Послуги для програмістів в системі BAS

Послуги для програмістів в системі BAS
2700 грн.
Записатися на курс
Задати питання

Компанія ТОВ "Проком" окрім послуг навчання пропонує своїм клієнтам також послуги супроводу та впровадження програмних продуктів лінійки BAS. Якщо Вам сподобалось навчатись разом з нами, можливо, Вас зацікавить пропозиція послуг наших консультантів, програмістів та методистів.

Послуги для програмістів в системі BAS

  • Консультування з методики ведення обліку та супроводу типових конфігурацій.

  • Розробка технічного завдання програмісту на підстав вимог користувачів.

  • Тестування доробок програміста, аудит коду.

  • Консультування по організації спільної розробки за допомогою функціонала «Сховище розробки».

  • Консультування по процесу створення файлів поставки оновлень конфігурацій.

  • Користування послугами лінії консультацій (телефон, viber, telegram, TeamViewer, AnyDesk).

Всі послуги виконуються через сервіси віддаленого підключення за попереднім узгодженням.


Договір на абонентське обслуговування під час супроводу.

  • Пропонуємо договір на абонентське обслуговування, що включає в себе всі вище перераховані послуги в розмірі 3-х годин роботи спеціаліста-консультанта в місяць.

  • Вартість договору - 2700 грн. з ПДВ / місяць.

Контакти:

+38 (050) 57-719-91 - керівник відділу спеціальних впроваджень Олександр Шмигля

Записатися на курс
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.