Бухгалтерський облік в «Управління виробничим підприємством 8»

Бухгалтерський облік в «Управління виробничим підприємством 8»
від 3900 грн.
53 години
Записатися
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Сертифікований курс: Ведення бухгалтерського та податкового обліку в прикладному рішенні «Управління виробничим підприємством 8»


Вартість курсу - 5580 грн.

Акційна вартість навчання онлайн 3900 грн.

Мета курсу:

Практичне освоєння механізмів регламентованого обліку в типовій конфігурації «Управління виробничим підприємством 8» на конкретних прикладах, що охоплюють весь цикл роботи підприємства. Отримання цілісного і правильного розуміння базових принципів і особливостей використання програми як інструменту вирішення наступних завдань:

 • відображення в інформаційній системі господарських операцій;
 • виписка власних і реєстрація отриманих первинних документів;
 • облік виробничої діяльності та розрахунок собівартості випуску
 • аналіз облікової інформації, накопиченої в інформаційній базі.
 • реалізація регламенту закриття періоду
 • формування регламентованої звітності
З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ та у відео: https://youtu.be/kuiE1Nh1Omw

Слухачі курсу:

Як бухгалтери-початківці, так і фахівці з досвідом роботи, які прагнуть:

 • освоїти принципи і прийоми коректної роботи в програмному комплексі «1С:Підприємство 8» та базові сервісні механізми системи;
 • ознайомитися з методичними рекомендаціями щодо правильної організації бухгалтерського та податкового обліку в прикладному рішенні «Управління виробничим підприємством 8»
 • зрозуміти основні принципи накопичення виробничих витрат, відображення випуску, а також вивчити особливості податкового обліку виробничої діяльності
 • отримати відповіді на конкретні питання щодо обліку на власному підприємстві.

Формат курсу:

Курс являє собою практикум, який базується на наскрізному прикладі і охоплює всі основні аспекти обліку господарської діяльності виробничого підприємства: від заповнення нормативно-довідкової інформації і введення первинних документів до отримання різних звітів і регламентів діяльності.

Курс доступний у двох форматах: аудиторний та онлайн.

Умови навчання онлайн повністю відтворюють аудиторні. Це можливо завдяки формату відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Викладачі курсу:

Столярчук Ірина Аркадіївна

 Столярчук Ірина Аркадіївна – сертифікований викладач, кандидат фізико-математичних наук, проведено навчання 1500+ користувачів та 1000+ програмістів

Кириленко Ліана Вікторівна

 Кириленко Ліана Вікторівна – сертифікований викладач, кандидат економічних наук, практикуючий бухгалтер, проведено навчання 1000+ користувачів

Бречко Дмитро Олексійович

 Бречко Дмитро Олексійович – практикуючий консультант та методист, викладач, проведено навчання 700+ користувачів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Значок буфера обмена

офіційне свідоцтво САБ («Спілки Автоматизаторів Бізнесу»)

Герой (мужчина)

можливість безкоштовного тестування на сертифікат «1С: Професіонал»

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість і графік курсу:

Курс складається з 53 академічних годин практичних занять (рекомендований графік навчання: 3 дні в тиждень по 5 годин в день).

Примітки:

 • розклад складається індивідуально для кожної групи;
 • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:

Записатися
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Бухгалтерський облік в «Управління виробничим підприємством 8»

Кривицкая Наталия Владимировна


Определилась с курсом обучения УПП, определили сроки обучения. Материал курса был изложен грамотно, последовательно и в полном объеме. На возникшие вопросы в процессе обучения вопросы были даны исчерпывающие ответы. Отношение доброжелательное. Во время перерыва были предложены чай, кофе, печенье, за что отдельная благодарность, т.к. обучение проходило по 5 часов в день.

Головань Анастасия


Курс УПП очень понравился, к изложению материала и профессионализму преподавателя нет замечаний, важно правильно выбрать тот курс, который дает знания необходимые для работы уже сегодня.

Грабков Александр, главный бухгалтер ООО "PM Media"


Работая главным бухгалтером, я начал понимать что моих знаний 1С 7.7 уже не достаточно для успешного конкурирования на рынке труда, все чаще начали появляться требования знаний 1С 8.2. Озадачившись этим, я отправился на сайт 1С для выбора места обучения. В Запорожье самым большим 1С:Франчайзи по количеству сертифицированных специалистов и наличием своего собственного учебного центра оказался ООО "Проком".В учебном центе я выбрал курс обучения 1С8 УПП, и под руководством квалифицированных преподавателей успешно прошел обучение и сдал на сертификат 1С Специалист. Обучение к слову проходило в очень теплой, почти домашней атмосфере, небольшие классы, кофе, чай с печенюшками в перерывах и очень радушное отношение. Окончив обучение и поняв мощь 1С8, мне удалось уговорить руководство на приобретение этой программы, наше предприятие уже пожалуй закономерно стало клиентом ООО "Проком". Прошло три года с момента обучения, я уже работаю в Киеве в компании ООО "PM Media", и с радостью пишу пару строк благодарности ребятам из учебного цента ООО "Проком".

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів програмного забезпечення «1С:Підприємство 8» та BAS та програмістів на платформах «1С:Підприємство» і BAF, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.