Управлінський облік в «Управління торговим підприємством 8»

Управлінський облік в «Управління торговим підприємством 8»
від 2990 грн.
53 години
Записатися
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Сертифікований курс: Управлінський облік і планування в прикладному рішенні «Управління торговим підприємством 8»


Вартість курсу - 4280 грн.

Акційна вартість навчання онлайн 2990 грн.

Мета курсу:

Практичне освоєння механізмів управлінського обліку в типовій конфігурації «Управління торговим підприємством 8» на конкретних прикладах, що охоплюють весь цикл роботи підприємства. Отримання цілісного і правильного розуміння базових принципів і особливостей використання програми як інструменту вирішення наступних завдань:

 • відображення в інформаційній системі господарських операцій;
 • виписка власних і реєстрація отриманих первинних документів;
 • планування руху грошових коштів, закупівель і продажів;
 • управління відносинами з покупцями і постачальниками;
 • аналіз облікової інформації, накопиченої в інформаційній базі.
З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ

Слухачі курсу:

Як менеджери-початківці і управлінський апарат, так і фахівці з досвідом роботи, які прагнуть:

 • освоїти принципи і прийоми коректної роботи в програмному комплексі «1С:Підприємство 8» та базові сервісні механізми системи;
 • ознайомитися з методичними рекомендаціями щодо правильної організації управлінського обліку в прикладному рішенні «Управління торговим підприємством 8 для України»
 • опанувати механізми ціноутворення, управління товарними замовленнями, а також  механізми оперативного та об'ємно-календарного планування
 • отримати відповіді на конкретні питання щодо обліку на власному підприємстві.

Формат курсу:

Курс являє собою практикум, який базується на наскрізному прикладі і охоплює всі основні аспекти обліку господарської діяльності торгового підприємства: від заповнення нормативно-довідкової інформації і введення первинних документів до отримання різних звітів і регламентів діяльності.

Курс доступний у двох форматах: аудиторний та онлайн.

Умови навчання онлайн повністю відтворюють аудиторні. Це можливо завдяки формату відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Викладачі курсу:

Кириленко Ліана Вікторівна

Кириленко Ліана Вікторівна – сертифікований викладач, кандидат економічних наук, практикуючий бухгалтер, проведено навчання 1000+ користувачів

Лобань Олена Валеріївна

Лобань Олена Валеріївна – сертифікований викладач, кандидат економічних наук, проведено навчання 450+ користувачів

Тимошенко Юлія Іванівна

Тимошенко Юлія Іванівна – сертифікований викладач, практикуючий бухгалтер, проведено навчання 250+ користувачів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Значок буфера обмена

офіційне свідоцтво САБ («Спілки Автоматизаторів Бізнесу»)

Герой (мужчина)

можливість безкоштовного тестування на сертифікат «1С: Професіонал»

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість і графік курсу:

Курс складається з 53 академічних годин практичних занять. (Графік навчання формується із врахуванням побажань слухачів. Рекомендований графік 2-3 рази на тиждень по 5 годин в один день)

Примітки:

 • розклад складається індивідуально для кожної групи;
 • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:

Записатися
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Управлінський облік в «Управління торговим підприємством 8»

Рябенко Леся Михайлівна


Навчальний центр "Проком" позиціонує себе як сучасний навчальний центр з надання якісних освітніх послуг щодо використання програмних продуктів 1С:Підприємство  в практичній діяльності підприємств. З позиції слухача можу відмітити, що це в повній мірі відповідає дійсності. Викладачі НЦ "Проком" - це висококваліфіковані професіонали своєї справи, навчання побудоване за цікавою структурно-логічною схемою, оптимального поєднання теоретичного матеріалу і практичних завдань, які відповідають реальним обліковим процесам на підприємстві. Курс- цікавий, інформативний, корисний як для бухгалтерів-практиків так і для працівників середньої управлінської ланки. Дякую!!!

Яковенко Оксана


Я прошла курсы управленческого учета в УТП. Обучение было не сложным и доходчивым. На все возникающие вопросы получала развернутые ответы с конкретными примерами. Сначала на первом занятии все казалось очень сложным и непонятным, но наш преподаватель Ирина сумела всех обучить, поэтому весь страх первого занятия быстро улетучился. Обязательно порекомендую ПРОКОМ своим знакомым, т.к. осталась довольна обучением.

Девятовская Даша


После окончания университета начала искать работу,но в связи с отсутствием опыта брать никуда не хотели. Решила освоить 1С, пошла на курсы в ,буквально за месяц освоила программу (конечно не досконально, до этого в 1С не работала), сдала экзамен и получила сертификат Профессионала. Благодаря этому удалось устроиться в неплохую фирму аналитиком продаж. Очень довольна своей работой, без этих курсов не получила бы ее.

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів програмного забезпечення «1С:Підприємство 8» та BAS та програмістів на платформах «1С:Підприємство» і BAF, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.