Особливості ведення обліку ПДВ в конфігурації "Бухгалтерія для України, редакція 2.0"
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Особливості ведення обліку ПДВ в конфігурації "Бухгалтерія для України, редакція 2.0"

08.11.2019

7 листопада у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся семінар на тему "Особливості ведення обліку ПДВ  в конфігурації "Бухгалтерія для України, редакція 2.0".

Учасники семінару, студенти та викладачі факультету обліку, аудиту та інформаційних систем на практичних прикладах розглянули особливості нарахування податкового кредиту при купівлі запасів та реєстрації податкових документів по таким видам діяльності: 

-        оподаткована та неоподаткована господарська діяльність; 

-        негосподарська діяльність; 

-        пропорційно оподаткована ПДВ діяльність. 

Було розглянуте питання формування податкових накладних при умовному продажу (зведені та по операціям зміни податкового призначення). 

Студенти спецільностей «Облік та оподаткування» активно підтримували обговорення тем, демонстрували свої вміння у роботі з прикладним рішенням, а саме: надходженням товарів і послуг, визначенні рахунків обліку та ставок ПДВ, порядку реєстрації податкових документів. Слухачі продемонстрували високий рівень знань у даній сфері. Спікер, Столярчук Ірина Аркадіївна, разом зі студентами визначили перелік необхідних звітів для контролю операцій за вхідним ПДВ. 

Навчальний центр «ПРОКОМ» дякує усім присутнім студентам за зацікавленість та приємну робочу атмосферу на семінарі!

Висловлюємо подяку за співпрацю і допомогу в організації семінару доценту кафедри обліку та оподаткування, кандидату економічних наук Король Світлані Яківні та завідувачу кафедри обліку та оподаткування, професору, доктору економічних  наук Фоміній Олені Володимирівні.
Галерея