфера;
 • постійна допомога з домашніми завданнями та фідбек через месенджери;
 • авторські методичні посібники та додаткові матеріали (збірники формул, таблиці тощо);
 • тригодинна консультація перед складанням ЗНО;
 • можливість навчання онлайн;
 • відеозапис занять (тільки для форми навчання онлайн);
 • зручний графік;
 • безкоштовне перше пробне заняття.

Переваги онлайн форми навчання

Ми проводимо очні курси ЗНО в Києві та Запоріжжі, а також даємо можливість нашим слухачам вибрати більш зручну форму навчання: онлайн заняття з будь-якого куточка України. ЗНО курси онлайн ні чим не відрізняються від очних курсів завдяки якісно організованим онлайн конференціям на платформі Google Meet. Наші викладачі використовують зручні онлайн-дошки для багатокористувацької роботи та навчальні Інтернет ресурси для полегшення роботи учнів такі як: GeoGebra, Kahoot! тощо.

Як записатися на курс з підготовки до ЗНО?

Познайомитися з детальним змістом курсів для підготовки до ЗНО Ви зможете на сторінках відповідних курсів. Якщо у Вас виникли запитання, наші викладачі та адміністратори у найкоротший час зв’яжуться із Вами та нададуть професійну консультацію.

Телефонуйте: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50.

Якщо Ви ще не впевнені у своєму виборі, запишіться на безкоштовне пробне заняття та зробіть остаточний вибір.

Будемо раді побачити Вас на наших курсах ЗНО. Навчатися з «Проком» – це легко!


Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.