Тренінг «Особливості автоматизованого обліку ПДВ» для студентів київського коледжу спеціальності «Облік та оподаткування»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Тренінг «Особливості автоматизованого обліку ПДВ» для студентів київського коледжу спеціальності «Облік та оподаткування»

28.11.2018

21 листопада студенти 3 курсу Київського державного коледжу туризму та готельного господарства завітали на тренінг від керівника ЦСН «ПРОКОМ» Столярчук Ірини Аркадіївни. Тематика тренінгу «Особливості автоматизованого обліку ПДВ» є однією з найбільш важливих та актуальних як для початківців, так і для досвідчених бухгалтерів. Тренінг проводився на базі конфігурації BAS Бухгалтерія.

Студенти розглянули наступні питання:
·     Попередній аналіз інформації стосовно стану взаєморозрахунків, непідтвердженого податкового кредиту та зобов’язань за допомогою звітності.
·     Особливості оформлення операцій, при яких виникає податковий кредит: оподаткована та неоподаткована господарська діяльність, негосподарська діяльність, пропорційний ПДВ, корегування податкового кредиту при зміні податкового призначення, умовний продаж при коригуванні, оформлення податкового кредиту по скарзі на постачальника.
·     Особливості оформлення операцій, при яких виникають податкові зобов’язання: оформлення податкових накладних по передплаті та при частковому відвантаженні, неоподаткована господарська діяльність, використання різних ставок ПДВ (без ПДВ, Не ПДВ, 0%), формування підсумкових податкових за допомогою обробок, зведені податкові на умовний продаж, штатні механізми коригування ПДВ. 


Тренінг проводився у жвавому спілкуванні, супроводжуючись обміном думками та влучними коментарями студентів. Інтерактивний формат заходу передбачає активне засвоювання матеріалу, підведення підсумків, обговорення найбільш гострих моментів, висвітлення саме тих питань, які найбільш актуальні для слухачів. Сподіваємось, що детальний розгляд таких важливих особливостей обліку надає додаткові професійні переваги майбутнім фахівцям, багато з яких вже в цьому році виходять на ринок праці. 


Висловлюємо вдячність за запрошення, теоретичну та практичну підготовку студентів викладачам коледжу Карпенко Наталії Дмитрівні та Хуторній Світлані Григорівні. 


Нагадуємо, що записатися на безкоштовний тренінг за цією тематикою можна через контактні телефону нашого центру.


Галерея