Підводимо підсумки 2020, будуємо плани на 2021, щоб наші курси стали ще кращими
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Підводимо підсумки 2020, будуємо плани на 2021, щоб наші курси стали ще кращими

Підводимо підсумки 2020, будуємо плани на 2021, щоб наші курси стали ще кращими
30.12.2020

Кожного року напередодні новорічних свят ми в ЦСН «ПРОКОМ» підводимо підсумки і говоримо про те нове, цікаве і особливе, що відбувалося з нашою командою та друзями протягом року. Сьогодні ми розкажемо що ми зробили і робимо саме для Вас – наших слухачів, клієнтів та партнерів.

•       Ми намагаємось постійно розвиватись та бути кращими і найбільш кваліфікованими для Вас!!! Тому підготували за цей рік 10 нових курсів по використанню програм BAS УТ, BAS КУП, BAS ERP та BAS Бухгалтерія. Все це продукти Business Automation Software (BAS) – одного з найбільш затребуваних сьогодні програмних продуктів для автоматизації бізнесу.

•      Ми розуміємо, що не можна бути кращими, якщо заздалегідь не готувати достойну професійну зміну, тому вже багато років працюємо також і в сфері навчання для підлітків. У цьому році ми розробили 4 нових курси для школярів з програмування на Python 3 та повністю оновили програми підготовки до ЗНО з профільних предметів (математики та хімії). 

•      Прийнявши виклики 2020 року, ми бережемо наших слухачів!!! Тому швидко розробили унікальний формат оn-line навчання. Він об’єднує всі плюси навчання в аудиторії (інтерактивність, безпосереднє спілкування з викладачем та колегами, відповіді на поточні питання тощо) та бонуси, що дає онлайн (запис відео, безпеку, економію часу та коштів).

•    Ми пішли на зустріч нашим слухачам і у фінансовому питанні та запровадили знижки на онлайн-навчання у розмірі 25% і, у якості Новорічного подарунку, продовжили їх аж до кінця зими 2021 року!!! Крім того ЦСН «ПРОКОМ» підготував для своїх друзів ще багато новорічних акцій та приємних сюрпризів!!!

•    Завдяки оn-line курсам ми суттєво розширили «географію» навчання!!! Тепер ми проводимо курси BAS  для слухачів з усієї України. А у 2021 році плануємо вийти ще й на онлайн-аудиторію інших країн.

•       Для Вас ми стаємо ще більш професійними!!! Співробітники Центру успішно пройшли сертифікацію на право викладання нових сертифікованих курсів, у тому числі BAS Комплексне управління підприємством (КУП)

•       Для Вас ми накопичуємо цінний практичний досвід!!! Протягом року викладачі центру працювали на 4-х великих проектах впровадження ERP-систем

•      Ми розуміємо, як важко у сьогоднішніх умовах студентам ти випускникам знайти роботу з гарною зарплатою та можливістю працювати онлайн. Тому не тільки пропонуємо курси для студентів, що дають можливість отримати затребувані перспективні професії, ми зробили для них ці курси максимально дешевими за рахунок системи студентських знижок. Крім того на базі Центру постійно проходять онлайн-практику студенти IT-спеціальностей багатьох ЗВО України

•       Не забули ми і про наших партнерів-викладачів! Для них також діє система максимальних знижок для того, щоб мати можливість пройти підвищення кваліфікації на базі ЦСН «ПРОКОМ».

•       Центр займає активну позицію у формуванні professional skills майбутніх фахівців у галузі економіки та ІТ. Протягом року ми проводимо багато безкоштовних заходів (майстер-класів, тренінгів тощо) для студентів та викладачів. Крім того співробітники Центру у якості стейкхолдерів брали участь у акредитації ЗВО-партнерів

•       Ми ще активніше спілкувалися із Вами у соціальних мережах, намагаючись зробити наші публікації якомога цікавішими та корисними. А у наступному році плануємо проводити ще більше активностей: конкурсів, прямих ефірів, цікавих опитувань та сторіс для підписників наших сторінок у facebook / instagram та kids facebook / kids instagram

•       Частину матеріалів Центру ми викладаємо у безкоштовному доступі. Особливою популярністю у цьому році користувались відео-матеріали з оглядами курсів по BAS ERP та корисними порадами (лайфхаками) по використанню програм лінійки BAS на нашому YouTube-каналі.

Щиро вдячні нашим слухачам за те, що Ви обираєте нас, і за те, що ми разом вчимось, розвиваємось, опановуємо IT-технології, збагачуємо один одного практичним досвідом! Ми не зупиняємось і будемо ще активніше працювати для Вас!!!

Щиро вдячні всім колегам та друзям за підтримку і співпрацю!

Бажаємо всім щасливого і успішного Нового року!!! Міцного здоровя, творчого зростання і нових досягнень!!! Нехай 2021-й виправить усі негаразди минулого року та подарить нам тільки добрі новини, злагоду та добробут!!!


Галерея