Використання "BAS Бухгалтерія" для початківців

Використання "BAS Бухгалтерія" для початківців
від 850 грн.
13.5 годин
Записатися на курс
Задати питання

Навчальний курс: Використання прикладного рішення "BAS Бухгалтерія" для початківців


Вартість курсу - 850 грн.

Мета курсу:

Практичне освоєння типової конфігурації BAS Бухгалтерія на конкретних прикладах, що охоплюють наступні ланки роботи підприємства: купівля-продаж ТМЦ та необоротних активів, імпорт, облік взаєморозрахунків з контрагентами, облік грошових коштів та розрахунки з підзвітними особами, облік придбання та реалізації послуг. Протягом навчання також будуть сформовані навички вирішення в програмі BAS Бухгалтерія наступних завдань:

 • засвоєння базових принципів заповнення довідкової інформації та відображення господарських операцій;
 • виписка власних і реєстрація отриманих первинних документів;
 • аналіз облікової інформації по обліковим ділянкам, що вивчаються, за допомогою звітів системи.

З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ та у відео: https://youtu.be/9FSIvum_ryU

Слухачі курсу:

Бухгалтери-початківці, студенти (випускники) навчальних закладів та всі фахівці, які прагнуть:

 • освоїти принципи і прийоми коректної роботи в програмі;
 • ознайомитися з методичними рекомендаціями щодо правильної реєстрації первинних документів на основних ділянках обліку в прикладному рішенні BAS Бухгалтерія;
 • навчитися формувати базові бухгалтерські звіти, що необхідні для контролю та аналізу облікової інформації;
 • отримати відповіді на конкретні питання щодо обліку на власному підприємстві.

Після закінчення цього курсу Ви зможете працювати бухгалтером на зазначених у змісті курсу ділянках обліку!

Для фахівців з досвідом роботи, головних бухгалтерів, аудиторів або тих, хто передбачає досконально та комплексно розібратися з відображенням у програмі BAS Бухгалтерія всіх ділянок обліку підприємства, ми пропонуємо розширений курс BAS Бухгалтерія: https://csoprocom.com.ua/study/kursi-bas-bukhgalteriya-i-upravlinnya-torgivleyu/bas-bukhgalteriya/. В розширеному курсі детально розглянуто приклади, які охоплюють весь цикл роботи підприємства, включаючи теми: облік ПДВ, облік кадрів та розрахунок заробітної плати, облік необоротних активів та малоцінних швидкозношуваних предметів, облік виробничої діяльності, облік операцій в іноземній валюті та формування регламентованої звітності.

Формат курсу:

Курс є практикумом. Завдання курсу охоплюють наступні аспекти обліку господарської діяльності: купівля-продаж ТМЦ та необоротних активів, імпорт, облік взаєморозрахунків з контрагентами, облік грошових коштів та розрахунки з підзвітними особами, облік придбання та реалізації послуг. Матеріал вивчається на наскрізному прикладі: від заповнення нормативно-довідкової інформації і введення первинних документів до отримання звітності.

Курс доступний у двох форматах: індивідуальний відеокурс та групові онлайн-заняття.

Групові онлайн-заняття проводяться в форматі відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Індивідуальні відео-курси передбачають самостійну роботу по відео з перевіркою домашніх завдань, зворотній зв'язок з викладачем по поточним питанням у персональному чаті та відео-консультаціями з викладачем після вивчення окремих блоків курсу.

Викладачі курсу:

Столярчук Ірина Аркадіївна

Столярчук Ірина Аркадіївна – сертифікований викладач, кандидат фізико-математичних наук, проведено навчання 1500+ користувачів та 1000+ програмістів

Кириленко Ліана Вікторівна

Кириленко Ліана Вікторівна – сертифікований викладач, кандидат економічних наук, практикуючий бухгалтер, проведено навчання 1000+ користувачів

Знамеровська Анастасія Олександрівна

Знамеровська Анастасія Олександрівна – сертифікований викладач, бухгалтер, проведено навчання 200+ користувачів

Тимошенко Юлія Іванівна

Тимошенко Юлія Іванівна – сертифікований викладач, практикуючий бухгалтер, проведено навчання 250+ користувачів

Бречко Дмитро Олексійович

Бречко Дмитро Олексійович – практикуючий консультант та методист, викладач, проведено навчання 700+ користувачів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Значок буфера обмена

свідоцтво про проходження курсу від ЦСН «Проком»

Герой (мужчина)

індивідуальні відео-курси з персональним консультантом

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість і графік курсу:

Курс складається з 13.5 академічних годин практичних занять.

Рекомендований графік навчання: 3 дні на тиждень 3-4 академічні години в день. При такому графіку тривалість курсу складає 1 тиждень. Для відеокурсів додається 2 годин консультації з викладачем.

Можливі коригування графіку з урахуванням побажань слухачів.

Примітки: 
 • розклад складається індивідуально для кожної групи;
 • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:

 • методичний посібник від ЦСН Проком BAS Бухгалтерія для початківців;
 • свідоцтво про проходження курсу від ЦСН «Проком»;
 • методичні матеріали, розроблені викладачами ЦСН;
 • безкоштовний доступ до власного онлайн-кабінету 24/7;
 • безкоштовний доступ до відеозаписів занять та інформаційної бази – 3 місяці.

Записатися на курс
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Використання "BAS Бухгалтерія" для початківців

Антоненко Яна Сергіївна


Очень понравилось учиться под руководством Литвиненко В.С., который отвечал на все вопросы и максимально понятно излагал материал. За месяц удалось овладеть базовыми знаниями для роботы в программе BAS Бухгалтерія. Хотелось бы чуть больше домашних заданий для закрепления пройденного и больше обратной связи в организационных вопросах. Компанию определенно рекомендую!

Черкун Світлана Володимирівна


Дуже гарний курс навчання, доступне викладання, уважне відношення до слухачів. Викладач має високий рівень знань як теоретичних  так і практичних. Викладач багато часу приділив індивідуальному підходу до викладання, та розкладу занять. Всі питання висвітлені у повному обсязі. Я вже другий раз прослухала курс і прийду ще третій лише завдяки викладачеві Кириленко Ліані Вікторівні.  Дуже чудовий, викладач і гарна людина. Впевнена що цей курс для мене не останній!!!

Задорожня Віта


Минулої п’ятниці я закінчила курс по «BAS Бухгалтерія», викладачем якого була Знамеровська Анастасія. Хочу подякувати всьому колективу ЦСО «Проком» за організацію курсу на високому рівні та надані методичні матеріали. Особисту подяку хочу висловити Анастасії, вона велика молодчинка, в доступній та легкій формі подавала матеріал, має чітку вимову, легко володіє, як українською так і російською мовою, комунікабельна та легка в спілкуванні. Бажаю всьому колективу успіхів та натхнення.

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.