Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Послуги з оцінювання фахових здібностей з BAS

Одним з головних завдань роботодавця є пошук кваліфікованих спеціалістів, котрі розуміються на своїй справі. Не завжди виходить так як задумано. І звичайно вибір може постати на людях, котрі щось розуміють (адже не всі мають великий досвід), готові стати тими самими спеціалістами, готові розвиватись.

І тут виникають наступні питання:

«Як оцінити потенціал кандидата на посаду з BAS?», «Що робити?», «Як оцінити консультанта, методиста, бізнес-аналітика котрі будуть працювати з програмними продуктами лінії BAS?», «Чи зможе кандидат налаштувати програму BAS під потреби бізнесу?»

Нелегке завдання?

Погоджуєтесь?

І в цьому нелегкому завданні готові допомогти ми, Проком.

Наші спеціалісти допоможуть Вам знайти саме тих фахівців, які відповідають стандартним вимогам до професійних компетенцій та вміють коректно, продуктивно і повноцінно застосовувати функціональність ПЗ BAS.

Чому саме Проком? – Проком має:

  • Багаторічний досвід впроваджень (на ринку послуг з автоматизації більше 30 років);
  • Багаторічний досвід навчання (на ринку навчання більше 20 років);
  • Кожен наш спеціаліст- практик, має унікальний досвід на підприємствах різних галузей та форм власності.

Цікаво?

Щоб детально ознайомитись з послугою оцінювання фахових здібностей кандидатів на посади, що пов’язані з роботою ПЗ BAS натисніть на посилання: Послуги з оцінювання фахових здібностей кандидатів на посади, що пов’язані з роботою ПЗ BAS - Вартість, строки та переваги від Проком (csoprocom.com.ua) .

А ще які послуги надає Проком??

Язык материала:  ua