Практична підготовка до іспиту «Спеціаліст-консультант з управлінського обліку в BAS ERP»

Практична підготовка до іспиту «Спеціаліст-консультант з управлінського обліку в BAS ERP»

Практична підготовка до іспиту «Спеціаліст-консультант з управлінського обліку в BAS ERP»
від 3700 грн.
26 годин
Записатися на курс
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Навчальний курс: Практична підготовка до іспиту «Спеціаліст-консультант з впровадження підсистем управлінського обліку в типовому рішенні BAS ERP»


Вартість курсу - 5290 грн.

Акційна вартість навчання онлайн 3700 грн.
10% вартості кожного курсу – перераховуємо на допомогу ЗСУ!
Можлива оплата частинами. Отримуйте додаткову знижку 3% при повній оплаті курсу!

Мета курсу:

Метою курсу є практична підготовка до іспиту «Спеціаліст-консультант з впровадження підсистем управлінського обліку в типовому рішенні BAS ERP». Курс надає слухачам можливість закріпити, систематизувати та покращити навички ведення управлінського обліку в прикладному рішенні BAS ERP за допомогою виконання практичних завдань та структуризації основної інформації. На курсі вивчаються:

 • загальні налаштування кожного розділу управлінського обліку;
 • правила обліку продажів і закупівель та відображення операцій з купівлі-продажу;
 • випуск продукції (за замовленням та без розпоряджень) та розрахунок собівартості;
 • облік грошових коштів, в т.ч. відображення депозитів, кредитів й позик;
 • механізми обліку витрат, з детальним налаштуванням статей витрат та їх розподіл на фінансовий результат або включення до собівартості продукції;
 • концепція підсистеми планування: планування продажів та закупівель, планування виробництва та збирання (розбирання) номенклатури.

З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ

Слухачі курсу:

Курс є завершальною ланкою в підготовці якісного спеціаліст-консультанта з впровадження підсистем управлінського обліку в типовому рішенні BAS ERP. Тому курс орієнтований на користувачів, що прослухали початкові курси «Оперативний контур в BAS ERP» та «Виробничий контур в BAS ERP», або на фахівців з досвідом роботи в конфігурації BAS ERP, які бажають систематизувати та закріпити свої знання та навички для практичної роботи у якості консультанта/методиста/аналітика на проектах впровадження прикладного рішення BAS ERP.

Формат курсу:

Дана практична підготовка включає 26 академічних годин роботи з викладачем, в ході яких буде: систематизовано основні налаштування підсистем, повторено та структуровано всі теми, що розглядаються на курсах «Оперативний контур в BAS ERP» та «Виробничий контур в BAS ERP» та детально розглянуто теми «Механізм обліку витрат» та «Планування». Курс передбачає проходження практичних завдань за переліченими вище темами та аналіз помилок при здачі кваліфікаційного іспиту «Спеціаліст-консультант».

В ході курсу буде пройдено декілька екзаменаційних білетів, які створені викладачами ЦСН «Проком» відповідно до вимог здачі кваліфікаційного іспиту «Спеціаліст-консультант з впровадження підсистем управлінського обліку в типовому рішенні BAS ERP». Основна частина завдань білетів виконується слухачами в форматі самостійної роботи, за підсумками якої викладачем надаються аналіз, корегування помилок, зауваження та рекомендації по оптимізації виконання завдань.

Курс доступний у двох форматах: індивідуальний відеокурс та групові онлайн-заняття.

Групові онлайн-заняття проводяться в форматі відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Індивідуальні відео-курси передбачають самостійну роботу по відео з перевіркою домашніх завдань, зворотній зв'язок з викладачем по поточним питанням у персональному чаті та відео-консультаціями з викладачем після вивчення окремих блоків курсу.

Викладачі курсу:

Кириленко Ліана Вікторівна

Кириленко Ліана Вікторівна – сертифікований викладач, кандидат економічних наук, практикуючий бухгалтер, проведено навчання 1000+ користувачів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість і графік курсу:

Курс включає в себе 26 академічних годин практичних занять. Роботу слухача організовано за допомогою методології управління проектами Scrum. Рекомендований графік навчань 3 дні на тиждень по 5 академічних годин в день. При такому графіку тривалість курсу складає два тижні.

Примітки: 

 • розклад складається індивідуально для кожної групи;
 • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:

 • методичні матеріали, розроблені викладачами ЦСН.
 • свідоцтво про проходження курсу;
 • безкоштовний доступ до відеозаписів занять при онлайн-навчанні.
Записатися на курс
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Практична підготовка до іспиту «Спеціаліст-консультант з управлінського обліку в BAS ERP»

Задніпровський Олександр Григорович


Висока якість викладання; темп викладання дозволяє зручно занотовувати навчальний матеріал. Професійно-педагогічний рівень викладача Литвиненко В.С. є високим; постійний внутрішній зв’язок з слухачами. Корисні, якісні курси.

Бухарина Людмила Михайловна


Высокий уровень организации и проведения занятий. Качественные раздаточные материалы. высококвалифицированный преподаватель. Комфортные условия работы на занятиях.

Костюченко Полина Олеговна


Очень хорошо подобран материал занятий, все объяснили доходчиво. Охватили все немало важный вопросы, для корректной работы в программе. Спасибо, очень понравилось. Советую ЦСО" Проком" всем, кому необходимо разобраться с программой. Отдельное спасибо за книгу.

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.