Слухачі квітня та травня 2024 оцінюють навчання в ЦСН «Проком»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Слухачі квітня та травня 2024 оцінюють навчання в ЦСН «Проком»

05.06.2024

Кожного місяця навчання в Центрі Сертифікованого Навчання «Проком» наші слухачі залишають відгуки про навчання в різних форматах та на різних курсах використання та програмування ПЗ системи BAS.


Наталія Бражник  (Використання прикладного рішення BAS КУП 2.5 ) :

Добрий день!

 Дякую викладачеві Третьяковій Дарії за якісно-інформативне викладання курсу "Використання прикладного рішення BAS Комплексне управління підприємством". 

 Дуже сподобався підхід з урахуванням рівня нашої підготовки, доступність матеріалу, відповіді на нестандартні питання, постійні нагадування в чаті. Чудовий викладач та дуже приємна людина! 

 Взагалі ЦСН Проком - це компанія, яка не тільки навчає, але й вболіває за легкий та якісний процес впровадження програми!

Куренков Сергій  (Оперативне управління компанією за допомогою прикладного рішення "BAS Малий бізнес"):

Проходив курс "Оперативне керування малим бізнесом із використанням прикладного рішення «Business Automation Software (BAS):Малий бізнес". Результатом задоволений на 110%. Інформацію викладено детально, з прикладами та домашнім завданням. На додаткові питання відповіли оперативно та доступно! Дякую!

Дромашко Надія (Введення в конфігурування та програмування в системі BAS. Базовий курс»):

Проходжу курси Проком, дуже зрозуміло викладена інформація, детальні пояснення від професіоналів та онлайн підтримка. Дякую. Буду і надалі проходити курси Проком

Оніщенко Світлана (Використання прикладного рішення BAS КУП):

Проходила курс "Використання прикладного рішення BAS Комплексне управління підприємством" у Дарїї Третьякової. Матеріал подається легко і зрозуміло,  постійно відчувається підтримка викладача, всі питання вирішуються і відчувається, що викладач зацікавлений в тому, щоб ми закінчили з повним розумінням програми. Дуже вдячна за ваш підхід до навчання!

Спірідонов Дмитро (Введення в конфігурування та програмування в системі BAS. Базовий курс»):

Корисна інформація курсу, особливо на етапі знайомства з програмою!!!

Ми завжди вдячні кожному нашому слухачу за зворотній зв'язок та їх думки щодо процесу, організації та змісту навчальних курсів. З відгуками за іншими курсами та послугами центру навчання «Проком» Ви можете ознайомитись на наших ресурсах (YouTube, Facebook, Telegram, Instagram) та на нашому сайті.

Пропонуємо всім, для кого актуальні питання коректної роботи, налаштування та грамотного відображення бізнес-процесів в програмних продуктах лінійки  BAS, записатися на курс навчання по необхідному Вам прикладному рішенню  або по програмуванню в системі BAS. Вам необхідна допомога з підбором курсу або взагалі потрібно визначитись: яке ПЗ використовувати для автоматизації обліку Вашого бізнесу? Завдяки консультації наших фахівців Ви зможете швидко та безкоштовно вирішити ці питання: (099) 30-099-50, (067) 30-067-50.
Не зволікай та залишай заявку на нашому сайті вже зараз!

Первинна консультація безкоштовна!