Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

BAS ERP (5% для ЗСУ)

BAS ERP (5% для ЗСУ)
216000 грн.
Замовити демонстрацію
Майнові права інтелектуальної власності на програми BAS належать NetHelp (Польща).

BAS ERP – флагманське рішення BAS для комплексної автоматизації середніх та великих підприємств різних сфер діяльності. Програма особливо актуальна для багатопрофільних підприємств з технічно складним, багатопередільним виробництвом.

5% вартості кожного програмного продукту – перераховуємо на допомогу ЗСУ!

Система розроблялася разом із керівниками великих промислових підприємств, проводився ретельний аналіз міжнародних практик автоматизації. Під час створення рішення розробники врахували багаторічний досвід використання попередника BAS ERP — «Управління виробничим підприємством». Оновлена ​​система стала результатом вдалого злиття перевірених часом методик та сучасних технологій. За підсумками численних впроваджень BAS ERP отримала високі оцінки.

Для чого призначена ERP-система BAS ERP?

BAS ERP призначена для планування ресурсів підприємства, збору інформації про ключові показники діяльності, необхідної для оперативного контролю та прийняття управлінських рішень. ERP-система підвищує ефективність внутрішніх процесів за рахунок прозорості та високої швидкості формування управлінської звітності. Це допомагає приймати оперативні та правильні управлінські рішення.

Щоб зрозуміти наскільки програма підходить Вам та щоб полегшити її впровадження, рекомендуємо пройти навчання на курсах «Оперативний контур BAS ERP» та «Виробничий контур BAS ERP».

Чим BAS ERP допоможе вашому бізнесу?

Якщо коротко, то мета ERP-системи - оптимізація всіх сфер діяльності підприємства за рахунок більш ефективного управління та планування, удосконалення виробничого процесу, зниження витрат та зростання конкурентоспроможності. Впровадження BAS ERP дозволить:

 • автоматизувати основні бізнес-процеси;
 • збудувати комплексну інформаційну систему управління підприємством;
 • відстежувати основні показники діяльності;
 • об'єднати роботу всіх служб та підрозділів;
 • планувати та координувати виробництво;
 • підвищити прозорість бізнес-процесів;
 • оцінювати якість роботи підрозділів, відділів та співробітників;
 • приймати ефективні управлінські рішення.

Переваги системи:

 • функціональні можливості на рівні ERP-систем міжнародного класу (SAP, Oracle, Odoo);
 • оперативний віддалений доступ до BAS ERP через Інтернет та з мобільних пристроїв;
 • велика кількість додаткових модулів, що розширюють можливості продукту;
 • суттєвий економічний ефект та невисока ціна ліцензії;
 • конфігурація підійде для будь-якої галузі та легко інтегрується з різними програмними продуктами та обладнанням;
 • підвищення прозорості бізнес-процесів;
 • завдяки гнучким параметрам ERP-системи адаптується під конкретну специфіку бізнес-процесів компанії;
 • високий рівень захисту інформації.

Можливості BAS ERP

Моніторинг та аналіз показників діяльності підприємства.Для контролю та аналізу бізнесу у конфігурації вбудована система цільових показників — панель управління для керівників та менеджерів підприємства всіх рівнів. Конфігурація дозволяє: оперативно виявляти проблемні місця в роботі, контролювати проектні цілі та завдання, розмежувати права, аналізувати ефективність ключових процесів, приймати точні управлінські рішення відповідно до планів.

Управління фінансами та бюджетування. В програмі є різні способи для комплексної оцінки ефективності бізнес-моделей. Ви зможете комплексно оцінювати ефективність бізнес-моделей, аналізувати перспективи фінансового стану підприємства з урахуванням економічних факторів, в комплексі оцінювати відхилення фактичних даних від планових, аналізувати досягнуті результати та вчасно реагувати на зміни.

Управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM). Система дозволяє: регламентувати процеси продажу та торгівлі, планувати події та отримувати нагадування щодо них, зберігати повний обсяг інформації щодо контрагентів та їх співробітників, історію взаємодії з ними, контакти, аналізувати незавершені та планувати майбутні угоди, реєструвати та оперативно відпрацьовувати претензії клієнтів, оцінювати та керувати ефективністю роботи менеджерів.

Управління продажами. Ви можете задати правила продажів як для одного клієнта, так і для цілого сегмента, виставити рахунок та надіслати комерційну пропозицію, відобразити запити клієнтів для якісного управління торгівлею, зафіксувати відвантаження товарів, організувати доставку, оформити повернення від клієнта.

Управління закупками. В програмі можливо: швидше робити вибір постачальників та умови закупівель, підбирати варіанти формування замовлень постачальникам та контролювати їх виконання, вести моніторинг цін постачальників з бази, складати графік поставок та платежів організації, коригувати надходження та повернення, працювати зі звітами.

Управління складом та запасами. Програмний продукт BAS ERP дозволяє розділити області зберігання відповідно до типу товарів, вести облік товарів на рівні складських осередків (адресне зберігання), використовувати різні стратегії відбору для оптимізації завантаження складу та ін.

Керування виробництвом. Продукти рівня ERP дозволяють швидко визначити терміни виготовлення продукції на запит клієнта, відстежувати хід виконання замовлень, формувати графік та режим виробництва згідно з доступними ресурсами та потребами, оперативно реагувати на відхилення від графіка, контролювати виконання нормативів та ін.

Організація ремонтів. Ліцензія ERP дозволяє вести облік об'єктів експлуатації, реєструвати дефекти на виробництві, планувати ремонтні роботи, формувати замовлення на ремонт. Продукт допоможе знизити витрати на підтримку працездатності обладнання та скоротити витрати.

Управління витратами та розрахунок собівартості. Підсистема дозволяє оцінювати витрати ресурсів за напрямами діяльності підприємства чи холдингу, вести облік витрат, розраховувати собівартість випуску продукції, матеріали, вести облік інших витрат, доходів та ін.

Управління персоналом та розрахунок заробітної плати. У системі зручно вести штатний розклад, графіки роботи та відпусток, облік робочого часу співробітників, формувати фонд оплати праці, оформлювати прийом, переведення, звільнення працівників, відображати зміни умов праці, вакансії, вести військовий облік, розраховувати заробітну плату, проводити взаєморозрахунки зі співробітниками ( картку або готівку), формувати кадрову звітність та інші корпоративні завдання.

Регламентований облік. BAS ERP містить весь необхідний інструментарій для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, зокрема підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності в організації. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України. Облік оподатковуваного прибутку, ПДВ та Єдиного податку реалізовано відповідно до норм Податкового кодексу України.

Інтеграція з «BAS Документообіг». Ви можете об'єднати систему з «BAS Документообігом» у рамках єдиної мережі. Спільна робота типових рішень заощадить час і оптимізує роботу: картки містять гіперпосилання для доступу до будь-яких облікових даних бази: файли, проекти, процеси, завдання, історії листування.

Придбати BAS ERP в «Проком»

Ми надаємо комплекс послуг з впровадження, доопрацювання, навчання та супроводу. Розробляємо нову функціональність: довідники, документи, звіти, друковані форми, налаштовуємо інтеграцію з іншими системами та обладнанням.

Ви можете придбати BAS ERP в нашій компанії за фіксованою вартістю та бути впевненими в якості всіх послуг. Впровадження чи перехід на багатофункціональні системи класу ERP варто довіряти лише компаніям зі статусом «Центр ERP». Статус гарантує:

 • наявність висококваліфікованих фахівців, які зможуть задіяти всі можливості BAS ERP та розкрити потенціал системи завдяки правильному початковому настроюванню;
 • повний спектр послуг із впровадження, підтримки та супроводу BAS ERP з урахуванням специфіки роботи організації;
 • впровадження ERP-систем здійснюється відповідно до стандартів ISO 9001.

Для консультації щодо впровадження телефонуйте: +38 (067) 30-067-50, +38 (099) 30-099-50.


Залишити заявку
Залиште заявку і ми безкоштовно проведемо Вам індивідуальну презентацію та зробимо індивідуальний розрахунок вартості.
Повернутися до Переліку