Курси для програмістів BAS


ЦСН «Проком» в блоці «Курси для програмістів BAS» пропонує курси з розробки та програмування в системі BAS та послуги консультаційної підтримки починаючих програмістів.

Чому варто обрати наш навчальний центр і що ми пропонуємо нашим слухачам?

Центр Сертифікованого Навчання «Проком» працює при компанії, що займається впровадженням і супроводом програмних продуктів BAS та інших систем автоматизації бізнесу вже понад 30 років. Наші викладачі самі є програмістами і консультантами, які приймають участь в реальних проектах впровадження. Тому ми дійсно розуміємо з якими задачами та проблемами стикаються спеціалісти в цій галузі та маємо багаторічний досвід підготовки фахівців і відпрацьовані методики їх навчання. А сертифікація центру і його викладачів гарантує слухачу якість і належний рівень освітнього процесу та отримання по закінченні курсів необхідних для працевлаштування і подальшої професійної кар'єри свідоцтв та сертифікатів.

Детальніше: для кого призначений кожний курс та які задачі він вирішує?


Перший (початковий) етап підготовки

Курс «Конфігурування та програмування в системі BAS. Базовий курс»:

  • Призначено для початківців, які бажають спробувати себе в галузі розробки та адміністрування в системі BAS;

  • Ми запрошуємо на курс і розробників, які вже мають практичний досвід, але відчувають необхідність в систематизації своїх знань, хочуть зрозуміти логіку побудови програмного коду та сучасні стандарти розробки з використанням об’єктної та табличної моделі. 

  • Курс рекомендовано і для консультантів та аналітиків в цих системах з метою ознайомлення зі структурою програми та основами і базовими інструментами створення та доопрацювання конфігурацій. 

  • ККрім того курс стане в нагоді для співробітників підприємств, які приймають участь зі сторони замовника в проектах впровадження BAS, оскільки допоможе вирішувати завдання коректної постановки задачі, комунікації з фахівцями відділів впроваджень та виконувати частину доопрацювань конфігурації без залучення сторонніх спеціалістів. Детальніше тут: https://csoprocom.com.ua/info/articles/7-prichin-chomu-koristuvachu-varto-proyti-kursi-z-programuvan....

Після курсу всі слухачі отримують свідоцтво про проходження курсу. Цей курс є першим кроком до Вашої кар’єри, а його успішне проходження не тільки вагомим аргументом до Вашого резюме, а й, насамперед, надає реальні базові професійні навички, знання та формує досвід програмування та розробки.


Курс другого рівня

Курс «Розробка звітів на СКД в системі BAS» є курсами другого рівня у тому сенсі, що він вже передбачає наявність базової підготовки та деякого практичного досвіду програмування. При цьому ми відносимо його до курсів загального призначення, оскільки він буде корисним для всіх розробників, не залежно від їх спеціалізації та тих конфігурацій, які вони супроводжують.

На курсі «Розробка звітів на СКД в системі BAS» Ви зможете швидко та ефективно засвоїти всі можливості, які надає Система компонування даних. Зрозумієте як використовувати цей достатньо складний інструмент: від настройок (доступних і в режимі користувача) до управління всіма етапами компонування даних за допомогою вбудованої мови системи.


В якому форматі проходять курси?

Курси програмування BAS проходять онлайн в групах та в індивідуальному форматі. Про можливість навчання офлайн уточнюйте окремо у адміністратора.

Унікальна методика онлайн навчання від ЦСН «Проком» максимально імітує умови аудиторного навчання. Навчання суто практичне та передбачає активну комунікацію між викладачем та слухачем як при засвоєнні матеріалу занять, так і при виконанні практичних самостійних завдань. Самостійні завдання обов’язково перевіряються викладачем з детальним аналізом помилок, стандартів написання коду та раціональності алгоритмів, що застосовуються. Для онлайн навчання діє система додаткових знижок, крім того є можливість повторювати матеріал за допомогою відеозаписів занять.

Чи можна отримати консультацію з підбору курсу та пройти пробне заняття?

Детально зі змістом та іншою інформацією по кожному курсу блоку «BAS програмування» Ви можете ознайомитись на сторінках опису курсів. А якщо залишились питання, фахівці центру із задоволенням дадуть на них максимально детальні відповіді та допоможуть Вам зорієнтуватись при підборі курсу і формату навчання.

Телефонуйте: +38 (067) 30-067-50 (Viber, Telegram, WhatsApp) або +38 (099) 30-099-50 (Telegram).

Ви можете також перед стартом занять поспілкуватись з викладачем курсу або замовити безкоштовне пробне заняття, щоб оцінити рівень викладання та зрозуміти наскільки комфортним буде для Вас подальше навчання.

Ми завжди на зв’язку і відкриті до спілкування! Чекаємо на Вас в наших аудиторіях та на онлайн-заняттях!

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.


Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.