BAS Документообіг КОРП

BAS Документообіг КОРП
75600 грн.
Замовити демонстрацію
Майнові права інтелектуальної власності на програми BAS належать NetHelp (Польща).

BAS Документообіг – це сучасна ECM-система (Enterprise Content Management) з широким набором можливостей для управління діловими процесами організації та спільною роботою співробітників. Автоматизація роботи з документами використовується для скорочення термінів погодження та прийняття рішень, виключення втрати документів та швидкого доступу до них, контролю виконавчої дисципліни.

Програма автоматизує всі бізнес-процеси, в яких бере участь документообіг на підприємстві. Це програмне забезпечення не має галузевої приналежності та може успішно використовуватися в комерційних організаціях будь-якої сфери, і на бюджетних підприємствах.

Для чого призначена програма BAS Документообіг?

BAS Документообіг КОРП в комплексі вирішує широкий спектр завдань автоматизації обліку документів, взаємодії співробітників, контролю та аналізу виконавської дисципліни. Програма підтримує багатокористувацьку роботу в локальній мережі або через Інтернет. BAS Документообіг КОРП відповідає всім законодавчим і нормативним вимогам, що регламентують порядок роботи з документами.

Чим BAS Документообіг допоможе вашому бізнесу?

BAS Документообіг КОРП допоможе навести лад у роботі компанії. Програма систематизує всю документацію і прокладає чіткі, прямі маршрути, якими рухається потік ділових документів підприємства. Електронний документообіг дозволить забути про громіздкі архіви, вічний головний біль, пов'язаний з паперовими документами, а також заощадить масу часу співробітників. Впровадження BAS Документообіг дозволить:

 • систематизувати потік ділових документів у компанії;
 • звести до мінімуму кількість паперових носіїв та документів, у рази прискорити погодження договорів;
 • забезпечити 100% збереження всієї інформації користувачів;
 • створити єдину базу документів з миттєвим пошуком;
 • організувати зручну роботу працівників організації з документами;
 • контролювати виконання всіх договорів та доручень користувачів;
 • організувати віддалений доступ працівників;
 • знизити ризик помилок чи плутанини у документах та підвищити якість матеріалів.

Переваги системи:

 • скорочується час на ухвалення управлінських рішень;
 • підвищується швидкість виконання завдань;
 • документи готуються та погоджуються чітко та у строк;
 • всі доручення записуються, регулярно контролюється їх виконання;
 • можливість сканування, штрихкодування та версіонування документів;
 • підтримка одночасної роботи великої кількісті користувачів.

Можливості BAS Документообіг КОРП

Комплексна робота з договорами. Система автоматизує кожен крок у роботі з договорами підприємства: підготовка чи створення типового документа за шаблоном, узгодження та контроль виконання зобов'язань. Електронний документообіг допомагає суттєво заощадити час працівників на обробку даних, терміни узгодження документів у середньому прискорюються у 2-3 рази.

Облік та управління документами. BAS Документообіг веде облік усієї документації: вхідних та вихідних листів, облік та реєстрація звернень від фізичних осіб, облік шаблонів наказів, облік актів тощо. Крім того, у рішенні зручно вести повсякденну роботу з внутрішніми документами. Функціонал конфігурації включає електронний підпис для узгодження та захисту документів підприємства.

Централізоване безпечне зберігання документів. У конфігурації можна зберігати не лише документи будь-яких форматів, а також аудіо, відео, презентації, зображення.

Ефективне керування процесами. Система містить готові шаблони для різних бізнес-процесів підприємства: узгодження, розгляд, затвердження та інші. Для кожного виду процесу є своя схема роботи, інтерфейс легко налаштувати під індивідуальні завдання компанії.

Поштовий клієнт. Вбудована повноцінна корпоративна пошта в програмі допоможе посилити контроль виконання листів із завданнями керівників підприємства, скоротити час на пошук та обробку вхідних листів, а також створення нових.

Облік та контроль завдань. Електронний документообіг включає механізми контролю виконавчої дисципліни, ведення завдань та доручень із вбудованими звітами для керівників підприємства. Це дозволяє оперативно оцінювати якість роботи та навантаження співробітників організації. співробітників.

Спільна робота. Електронний документообіг полегшує спільну роботу та взаємодію співробітників підприємства. Система автоматизації BAS Документообіг підтримує колективний доступ до файлів як для перегляду, так і для редагування даних з розмежуванням прав доступу. При цьому завдяки механізму блокування файлів конфлікти за одночасного редагування документів виключаються.

Заходи. За допомогою BAS Документообіг зручно планувати, проводити та аналізувати ефективність внутрішніх та зовнішніх заходів підприємства. У рішенні є функціонал броні переговорних, підбору зручного для учасників часу, формування програми, створення протоколу за підсумками заходу, облік та контроль прийнятих доручень.

Мобільний доступ. BAS В BAS Документообіг можна зайти з планшета чи смартфона завдяки мобільному клієнту. Програма також підтримує віддалений доступ та підключення робочих місць через веб-браузер. Електронний документообіг дозволить співробітникам підприємства оперативно переглянути пошту, надіслати листа колегам чи клієнтам, поставити завдання у будь-якому зручному місці, де є доступ до Інтернету.

Безшовна інтеграція з іншими програмами BAS. Ви можете купити BAS Документообіг та легко об'єднати його з іншими рішеннями BAS, забезпечивши автоматичну синхронізацію даних. Автоматизація та безшовна інтеграція позбавить співробітників підприємства необхідності перемикатися між програмами та повторно вводити дані.

Придбати BAS Документообіг в «Проком»

Ми надаємо комплекс послуг з впровадження, доопрацювання, навчання та супроводу. Розробляємо нову функціональність: довідники, документи, звіти, друковані форми, налаштовуємо інтеграцію з іншими системами та обладнанням.

Ви можете придбати BAS Документообіг в нашій компанії за фіксованою вартістю та бути впевненими в якості всіх послуг. Впровадження чи перехід на роботу в BAS Документообіг варто довіряти лише компаніям - членам Спілки автоматизаторів бізнесу (САБ). Це вам гарантує:

 • наявність висококваліфікованих фахівців, які зможуть задіяти всі можливості BAS Документообіг та розкрити потенціал системи завдяки правильному початковому настроюванню;
 • повний спектр послуг із впровадження, підтримки та супроводу BAS Документообіг з урахуванням специфіки роботи організації.

Для консультації щодо придбання та впровадження телефонуйте: +38 (067) 30-067-50, +38 (099) 30-099-50.


Залишити заявку
Залиште заявку і ми безкоштовно проведемо Вам індивідуальну презентацію та зробимо індивідуальний розрахунок вартості.
Повернутися до Переліку