Студенти КНТЕУ завітали на майстер-клас ЦСН «Проком»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Студенти КНТЕУ завітали на майстер-клас ЦСН «Проком»

19.09.2018

Особливості обліку ТМЦ у типовій конфігурації «BAS Бухгалтерія». Таку назву мав майстер-клас для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» Київського національного торговельно-економічного університету.

У ході майстер-класу викладач ЦСН Литвиненко Володимир Сергійович продемонстрував студентам як зробити загальні налаштування підсистеми обліку ТМЦ, як відобразити у прикладному рішенні придбання і реалізацію товарів та інших запасів. Також було розглянуто порядок списання вартості реалізованих запасів за методами ФІФО та ідентифікованої собівартості, зроблено налаштування рахунків обліку номенклатури для їх автоматичної підстановки у бухгалтерські документи, відобразили порядок зміни податкового призначення запасів.

Наприкінці заходу розглянули відповіді на запитання слухачів. Найактивніші студенти, які брали участь у дискусії отримали призи та сувеніри.

ЦСН «Проком» висловлює подяку за організацію зустрічі та активну співпрацю директору центру бізнес-тренінгу КНТЕУ Кузьменко Оксані Сергіївні.


Галерея