Перезвоните мне
Програмування
ВСІ ЗРАЗКИ НАВЕДЕНО У СКОРОЧЕНОМУ ВИГЛЯДІ. ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ МАТЕРІАЛІВ СЛУХАЧІ ОТРИМУЮТЬ ПРИ ПРОХОДЖЕННІ КУРСІВ
Навчальні матеріали з курсу
«Введення в конфігурування та програмування в системі BAS.
Базовий курс»:
- Види та класифікація модулів системи BAS «Business Automation Software». Розглядаються види програмних модулів в системі BAS, які відрізняються за місцем розміщення та доступним контекстом.
- Модуль прикладного об'єкту у системі BAS «Business Automation Software» Розглядаються модулі в системі BAS (на платформі BAF)
- Робота зі сховищем конфігурації в системі BAS. Розглядаються принципи створення, адміністрування, підключення до сховища конфігурації
- Користувальницькі поля в СКД. У матеріалі описуються особливості роботи із користувацькими полями в схемі компоновки даних.
- Збереження і відновлення даних керованих форм в прикладних рішеннях системи BAS Іноді виникає задача, коли необхідно зберегти і швидко відтворити деякі дані форми. Під даним форми ми розуміємо значення її реквізитів або їх властивостей. Наприклад, це може бути задача: запам’ятати та потім відновити декілька наборів параметрів (наборів даних реквізитів) деякої обробки. В матеріалі описане налаштування збереження даних форми в автоматичному та ручному режимах.
- Повнотекстовий пошук даних (ППД) у конфігураціях системи BAS: питання та відповіді У матеріалі описані можливості, механізми та налаштування повнотекстового пошуку даних на платформі BAF.
- Як програмно відкрити форму звіту з встановленим відбором по полю або параметру СКД? Для реалізації задачі будемо використовувати параметри форми. Параметри форми необхідні для організації зв'язку між різними формами та управління функціональністю форми при її відкритті.
- Детально про СКД: настройки варіанту VS настройки користувача. Особливості роботи Для звітів, що побудовані за допомогою системи компонування даних (СКД) в програмах лінійки BAS (BAS ERP, BAS КУП, BAS УТ, BAS Бухгалтерія, BAS Малий бізнес тощо), є декілька можливостей працювати з їх настройками. Якщо виключити з розгляду настройки, що прописані в коді, то залишаються настройки варіанту та настройки користувача. В матеріалі докладно розглядається порядок роботи з налаштуваннями звітів, які доступні користувачам, а саме: відмінності настройок варіанту звіту та настройок користувача, внесення змін у звіти та збереження нового варіанту звіту, причини виникнення помилок при налаштуванні звітів та способи їх виправлення.
- Палітра властивостей як базовий інструмент редагування об’єктів в BAS. При розробці або доопрацюванні прикладних рішень системи BAS деякі задачі розробників можна вирішити без написання програмного коду, змінюючи поведінку об’єктів системи тільки через корегування їх властивостей. Одним з основних інструментів платформи для редагування властивостей об’єктів конфігурації є палітра властивостей. В цій статті ми «розкриваємо всі секрети» цього механізму та показуємо особливі «фішки» для більш швидкої і ефективної роботи з ним. І хоч стаття призначена насамперед для початківців, але досвідчений розробник також може знайти в ній для себе декілька цікавих прийомів роботи.
- Як підключити до Інформаційної бази Зовнішній звіт (обробку) та Регламентований зовнішній звіт
- Лайфхак: як задати конкретну версію платформи BAS при запуску інформаційної бази
- Шаблони повнотекстового пошуку з прикладами
- Повнотекстовий пошук даних (ППД) у конфігураціях системи BAS: питання та відповіді
- Як видалити помічені на видалення об'єкти і чи завжди це можна зробити в BAS?
- " Як зробити архів бази даних і перенести його на інший комп'ютер?"