TrinityPDM – підсистема конфігурації BAS ERP

TrinityPDM – підсистема конфігурації BAS ERP

TrinityPDM – підсистема конфігурації BAS ERP
400000 грн.
Замовити демонстрацію
Майнові права інтелектуальної власності на підсистему належать ТОВ "Проком" (Україна)

«TrinityPDM» –прикладне рішення, яке додається до конфігурації «BAS ERP» у якості підсистеми управління інженерними даними, та призначене для автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва і вирішення низки завдань з управління інформацією про виріб.

Вартість курсу - 400000 грн.


10% вартості ПЗ – перераховуємо на допомогу ЗСУ!

Програмне забезпечення «TrinityPDM» дозволяє об’єднати в єдину базу усі данні про вироби, починаючи з CAD системи (Computer Aided Design – система автоматизованого проектування, створення точної графічної моделі виробу) до подальшого використання цих даних в ERP-системі підприємства.

Підсистема «TrinityPDM» є сполучною ланкою між CAD системами («Solid Works», «Inventor») та «BAS ERP».


Рис 1. - Ланцюжок процесу «TrinityPDM»: конструктор, технолог, нормувальник, економіст, диспетчер виробництва

До підприємств якого типу підходить ця підсистема?

Впровадження «TrinityPDM» буде найкращим рішенням як для машинобудівних та приладобудівних підприємств, підприємств з заготівельним, механообробним або збиральним виробництвом, так і для роботи в інших галузях промисловості.

Для чого призначена підсистема «TrinityPDM»?

Підсистема «TrinityPDM» автоматизує процес конструкторсько-технологічної підготовки виробу, дозволяє підприємству забезпечити колективну роботу підрозділів (з розмежуванням прав доступу до його складових частин) в єдиному середовищі – у «Навігаторі TrinityPDM».

«Навігатор TrinityPDM» – це робоче місце конструктора, технолога, нормувальника.

Реалізовані можливості «Навігатора TrinityPDM»

 •  Створення архівів конструкторсько-технологічної документації PDM
  «TrinityPDM» дозволяє керувати електронною структурою виробу, файловим архівом конструкторської і технологічної документації. До кожного об’єкту підсистеми можна прикласти файли документів ЕДТД або ЕДКД, ескізів у форматах: docx, pdf, xlsx, jpg, png, tif.
 •  Багатопараметричний пошук у «TrinityPDM»
  Існує можливість організовувати пошук за різними комбінаціями параметрів об’єктів.
 •  Адаптація нормативно-довідкової системи (НДІ) під клієнта через налаштування та завантаження базових довідників
  Система «TrinityPDM» оснащена набором стандартних довідників та налаштувань, які за потреби можуть бути адаптовані під конкретного клієнта.
  Для довідників, які одночасно існують і для «TrinityPDM» і для «BAS ERP»: «Номенклатура», «Обладнання», «Види робіт співробітників» реалізована можливість завантаження їх даним від клієнта.
  Інші довідники заповнюються клієнтом в залежності від потреби.
 •  Завантаження виробів з CAD системи у «TrinityPDM»
  Конструктори за допомогою конекторів «TrinityPDM» передають конструкторські специфікації, перетворюючи їх з формату CAD-систем («Solid Works» або «Inventor») у формат «TrinityPDM».
  Разом з конструкторськими специфікаціями переносяться 3D моделі виробів, креслення та інформація про властивості, що зазначені конструктором (децимальний номер виробу, маса, матеріал та інше).
  На підставі переданих даних у вікні «Навігатора TrinityPDM» вибудовується дерево конструкторської специфікації виробу.
  Реалізовано такі функції як:
  •  перевірка унікальності по представленню, або набору властивостей об’єктів;
  •  застосовність об’єктів.
 •  Технологічна підготовка виробів у «TrinityPDM»
  На підставі сформованого дерева конструкторської специфікації виробу, технологи створюють маршрути та технологічні процеси виготовлення складових частин виробу. При створенні технологічного процесу описуються: матеріальний склад, трудовитрати, завантаження обладнання, інструментів та оснащення, що використовуються. Реалізована можливість створення аналогів технологій та дозволів на заміну матеріального складу.
  Для нових завантажених матеріальних об’єктів - складальних одиниць, деталей, заготовок є можливість створення елементів номенклатури у «BAS ERP».
  По завершенню технологічної підготовки внесені данні контролюються на коректність та повноту заповнення за допомогою адаптерів та спеціальної обробки. На підставі конструкторсько-технологічної інформації «TrinityPDM» автоматично формує елементи довідника «Ресурсні специфікації» для кожного виробу, що виготовляється.
  Довідник «Ресурсні специфікації» описує поетапний виробничий процес і ресурси, які необхідні для його здійснення: для виробництва продукції, виконання роботи, здійснення ремонту або розбирання.

Чим «TrinityPDM» допоможе вашому бізнесу?

«TrinityPDM» (підсистема управління інженерними даними) призначена для автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва, що прискорить процес вирішення низки завдань з управління інформацією про виріб. Створена з допомогою «TrinityPDM» нормативна база буде використовуватися у таких підсистемах «BAS ERP»:

 •  планування виробництва;
 •  управління закупівлями (при формуванні потреби);
 •  виробництво та інше.

Де можна детально ознайомитись з описом «TrinityPDM»?

Для ознайомлення з підсистемою «TrinityPDM» пропонуємо наступні варіанти:

Як і коли можна встановити «TrinityPDM»?

Всі технічні питання від попередньої консультації, обстеження та демонстрації (безкоштовно) до встановлення цієї підсистеми (входить у вартість) Ви вирішуєте з нашими фахівцями . Встановити «TrinityPDM» можна тільки після купівлі «BAS ERP» та «TrinityPDM».

Інформацію про конфігурацію BAS ERP Ви також знайдете на нашому сайті.

Для консультації щодо демонстрації, купівлі та впровадження телефонуйте: +38 (067) 30-067-50, +38 (099) 30-099-50


Залишити заявку
Залиште заявку і ми безкоштовно проведемо Вам індивідуальну презентацію та зробимо індивідуальний розрахунок вартості.
Повернутися до Переліку