Вітаємо кафедру обліку та оподаткування НУБіП - ЦСН «Проком»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Вітаємо партнерів: кафедрі обліку та оподаткування НУБіП України 60 років!

11.10.2019

Одним із важливих напрямків діяльності ТОВ «Проком» поряд із впровадженням автоматизованих систем обліку та управління, навчанням бізнес-клієнтів та слухачів є співпраця з провідними навчальними закладами України. Чільне місце у цьому напрямку діяльності займають спільні проєкти із кафедрою обліку та оподаткування Національного університету біоресурсів і природокористування України. У рамках співпраці проводяться тренінги та майстер-класи по використанню ІТ в обліку для студентів, курси підвищення кваліфікації для викладачів, організовано роботу Центру компетенцій BAS тощо.

Тому ми з радістю долучилися до привітань із нагоди визначної події – 60-річчя кафедри обліку та оподаткування.

Урочисті заходи проходили 10 жовтня 2019 року на економічному факультеті НУБіП України, у рамках яких відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Бухгалтерський облік, оподаткування та контроль в умовах міжнародної економічної інтеграції», присвячена 60-річчю кафедри обліку та оподаткування.

 

Колективу кафедри 

обліку та оподаткування НУБіП України


Шановні колеги!

Команда ТОВ «Проком» вітає викладачів, студентів і випускників із 60-річчям кафедри обліку та оподаткування Національного університету біоресурсів і природокористування України!

60 років – це золотий вік у житті людини, вона озброєна ґрунтовними знаннями, випромінює впевненість, готова невпинно йти до нових звершень. Саме такі якості визначають і Вашу кафедру. 60 років - невтомна праця, здобутий досвід та бажання передавати цей досвід та знання іншим поколінням. Вам є чим пишатись, адже сьогодні кафедра є сучасним науково-освітнім, інтелектуальним центром.

Ваша кафедра об’єднала талановитих учених, сформувала міцну навчально-методичну базу. Ви виховали та навчили цілу плеяду студентів, аспірантів, науковців, якими можете пишатись не тільки Ви, але й уся країна! Ваша трудова діяльність – зразок відповідального ставлення до дорученої справи, за що Ви користуєтеся повагою та заслуженим авторитетом.

Бажаємо колективу кафедри нестримності в науковому пошуку, завзяття у справі виховання майбутніх фахівців, втілення усіх наукових планів, творчої наснаги та вагомих здобутків.

Процвітання, успіхів та щасливого майбутнього Вам!Галерея