Розробка звітів на СКД

Розробка звітів на СКД
1690 грн.
22 години
Записатися
Задать Вопрос
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Навчальний курс: Розробка звітів в середовищі "1C:Підприємство 8"
з використанням системи компонування даних  

* Курс доступний також у форматі онлайн-навчання

Завантажити ЗМІСТ СЕМІНАРУ


Система компонування даних (СКД)
універсальний механізм побудови звітності в системі "1С:Підприємство 8". Складність роботи з системою полягає в тому, що розробники системи перенаситили її функціоналом. Тому, щоб його вивчити, необхідно вдумуватися в кожен прапорець і в кожне налаштування, а їх дуже багато. А ще необхідно вміти виконувати компоновку програмно, підключати "ручні" макети, розшифровки тощо. У підсумку цей досконалий механізм багато програмістів покищо ігнорують або використовують тільки 10-20% його можливостей.

Чому потрібно навчатися використовувати СКД:

1. Всі звіти, які будуть створюватися в "1С:Підприємство", будуть написані на СКД

2. В керованій програмі взагалі немає будівника звітів, і тому в недалекому майбутньому написання звітів за допомогою будівника буде неможливо. (Кероване програма – це наступний етап розвитку систем "1С:Підприємство 8"). В ході семінару ми розглянемо весь функціонал на практичних прикладах.

3. Програміст, який опанував СКД, витрачає на написання звіту в два рази менше часу!!! (Перевірено програмістами Прокому)

Даний семінар пройшли програмісти відділу типових впроваджень «Прокому», після чого успішно використовують систему компонування в роботі.

Мета семінару:

Детально вивчити і отримати навички практичного застосування системи компонування даних для розробки гнучких звітів різної складності.

Слухачі семінару:

Курс розрахований на фахівців, які володіють навичками програмування на платформі "1С:Підприємство 8" в обсязі, що вивчається на курсі "Введення в конфігурування в системі "1С:Підприємство 8. Основні об’єкти".

Формат семінару:

В ході семінару опрацьовуємо весь функціонал системи компонування даних на практичних прикладах. Від декларативного створення та налаштування "швидких" звітів до роботи з СКД засобами вбудованої мови. Розглядаємо використання різних типів наборів даних та вкладених схем, особливості роботи з фіксованими макетами, характеристиками та розшифровками (у тому числі програмна обробка розшифровок), розбираємо приклади використання мови виразів СКД.

Тривалість і графік семінару:

Курс включає в себе 22 академічних годин практичних занять (рекомендований графік навчання – 4 дні в тиждень по 4 години в день).

Примітки:

  • Кількість учасників семінару – від 4 до 6 осіб;
  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:


Записатися
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с Вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.
Вернуться к списку