Розробка звітів на СКД в системі BAS

Розробка звітів на СКД в системі BAS
від 2450 грн.
23 години
Записатися
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Навчальний курс: Розробка звітів в системі BAS з використанням системи компонування даних  


Вартість курсу - 3500 грн.

Акційна вартість навчання онлайн 2450 грн.
10% вартості кожного курсу – перераховуємо на допомогу ЗСУ!
Можлива оплата частинами. Отримуйте додаткову знижку 3% при повній оплаті курсу!

Мета курсу:

В ході курсу ми опрацьовуємо весь функціонал системи компонування даних на практичних прикладах: від декларативного створення та налаштування «швидких» звітів до роботи з СКД засобами вбудованої мови.

На курсі вивчаються:

  • використання різних типів наборів даних та вкладених схем;
  • особливості роботи з фіксованими макетами;
  • специфіка роботи з характеристиками та розшифровками в СКД (у тому числі програмна обробка розшифровок);
  • застосування механізму СКД в динамічних списках;
  • розбираються також приклади використання мови виразів СКД та використання в СКД функцій спільних модулів;
  • окрема увага поділяється питанням програмної компоновки засобами вбудованої мови.

З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ та у відео: https://youtu.be/2dcXQb188rk

Слухачі курсу:

Курс розрахований на тих розробників, хто вже має досвід програмування в системі BAS, але бажає заглибити навички роботи з механізмом СКД.

Також курс буде корисним для консультантів, аналітиків та інших користувачів і фахівців з впровадження прикладних рішень, які бажають використовувати можливості СКД як потужний інструмент аналізу даних в системі BAS (Business Automation Software).

Формат курсу:

В ході курсу опрацьовуємо весь функціонал системи компонування даних на практичних прикладах. Від декларативного створення та налаштування "швидких" звітів до роботи з СКД засобами вбудованої мови. Розглядаємо використання різних типів наборів даних та вкладених схем, особливості роботи з фіксованими макетами, характеристиками та розшифровками (у тому числі програмна обробка розшифровок), розбираємо приклади використання мови виразів СКД.

Курс доступний у двох форматах: індивідуальний відеокурс та групові онлайн-заняття.

Групові онлайн-заняття проводяться в форматі відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Індивідуальні відео-курси передбачають самостійну роботу по відео з перевіркою домашніх завдань, зворотній зв'язок з викладачем по поточним питанням у персональному чаті та відео-консультаціями з викладачем після вивчення окремих блоків курсу.

Викладач курсу:

Столярчук Ірина Аркадіївна

 Столярчук Ірина Аркадіївна – сертифікований викладач, кандидат фізико-математичних наук, проведено навчання 1500+ користувачів та 1000+ програмістів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість і графік курсу:

Курс включає в себе 23 академічні години практичних занять (рекомендований графік навчання – 3 дні в тиждень по 4 години в день). Для відеокурсів додається 2 години консультації з викладачем.

Примітки:

  • Кількість учасників курсу – від 4 до 6 осіб;
  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:

Записатися
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Розробка звітів на СКД в системі BAS

Карпенко Владислав Юрьевич


Качество обучения на высоте, материал преподавателем разбирается в полном объёме. И стараются дать его больше даже чем заложено в курсе. Работа с небольшими группами даёт возможность преподавателю работать с каждым. Я очень доволен что выбрал именно Вас!

Белик Юлия Витальевна


Безумно понравилось обучение! Удобный график и формат, позволяет совершенствоваться без отрыва от работы. Выкладка учебного материала преподавателя на высшем уровне, все очень понятно и доступно! Преподаватель всегда готов объяснить материал, который не понятен несколько раз для полного усвоения. Безумно благодарна ЦСН «ПРОКОМ» и преподавателю Столярчук Ирине Аркадьевне за полученные знания и уделенное время!

Сопко Валерія


Щира вдячність усім працівникам ЦСН «ПРОКОМ» за їх роботу, яку вони виконують на найвищому рівні. Зважаючи на виклики сьогодення хочеться відміти високий рівень організації навчального процесу у форматі онлайн-навчання, якість матеріалу та фаховість викладання. З досвіду знаю, що можна чудово володіти інформацією, але не вміти її передати іншим. Особиста подяка Столярчук Ірині Аркадіївні за високу якість викладання, індивідуальний підхід до кожного слухача, доступний виклад матеріалу, чіткі, лаконічні пояснення як із теоретичної, так і з практичної точки зору. Успіхів та процвітання вашій компанії! Дякую

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.