vodafone +38 (099) 30-099-50

Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Запорізька взуттєва фабрика ТОВ НВФ "МІДА, ЛТД"

Запорізька взуттєва фабрика ТОВ НВФ "МІДА, ЛТД"

Запорізька взуттєва фабрика ТОВ НВФ "МІДА, ЛТД" є одним з провідних виробників взуття в Україні.
Продукція Запорізької взуттєвої фабрики «МІДА» має заслужену репутацію комфортного взуття з гарантованою якістю. Завдяки винятковій надійності, сучасному дизайну, помірній ціні і багатолітньої присутності на ринку взуття, українська торгова марка «МІДА» набула визнання і довіру мільйонів споживачів у різних країнах.
Фабрикою випускається чоловіче та жіноче взуття для всіх сезонів: зимове, весняно-осінне, літне. Особлива увага приділяється комфортності і якості продукції. Щорічно модельєрами фабрики створюється більше 200 нових моделей взуття, близько 100 з них відбирається у виробництво. На даний момент взуття Запорізької фабрики «МІДА» присутнє у кожному регіоні країни.

Відгук про співробітництво:

"Добрый день, уважаемые коллеги бухгалтера.
Бухгалтера компании ООО «НПФ МИДА, ЛТД» - хотим поделиться своим впечатлением после прохождения обучения в Центре Сертифицированного Обучения ООО «ПРОКОМ».
За сорок академических часов квалифицированный преподаватель Ирина Аркадьевна Столярчук и очень приятная женщина успела не только привить любовь к программам BAS , но и помочь решить сложные задачи, которые стоят перед бухгалтерами. Если Вам необходимо приобрести опыт, знания, профессионализм, рост как бухгалтера – профессионала, то Вам в ООО «ПРОКОМ». Обучение в удобное для вас время, уютная обстановка в классе обучения, интересные лекции с применением сразу на практике.
Вообщем, вперед в ООО «ПРОКОМ». С любовью, Коллектив бухгалтеров ООО «НПФ МИДА, ЛТД».
Перезвоните мне