Співпраця з Державним університетом телекомунікацій
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Співпраця з Державним університетом телекомунікацій

Співпраця з Державним університетом телекомунікацій
24.12.2020

Наш центр продовжує активну співпрацю з вищими навчальними закладами. Так 17 грудня відбулася дистанційна зустріч зі студентами ДУТ, де викладач навчального центру Кириленко Л.В. провела для студентів презентацію на тему «Організація закупівель та продажів в прикладному рішенні BAS Бухгалтерія Управління торгівлею».

Тема зустрічі зацікавила більше ніж 20 студентів кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» та викладачів даної кафедри. Учасники дізналися про документообіг операцій закупівель та продажів за допомогою прикладного рішення. Про аналізували різниці використання замовлень постачальникам /покупців та рахунків на оплату. Цікавими виявилися запропоновані результати аналізу ринку вакансій, які продемонстрували постійний попит на управлінський персонал, менеджерів підприємства.

Особлива подяка к.е.н., доценту кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Капелюшній Тетяні Вікторівні за запрошення та активну співпрацю в напряму розвитку освіти та професійної орієнтації студентів.


Галерея