Про компанію
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Про компанію

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ЦСН «Проком» - один з найбільших та широковідомих центрів сертифікованого навчання в Україні. Центр спеціалізується на роботі з програмними продуктами систем BAS (Business Automation Software). ЦСН «Проком» сьогодні вже набув репутацію, яка є своєрідним знаком якості навчання і гарантією результату, що максимально буде відповідати Вашим очікуванням та вимогам.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте наступні можливості:

  • опанувати практичні навички використання програмних продуктів BAS та програмування і конфігурування систем автоматизації BAS;
  • працювати за обраною спеціалізацією (від програміста до оператора) на професійному рівні, ефективно і грамотно, повноцінно використовуючи всі можливості та функціонал ПЗ;
  • навчатися у сертифікованих викладачів, що володіють багаторічним успішним досвідом підготовки користувачів цих систем, та самі є практикуючими фахівцями;
  • після закінчення курсу отримати свідоцтво.

Досвід роботи. ЦСН «Проком» був створений при фірмі «Проком» в 2003 році і вже 18 років працює в сфері навчання користувачів ПЗ та IT-фахівців. Центр має в своєму розпорядження постійні класи для навчання в Києві та Запоріжжі. А за допомогою зручної та простої методики онлайн-навчання ми працюємо зі слухачами зі всієї України та зарубіжжя. Щорічно на базі центру проходять навчання понад 700-800 слухачів.

Викладачі-практики. ЦСН «Проком» є структурним підрозділом ТОВ «Проком» (Procom, Ltd.). Компанія «Проком» працює на IT-ринку з 1991 року і вже 33 роки займається впровадженням систем комплексної автоматизації обліку та управління, включаючи ERP-системи та має статус Центру компетенції виробництва. 

Викладачі ЦСН «Проком», як правило, є практикуючими фахівцями: програмістами, консультантами, аналітиками тощо і постійно беруть участь в реальних проектах впровадження. Це надає їм можливість висвітлювати на курсах саме ті завдання, які найчастіше виникають на практиці, та реалізовувати «прив’язку» навчальних прикладів до типових задач реальних проектів.

Участь в проектах міжнародного рівня. Починаючи з 2012 року ЦСН «Проком» брав участь більш ніж в 10 проектах з підготовки користувачів, які виконувалися за сприяння Групи підтримки малого бізнесу Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні.

Починаючи з 2011 року ЦСН «Проком» є основним партнером одного з найбільших міжнародних студентських IT-проектів – Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe». Саме викладачі нашого центру розробляли всі ці роки завдання від України в блоці BAS, були незмінними членами журі, приймали участь в проведенні національних і міжнародних фіналів, готували навчальні відео-курси для підготовки до конкурсів.

Співпраця зі сферою середньої та вищої освіти. ЦСН «Проком» співпрацює з багатьма закладами вищої освіти, коледжами та школами Києва, Запоріжжя та інших міст. Ми надаємо консультації та підтримку ВНЗ при складанні програм навчання IT-фахівців та організації дуальної освіти, проводимо спільні освітні проекти (майстер-класи, тренінги, презентації, кругли столи тощо), організовуємо програми підвищення кваліфікації викладачів та практики студентів, допомагаємо студентам у працевлаштуванні. Сумісна навчальна лабораторія ТОВ «Проком» та НУБіП України є переможцем конкурсу кейсів КСВ-2016 в категорії «Найбільший внесок у сталий розвиток освіти». Фахівці ЦСН є постійними стейкхолдерами та членами Рад роботодавців провідних вишів України (НУБіП України, КНТЕУ, НТУ, КНУБА тощо).

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Гарантія якості. Обов'язковою умовою викладання в ЦСН «Проком» є наявність атестації викладачів, досвід практичної роботи і реального впровадження програмних продуктів BAS. На даний момент викладачами і стажерами ЦСН «Проком» отримано 39 сертифікатів, з них 11 – атестація на право викладання нових курсів. Cертифікація самого центру гарантує Вам навчання за стандартами САБ («Спілки автоматизаторів бізнесу»), забезпечення високоякісними методичними матеріалами і методикою навчання, визнані на IT-ринку свідоцтва для слухачів та сертифікацію викладачів. З рівнем якості навчання в ЦСН «Проком» та з особливостями роботи наших викладачів Ви можете також ознайомитись із відгуків наших слухачів.

Видача свідоцтва єдиного зразка . Кожен слухач курсу обов’язково отримує іменне свідоцтво, яке підтверджує факт проходження сертифікованого курсу від САБ або авторського курсу ЦСН.

Забезпечення сертифікованими матеріалами. Кожному слухачу курсу надається комплект сертифікованих/авторських методичних матеріалів і актуальні ліцензійні версії продуктів для навчання, а також необхідні стартові інструкції (включаючи підтримку адміністратора) по їх встановленню або підключенню. Кожний слухач працює на заняттях у власній інформаційній базі та має можливість отримати базу-зразок викладача.

Власні розробки (тільки у НАС). Кожен слухач крім методичного посібника отримує навчальні матеріали (презентації, рекомендації, практичні завдання, тести самоконтролю тощо), розроблені нашими викладачами. Зі зразками додаткових матеріалів можна ознайомитися тут.

Індивідуальний підхід. ЦСН «Проком» проводить як індивідуальне навчання, так і навчання в групах від 4-х до 10-ті осіб. Центр рекомендує для навчання стандартні групи: 4-6 слухачів. Ретельно продуманий оптимум з 4-6 осіб дозволяє поєднувати індивідуальний підхід і всі плюси колективного освоєння матеріалу. На практиці перевірено: робота в невеликій групі більш продуктивна, ніж індивідуальні заняття. Оскільки в групі відбувається взаємообмін досвідом, думками, накопичення загальної бази питань, проблем і типових помилок, крім того заняття в групі більш дисциплінують.

Гнучкий графік і форми навчання. Графік підбирається індивідуально відповідно до побажань клієнта. Є денна, вечірня форми навчання та групи вихідного дня. В центрі проводиться офлайн (аудиторне) та онлайн навчання. Для онлайн навчання в ЦСН Проком розроблено ексклюзивну методику, яка максимально наближена до процесу аудиторного навчання і має свої додаткові переваги. Більш детально з умовами роботи центру можна ознайомитися тут. Ви можете бути впевненні, що наш адміністратор підбере формат та час навчання максимально зручний саме для Вас!

Приємні ціни та система знижок. Ми постійно скануємо ціни на конкурентному ринку навчання та слідкуємо, щоб наші ціни були максимально доступними при збереженні належної якості. А оскільки ми завжди вдячні нашим клієнтам, то намагаємось порадувати їх приємними бонусами та акційними пропозиціями! З постійними та поточними знижками та акційними програмами Ви можете ознайомитись тут. Крім того при груповому замовленні та замовленні пакету з декількох курсів Ви можете оговорити умови знижок з нашим адміністратором

Сучасні комп’ютерні класи та зручний онлайн кабінет. При аудиторному навчанні кожному слухачеві надається окреме комфортне робоче місце. Класи оснащені сучасною технікою і кондиціонерами. У вартість очного курсу навчання входить «кава-пауза» і забезпечення організаційною підтримкою офлайн-адміністратора. При онлайн навчанні Ви отримаєте доступ до загального чату, можливість перегляду екрану викладача/демонстрації екрану слухача та інший функціонал онлайн спілкування, у Вас буде доступ до відео-занять Вашої групи, онлайн кабінет з додатковими матеріалами та постійна підтримка онлайн-адміністратора.

Навчання на робочому місці клієнта/ корпоративне навчання. Для корпоративних клієнтів (група повністю комплектується від одного замовника) можлива організація навчального процесу безпосередньо на території клієнта. У разі потреби ми забезпечуємо виїзд не тільки викладача, але і свого класу (клієнт виділяє тільки відповідне приміщення). В ЦСН «Проком» накопичено і серйозний досвід організації корпоративного online навчання з використанням сучасних засобів комунікації і відпрацьованих методик. Для корпоративних клієнтів можливі додаткові послуги: адаптація курсу навчання під задачі клієнта, замовлення контролю та оцінювання працівників, що навчаються тощо.