Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Акції та знижки


Акція "Новорічна знижка"

Вітаємо із Новорічними святами та запрошуємо пройти популярні курси зі знижкою 300 грн!

Дія знижки розповсюджується при записі до 28 лютого 2020 року включно на курси "Бухгалтерія 8 для України", "Конфігурування в системі "1С:Підприємство 8". Основні об'єкти", "Оперативний контур прикладного рішення BAS ERP". 

Для отримання знижки 300 грн потрібно адміністратору сказати ключове слово "Новорічна знижка". Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями ЦСН "Проком".


Програми лояльності для студентів та постійних клієнтів

Центр Сертифікованого Навчання «Проком» надає постійні знижки на навчання:

  • студентам - в розмірі 10% від вартості навчання на обраному курсі;

  • слухачам, які навчаються повторно - 10% від вартості другого прослуханого у нас курсу, 20% від вартості третього прослуханого курсу і 25% на четвертий і більше прослухані курси.

Акція "РАЗОМ ДЕШЕВШЕ!"

Є друзі, знайомі або колеги, які хочуть пройти навчання по роботі з програмами 1С:Підприємство?

Збери свою міні-групу, організуй спільний запис, гарантуй своєчасну оплату за навчання та отримай можливість вчитися дешевше до 15%:

  • Міні-група з 3 слухачів - знижка кожному 5%

  • Міні-група з 4 слухачів - знижка кожному 10%

  • Міні-група з 5 та більше слухачів - знижка кожному 15%

* Знижка надається при записі усіма учасниками міні-групи в одну і ту ж групу на один і той же курс. Оплата за навчання проводиться одноразово усіма учасниками міні-групи. У разі відмови двох і більше друзів від навчання знижка слухача перераховується відповідно до умов акції.

Записатись і отримати більш детальну інформацію про акції та знижки у ЦСН «Проком» можна за телефонами: (067) 30-067-50, (099) 30-099-50