Ютуб-канал ЦСО Проком святкує день народження!
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Ютуб-канал ЦСО Проком святкує день народження!

19.03.2024

Вууухууу! Сьогодні у нас велике свято на нашому YouTube-каналі! З цього приводу хочемо відзначити День Народження нашого каналу, який працює з 2012 року!

Вітаємо всіх наших глядачів, підписників та всіх, хто разом з нами дивився, навчався та розвивався протягом цих неймовірних років! Ви - наша справжня сім'я, і ми дуже вдячні за вашу підтримку та віру в нас!

У цей особливий день хочемо подякувати кожному з вас за ваші лайки, коментарі та підписки! Ви - наш найбільший драйвер та джерело інспірації для подальших досягнень!

Наш YouTube-канал є місцем, де ми ділимося найкращими навчальними відео, цікавими доповідями, захоплюючими презентаціями та багато іншого! Ми раді, що ви з нами, і обіцяємо продовжувати надихати, навчати та розважати вас!

Серед найбіль популярних серед гладачів такі корисні відео від наших спеціалістів:

Налаштування по заробітній платі, які необхідно виконати на початок року в BAS ERP, BAS КУП

Облік ПДВ: Формування податкових накладних в BAS Бухгалтерія КОРП

CIO JAZZ Січень 2024: Копачі проти бульдозериста С.Н. Бутенко

А просто сьогодні на каналі війшла ВідеопрезентаціяTrinityPDM

А якщо у вас є які-небудь ідеї, пропозиції або побажання, не соромтеся ділитися ними з нами! Ми завжди відкриті до спілкування та готові робити наш канал ще кращим для вас!

Ще раз велике спасибі всім за вашу вірність та підтримку! Нехай наш YouTube-канал продовжує радувати вас цікавим та корисним контентом ще багато років вперед!

Святкуймо разом! Щасливого Дня Народження YouTube-каналу Центру Сертифікованого Навчання Проком!