Фінал 10-тої Ділової гри «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці» в ЗНУ
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Фінал 10-тої Ділової гри «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці» в ЗНУ

20.04.2021

20 квітня 2021 року відбувся фінал ювілейної десятої Ділокої гри «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці», який спільно організовують фахівці ТОВ «ПРОКОМ» та викладачі кафедри економічної кібернетики ЗНУ. За десять років співробітництва студентами вирішувались різноманітні практичні задачі:

  • Розробка рішень для автоматизації обліку будівельних компаній та СТО на базі прикладного рішення BAS Управління торгівлею
  • Автоматизація документообігу університету, виробничого холдингу та логістичної компанії у прикладному рішенні BAS Документообіг
  • Оптимізація бізнес-процесів виробничого відділу та служби постачання за допомогою прикладного рішення BAS ERP
  • Контроль виробничої та фінансової діяльності підприємства у прикладному рішенні BAS ERP
  • Планування закупівельної та виробничої кампанії підприємства, а також автоматизація складсього обліку з використанням BAS ERP
  • Бізнес-аналіз господарської діяльності та фінансове планування доходів та витрат ОСББ за допомогою конфігурації BAS ERP
  • Автоматизація бізнес-процесів управління запасами та складсього обліку торговельного підприємства у системі BAS ERP

Завдання командам надаються у формі бізнес-кейсу, розробленого фахівцями ТОВ «ПРОКОМ» спільно з викладачами кафедри економічної кібернетики ЗНУ. У процесі виконання завдання учасники реалізували функції різноманітних фахівців: аналітиків зі збору та обробки даних, фахівців із процесного управління та оптимізації бізнес-процесів, IT-спеціалістів та програмістів, фахівців з оцінки економічної ефективності та ризиків.


Тема цьогорічної ділової гри – аналіз ефективності діяльності Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) та розробка фінансового плану проєкту «Теплий дім», визначивши терміни виконання та джерела фінансування. Учасниками гри стали дві студентські команди (по 7 осіб) – «КіберБуль» (капітан - Євген Штурмак) та «Level-Up» (капітан - Олексій Зарубін). Оцінювали результати роботи журі, яке складалось з викладачів кафедри економічної кібернетики Наталії Максишко (завідувачка кафедри економічної кібернетики ЗНУ, професор), Ігоря Козін (професор кафедри економічної кібернетики ЗНУ), Олени Макаренко (доцент кафедри економічної кібернетики ЗНУ), Віти Лось (доцент кафедри економічної кібернетики ЗНУ) та фахівців ТОВ «Проком» Дмитра Бречко та Дениса Плохотнікова. Головою журі за традицією був Сергій Бутенко (директор ТОВ «Проком»).

На початку ділової гри з привітальним словом до учасників звернулися проректор з наукової роботи ЗНУ та депутат Запорізької міської ради Геннадій Васильчук та декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп. Гості заходу привітали учасників та відзначили важливість співпраці з ТОВ «ПРОКОМ» у питаннях навчання студентів на курсах з програмування та роботи у сучасних інформаційних системах, проходження студентами виробничої практики у компанії та подальшого працевлаштування.

Потім дві команди продемонстрували результати двомісячної роботи, які включали в себе аналіз структури надходжень та витрат ОСББ, аналіз умов державних програм з енергоефективності, фінансовий план проєкту модернізації будинку з описом етапів реалізації, системою критеріїв ефективності та аналізом ризиків, а також побудову Cash-Flow проєкту та визначення прогнозних результатів.


Члени журі та гості ставили запитання учасникам гри, а також відзначили високий рівень теоретичної підготовки учасників, аналітичні навички та оригінальність запропонованих рішень.


За оцінками журі кращий проєкт був розроблений командою «КіберБуль», а глядацькі симпатії виявилися на стороні проєкту «Level-Up». Переможці конкурсу отримали грошові призи, а всі учасники отримали сертифікат и та пам’ятні сувенірні футболки від ТОВ «ПРОКОМ».

Висловлюємо подяку завідувачці кафедри економічної кібернетики ЗНУ, професору Наталії Максишко та колективу кафедри економічної кібернетики ЗНУ та за багаторічну плідну співпрацю та високий рівень підготовки студентів та вже готуємо наступну ділову гру!