Використання «Зарплата і управління персоналом 8»

Використання «Зарплата і управління персоналом 8»
від 2990 грн.
53 години
Записатися
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Сертифікований курс: Використання прикладного рішення «Зарплата і управління персоналом 8»


Вартість курсу - 4280 грн.

Акційна вартість навчання онлайн 2990 грн

Мета курсу:

Вивчення слухачами головних функціональних можливостей програми "1С: Зарплата і управління персоналом 8" та/або підсистеми «Зарплата і управління персоналом» програми «1С: Управління виробничим підприємством 8» на конкретних прикладах, які охоплюють весь цикл роботи кадрової служби та розрахункового відділу – від заповнення довідників та введення первинних документів для розрахунку заробітної плати та отримання усіх видів звітності

З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ

Слухачі курсу:

Інспектори відділу кадрів, бухгалтери-калькулятори регламентованої заробітної плати, менеджери з підбору персоналу, HR-менеджери, калькулятори управлінської заробітної плати, що прагнуть вивчити принципи та прийоми коректної роботи в програмі, отримати методичні рекомендації для правильної організації обліку в ній і відповіді на конкретні питання обліку на власному підприємстві.

Формат курсу:

Курс побудований на аналізі практичних прикладів, які охоплюють основний документообіг - від заповнення довідників і введення первинних кадрових/розрахункових документів до нарахування заробітної плати, відображення взаєморозрахунків з працівниками і державою, отримання різноманітних звітів. Під час курсу будуть надані методичні рекомендації щодо правильної організації обліку в системі, передбачений практикум, який базується на наскрізному прикладі.

Курс доступний у двох форматах: відеокурс та онлайн-заняття.

Умови навчання онлайн повністю відтворюють аудиторні. Це можливо завдяки формату відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Викладачі курсу:

Кириленко Ліана Вікторівна

 Кириленко Ліана Вікторівна – сертифікований викладач, кандидат економічних наук, практикуючий бухгалтер, проведено навчання 1000+ користувачів

Майстренко Євгенія Валеріївна

 Майстренко Євгенія Валеріївна – практикуючий програміст та методист, викладач, проведено навчання 500+ користувачів та 200+ програмістів

Мелюх Валентина Петрівна

 Мелюх Валентина Петрівна – практикуючий консультант та методист, викладач, проведено навчання 850+ користувачів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Значок буфера обмена

офіційне свідоцтво САБ («Спілки Автоматизаторів Бізнесу»)

Герой (мужчина)

можливість безкоштовного тестування на сертифікат «1С: Професіонал»

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість та графік навчання

Курс складається з 53 академічних годин практичних занять (рекомендований графік навчання: 3 дні в тиждень по 5 годин в день). Для відеокурсів додається 3 години консультації з викладачем.

Примітки:

  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу

Записатися
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Використання «Зарплата і управління персоналом 8»

Шейко Катерина Сергіївна


Перш за все хочу відмітити подачу матеріалу та викладача курсу, який завжди доступно то зрозуміло пояснював. Сподобалося те, що була комунікація із викладачем. Варто відмітити, що моя група була невелика, що давало можливість звертати увагу на всіх учасників курсу та проблеми, питання, які виникали.  Вважаю, що курс коштує своїх грошей, це хороша інвестиція у власний розвиток.

Іщенко Світлана Олександрівна


Після закінчення курсу "Зарплата і управління персоналом" я залишилась задоволена тим об'ємом знань які отримала. Дуже сподобалось навчатись, хоча я не очікувала такого результату від дистанційного навчання. Викладач завжди підтримувала зв'язок з нами і не менше хвилювалась ніж я - чи все правильно у мене виходить. Адміністрацією ЦСН " Проком " було продумано та підготовлено все, до найменших дрібниць, для проведення дистанційного навчання і це відчувалось, бо коли починався урок я навіть на мить забувала що знаходилась вдома. Якщо хтось хоче навчитись новій професії або підвищити свою кваліфікацію, то можете бути впевненим, у цьому навчальному центрі ви зможете це отримати.

Солошенко Евгений Валериевич


Обучение в ЦСН «ПРОКОМ» стало для меня неотъемлемой частью моего карьерного и проф. роста. Скидки, преподаватели, онлайн формат,…. Только способствуют этому) Низкий вам поклон

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.