Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Курси для користувачів 1C:Підприємство


В блоці «Курси для користувачів 1С: Підприємство» Ви можете знайти перелік курсів, що дозволять освоїти можливості автоматизації ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку, особливості ведення кадрового обліку та обліку заробітної плати з використанням прикладних рішень на платформі «1С:Підприємство 8».

Для кого призначені дані курси?

Кожен курс орієнтований на освоєння одночасно бухгалтерського та податкового обліку , або окремі курси, що дозволяють вивчити принципи управлінського обліку, кадрового обліку та обліку заробітної плати в прикладних рішеннях «1С:Підприємство 8».

Курси орієнтовані на користувачів, які прагнуть автоматизувати відображення господарської діяльності підприємства за допомогою прикладних рішень «1С: Підприємство 8».

Якщо Ви бухгалтер початківець, або фахівець з ведення бухгалтерського та податкового обліку й бажаєте систематизувати свої знання в області автоматизації та організації відображення бухгалтерського та податкового обліку пропонуємо звернути увагу на такі курси:

 • Використання «Бухгалтерія 8 для України»

 • Бухгалтерський облік в «Управління виробничим підприємством 8»

 • Бухгалтерський облік в «Управління торговим підприємством 8»

Курс Використання «Бухгалтерія 8 для України» також підходить для:

 • користувачів, які тільки починають роботу в бухгалтерському обліку та прагнуть освоїти принципи та механізми роботи в прикладних рішеннях «1С: Підприємство 8»;

 • користувачів, які тільки починають роботу в бухгалтерському обліку та прагнуть освоїти принципи та механізми роботи в прикладних рішеннях «1С: Підприємство 8».

Курс Бухгалтерський облік в «Управління виробничим підприємством 8» дозволить ознайомитись з відображенням детального виробничого процесу діяльності підприємства, та буде також корисним для:

 • бухгалтерів-початківців, які бажають освоїти ведення всього циклу виробничо-господарських операцій роботи підприємства, що займається виробничою діяльністю;

 • бухгалтерів, що вже працюють в даній конфігурації та прагнуть систематизувати свої знання ведення бухгалтерського та податкового обліку в прикладному рішенні «Управління виробничим підприємством»;

 • бухгалтерів, які прагнуть освоїти використання складного обліку ПДВ з використання даної конфігурації.

Курс Бухгалтерський облік в «Управління торговим підприємством 8» призначено для бухгалтерів як початківців, так й фахівців, які ведуть діяльність підприємств, що займаються оптово-роздрібної торгівлі, наданням послуг, базове виробництво продукції, та прагнуть:

 • Отримати навики відображення оперативних операцій бухгалтерського та податкового обліку, що відображають господарських процес діяльності підприємства;

 • Освоїти навики налаштування параметрів обліку та налаштувань кадрового обліку й обліку заробітної плати;

 • Відображати операції нарахування та виплати заробітної плати, відображати операції нарахування відпускних та лікарняних за різними видами;

 • Вміти формувати, як внутрішню звітність, так й регламентовану звітність.

Якщо Ви бухгалтер Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) пропонуємо звернути уваги на курс Використання «Бухгалтерія 8 для ОСББ», що дозволить Вам:

 • сформувати практичні навички з використанням та налаштувань параметрів обліку в даній конфігурації;
 • вміти відображати операції, щодо нарахування на особові рахунки мешканців багатоквартирних будинків та ведення кошторисів ОСББ;
 • отримати навички реєстрації коштів, що отримані від користування мешканцями будинків та використовувати розсилку квитанцій поштою, e-mail, SMS;
 • освоїти навики формування внутрішньої та регламентованої звітності.

Для детального освоєння навиків ведення кадрового обліку та обліку заробітної плати пропонуємо звернути увагу на курс Використання «Зарплата і управління персоналом 8 для України», який призначено для:

 • інспекторів відділу кадрів що прагнуть отримати методичні рекомендації щодо перевірки правильного ведення кадрового обліку та обліку заробітної плати,
 • бухгалтерів по заробітній платі, які мають на меті освоїти принципи правильної організації обліку в даній конфігурації та вміти відображати операції нарахування й виплати заробітної плати, нарахування відпускних та лікарнях за різними видами.

Якщо Ви користувач, що відображає діяльність управлінського обліку або менеджер, що відображає операції продажу та закупівель підприємства, що займається оптово-роздрібною торгівлею, наданням послуг пропонуємо звернути увагу на дані курси:

 • Управлінський облік в «Управління торговим підприємством 8»
 • Використання «Управління торгівлею 8»

Курс Управлінський облік в «Управління торговим підприємством 8» призначено для управлінського персоналу підприємств,що займаються оптово-роздрібною торгівлею, наданням послуг та прагнуть:

 • упорядкувати та освоїти принципи коректної роботи в даній конфігурації;
 • ознайомитись с базовими сервісними механізмами системи й отримати методичні рекомендації, щодо правильної організації управлінського обліку;
 • вміти використовувати механізми ціноутворення, відображати операції управління товарними замовлення;
 • вміти використовувати характеристики номенклатури та серії.

Курс Використання «Управління торгівлею 8» призначено для:

 • управлінського персоналу, які прагнуть освоїти принципи відображення оперативних операцій обліку наявності та руху товарів;
 • менеджерів, які прагнуть отримати прийоми коректної роботи в даній конфігурації, аналізувати стан взаєморозрахунків з партнерами;
 • керівників відділів продажу й закупівлі, які прагнуть аналізувати за допомогою звітностей валовий прибуток, рентабельність продажу товарів, й формувати управлінський баланс за допомогою даної конфігурації;
 • користувачів, які бажають освоїти можливості формування замовлень постачальникам за потребами підприємства;
 • співробітників підприємства, що бажають освоїти навики використання різних видів характеристик номенклатури (загальних, індивідуальних, спільних з іншими видами номенклатури).

Що отримує слухач після проходження курсу?

При проходженні даних курсів всі слухачі отримають свідоцтво про проходження курсу єдиного зразка.

Важливо зазначити: після проходження курсів всі користувачі (за бажанням) мають безкоштовну можливість пройти тестування «Професіонал», в разі успішної сдачі слухачі отримують сертифікат «Професіонал».

Як можна отримати допомогу консультантів при виборі курсу?

Для отримання більш детальної інформації за курсами пропонуємо перейти на сторінки описів кожного окремого курсу. Якщо у Вас залишились питання, зателефонуйте нашим адміністраторам або залишайте заявку на дзвінок, та наші фахівці нададуть відповіді на питання та допоможуть з вибором курсу, підбору графіку й формату навчання.

Наші телефони: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50.

Ми завжди на зв’язку і відкриті до спілкування! Чекаємо на Вас в наших аудиторіях та на онлайн-заняттях!


Відгуки про Курси для користувачів 1C:Підприємство

Рябенко Леся Михайлівна


Навчальний центр "Проком" позиціонує себе як сучасний навчальний центр з надання якісних освітніх послуг щодо використання програмних продуктів 1С:Підприємство  в практичній діяльності підприємств. З позиції слухача можу відмітити, що це в повній мірі відповідає дійсності. Викладачі НЦ "Проком" - це висококваліфіковані професіонали своєї справи, навчання побудоване за цікавою структурно-логічною схемою, оптимального поєднання теоретичного матеріалу і практичних завдань, які відповідають реальним обліковим процесам на підприємстві. Курс- цікавий, інформативний, корисний як для бухгалтерів-практиків так і для працівників середньої управлінської ланки. Дякую!!!

Яковенко Оксана


Я прошла курсы управленческого учета в УТП. Обучение было не сложным и доходчивым. На все возникающие вопросы получала развернутые ответы с конкретными примерами. Сначала на первом занятии все казалось очень сложным и непонятным, но наш преподаватель Ирина сумела всех обучить, поэтому весь страх первого занятия быстро улетучился. Обязательно порекомендую ПРОКОМ своим знакомым, т.к. осталась довольна обучением.

Девятовская Даша


После окончания университета начала искать работу,но в связи с отсутствием опыта брать никуда не хотели. Решила освоить 1С, пошла на курсы в ,буквально за месяц освоила программу (конечно не досконально, до этого в 1С не работала), сдала экзамен и получила сертификат Профессионала. Благодаря этому удалось устроиться в неплохую фирму аналитиком продаж. Очень довольна своей работой, без этих курсов не получила бы ее.

Ми не тільки навчаємо користувачів програмного забезпечення «1С:Підприємство 8» та BAS та програмістів на платформах «1С:Підприємство» і BAF, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.