Регіональний семінар МСЕ для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Регіональний семінар МСЕ для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G»

16.05.2018

16 травня 2018 року спеціалісти ЦСН «Проком» прийняли участь в Регіональному семінарі МСЕ для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G» в секції «Сучасні підходи до управління в державному та приватному секторах». Семінар проходив на базі Державного університету телекомунікацій.

 До складу учасників увійшли представники сфери освіти, промисловості, ІТ-сфери, менеджмент вищої і середньої ланки в сфері телекомунікаційних послуг України, країн Європи та СНД.

Керівник ЦСН «Проком» Столярчук І. А. виступила з доповіддю «Комплексні рішення для автоматизації обліку та управління». В доповіді висвітлювалися критерії вибору ПЗ для автоматизації обліку та управління, що пред'являються сучасним ринком; тенденції розвитку сучасних ERP-систем; представлені нові лінійки програмних продуктів для автоматизації управління та обліку в Україні

Висловлюємо подяку за організацію заходу та запрошення ректору Державного університету телекомунікацій Толубко Володимиру Борисовичу, директору Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва Федюніну Сергію Анатолійовичу, завідувачу кафедри Менеджменту Гудзь Олені Євгеніївні.