BAS Малий бізнес

BAS Малий бізнес
10800 грн.
Замовити демонстрацію
Майнові права інтелектуальної власності на програми BAS належать NetHelp (Польща).

BAS Малий бізнес - комплексне рішення для торгових, сервісних та виробничих компаній малого бізнесу. BAS Малий бізнес замінить десятки таблиць, документів та звітів. Програма не перевантажена зайвими можливостями, але в ній є все необхідне для обліку, аналізу та планування. Ви можете купити BAS Малий бізнес та автоматизувати продажі, закупівлі, фінанси, склад, виробництво, CRM та аналітику.

На ринку програмного забезпечення для малого бізнесу важко знайти аналоги за такою низькою ціною.

Для чого призначена система BAS Малий бізнес?

Програма BAS Малий бізнес призначена для автоматизації всіх видів обліку (торговий, складський, виробничий, кадровий) та процесів на торгових і виробничих підприємствах, а також компаніях, що надають послуги. BAS Малий бізнес підвищує ефективність, спрощує аналіз та планування бізнесу, допомагає оптимізувати бізнес-процеси.

Щоб зрозуміти наскільки програма підходить Вам та щоб полегшити її впровадження, рекомендуємо пройти навчання на курсі «Управління невеликою фірмою в BAS:Малий бізнес».

Чим BAS Малий бізнес допоможе вашому бізнесу?

Рішення BAS Малий бізнес однаково підходить представникам різних галузей: оптовим та роздрібним продавцям (у тому числі інтернет-магазинам), виробничим та будівельним компаніям, підприємствам сфери послуг та громадського харчування. Впровадження BAS Малий бізнес дозволить:

 • створити повну карту клієнта: контакти, історія контактів, замовлення та історія розрахунків, облік комерційних пропозицій та договорів;
 • автоматизувати облік грошових коштів за допомогою інтеграції клієнт-банку, операцій з готівкою та касових апаратів для роздрібної торгівлі в єдиній системі;
 • бачити та аналізувати поточні заборгованості з покупцями і постачальниками;
 • оперативно перевіряти наявність складських залишків на поточний момент з можливістю інтеграції з сайтом;
 • побудувати власний управлінський баланс, який буде відображає структуру доходів і витрат, автоматично показувати поточний прибуток і прогноз;
 • вести облік декількох компаній і ФОП - незалежних або тих, які працюють в рамках одного бізнесу;
 • використовувати широкий спектр аналітичних інструментів для управління підприємством.

Переваги системи:

 • автоматизація маркетингу малого бізнесу - вбудований модуль багатофункціональної CRM системи;
 • можливість синхронізації з конфігурацією BAS Бухгалтерія, що дозволяє при необхідності вести повноцінну бухгалтерію малого бізнесу;
 • передбачена спрощена система звітності (оподаткування) на невеликих підприємствах, які ведуть діяльність як ФОПи спрощенці;
 • облік основних засобів, контроль залишків і запасів на складах;
 • широкі можливості планування на основі отриманих звітів;
 • високий рівень захисту інформації.

Можливості BAS Малий бізнес

Швидкий старт Вбудована система «Швидкий старт» допоможе швидко налаштувати програму під особливістю управління та ведення обліку в компанії і одразу приступити до роботи.

Ведення обліку в одній базі. Рішення забезпечує ведення наскрізного управлінського обліку за всіма організаціями, які входять в підприємство, або по кожній окремо.

Запаси та склад. Рішення підтримує роздільний облік товарів, облік надходжень та переміщень. У програмі зручно вести прийом всіх товарів, що надходять на склад із зазначенням кількості та цін. Також передбачена можливість проведення інвентаризації товарних запасів на точках та складах.

Постачання та закупівлі. У програмі ви зможете відстежувати ціни постачальників та вибирати найкращі умови закупівлі, формувати замовлення постачальникам, фіксувати надходження товарів.

Сервіс. Включено функціонал для обліку наданих послуг та проектних робіт. Можна формувати замовлення та наряд-замовлення, фіксувати виконані роботи.

Виробництво. BAS Малий бізнес підтримує ведення виробничого обліку, дозволяє планувати виробництво, розраховувати собівартість продукції, планувати завантаження ресурсів підприємства та ін.

Управління фінансами. Ви зможете вести управлінський облік, отримувати управлінський баланс, аналізувати фінансовий результат роботи компанії. Підтримується облік руху коштів у розрахункових рахунках та у касі, ведення платіжного календаря.

Управління персоналом. Ви зможете складати штатний розклад, планувати навантаження на співробітників і оцінювати ефективність їх роботи, контролювати виконання завдань і розраховувати заробітну плату на основі показників, що налаштовуються.

Управління взаємовідносинами з клієнтами (СRM). В BAS Малий бізнес ви можете вести базу клієнтів, фіксувати всю історію контактів із ними, планувати дзвінки, зустрічі, переговори, завантаження менеджерів. Підтримується звіт «Воронка продажів» та інші види аналітики продажів.

Бізнес-аналітика. Рішення підтримує ведення бізнес-аналітики для прийняття точних управлінських рішень: статистика продажу, контроль взаєморозрахунків із постачальниками та покупцями, облік доходів. Ви зможете отримувати важливу інформацію щодо роботи компанії, своєчасно виявляти точки зростання чи негативну динаміку.

Придбати BAS Малий бізнес в «Проком»

Ми надаємо комплекс послуг з впровадження, доопрацювання, навчання та супроводу. Розробляємо нову функціональність: довідники, документи, звіти, друковані форми, налаштовуємо інтеграцію з іншими системами та торговельним обладнанням.

Ви можете придбати BAS Малий бізнес в нашій компанії за фіксованою вартістю та бути впевненими в якості всіх послуг. Впровадження чи перехід на роботу в BAS Малий бізнес варто довіряти лише компаніям - членам Спілки автоматизаторів бізнесу (САБ). Це вам гарантує:

 • наявність висококваліфікованих фахівців, які зможуть задіяти всі можливості BAS Малий бізнес та розкрити потенціал системи завдяки правильному початковому настроюванню;
 • повний спектр послуг із впровадження, підтримки та супроводу BAS Малий бізнес з урахуванням специфіки роботи організації.

Для консультації щодо впровадження телефонуйте: +38 (067) 30-067-50, +38 (099) 30-099-50.


Залишити заявку
Залиште заявку і ми безкоштовно проведемо Вам індивідуальну презентацію та зробимо індивідуальний розрахунок вартості.
Повернутися до Переліку