Навчальний центр "Проком" святкує 15-річчя: результати, досягнення, плани та перспективи
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Навчальний центр "Проком" святкує 15-річчя: результати, досягнення, плани та перспективи

14.11.2018

Уже 15 років при ТОВ «ПРОКОМ» функціонує структурний підрозділ – Центр Сертифікованого Навчання (ЦСН). До завдань центру входить навчання програмістів і користувачів програмних продуктів для автоматизації бізнесу.

·        Щорічно в центрі проходять навчання понад 500 слухачів. Це як індивідуальне навчання, так і корпоративні проекти.

·        Центр має 4 локації в Києві і Запоріжжі.

·        На цей час колектив центру складається з 10 співробітників. Це сертифіковані викладачі, що обов’язково мають досвід практичної роботи на реальних проектах впровадження.

·        Кваліфікований персонал центру проводить навчання слухачів чотири сертифікованих курси для програмістів та тринадцять курсів та семінарів для користувачів програмних продуктів автоматизації бізнесу: бухгалтерів, менеджерів, економістів, HR-ів тощо.

·        Ми розуміємо, що IT-галузь з кожним роком молодшає і з 2013 року відкрили лінійку курсів для юних програмістів. Серед багатьох курсів для дітей читаються найбільш затребувані сьогодні блоки курсів з програмування на мові JAVA, олімпіадного програмування, програмування під «Android».

·        За період діяльності співробітники Центру брали участь у понад 80 великих проектах впровадження, проводячи навчання на таких корпораціях і підприємствах як ДП «Адміністрація морських портів України», ЗФ ВАТ «Укртелеком», ВАТ «Запорізький завод важкого кранобудівництва», ВАТ «Пологівский олієекстакційний завод, АСК «УКРРІЧФЛОТ, ВАТ «Київхліб», КП «НПК «Іскра» ГП «ХЕРСОНСЬКИЙ МОРСКИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ПОРТ» тощо.

·        ЦСН «Проком» є партнером і розробником завдань для масштабних студентських та професійних проектів, таких як Міжнародна студентська Олімпіада «IT-Univerce», Всеукраїнський конкурс «Кращий бухгалтер України» тощо. Також Центр є переможцем Всеукраїнського конкурсу кейсів КСВ-2016 в категорії  «Найбільший внесок у сталий розвиток освіти».

·        Навчальний центр на основі договорів про співпрацю постійно реалізує спільні проекти з шістнадцяти закладами вищої освіти України, перш за все Києва та Запоріжжя (КНТЕУ, НУБіП, КПІ, НАУ, Києво-Могилянська академія, КНУБА, ДУТ, ЗНУ та ін.). Серед таких проектів: автоматизація бази віртуальної практики для Центру бізнес-тренінгу КНТЕУ, спільна з НУБіП України навчально-практична лабораторія, «Конкурс проектів автоматизації в економіці» на базі ЗНУ, програми виробничої практики за напрямами, місячники майстер-класів, семінари для викладачів і студентів спеціальностей «облік і оподаткування», «фінансовий аналіз та аудит», «економіка», «менеджмент», «маркетинг», «економічна кібернетика», «прикладна інженерія» та ін.  

До основних завдань Центру належать:

·        якісне продуктивне навчання з акцентом на практику;

·        доступна і гнучка цінова політика;

·        доброзичлива і максимально комфортна атмосфера;

·        всебічна підтримка слухачів після закінчення навчання.

Для реалізації цих завдань ми:

·        формуємо тільки невеликі групи (від 4 до 10 осіб);

·        щомісячно підвищуємо кваліфікацію наших викладачів;

·        багато років утримуємо найнижчу ціну за годину сертифікованого навчання;

·        пропонуємо гнучку систему знижок та акційних пропозицій;

·        працюємо тільки з ліцензійними версіями програмних продуктів;

·        проводимо навчання в сучасних комп’ютерних класах зі зручною локалізацією;

·        допомагаємо нашим слухачам консультаціями, власними навчальними матеріалами, інформаційною підтримкою в соціальних мережах;

·        безкоштовно проводимо двосторонню роботу з роботодавцями та анкетами наших слухачів з метою їх працевлаштування.

15 років ми вкладаємо свої зусилля, досвід та серця в нашу справу! За ці роки ми стали єдиною родиною, яка щиро зустрічає своїх гостей – слухачів. Ми віддаємо Вам наш професіоналізм та наші знання і, працюючи навіть короткий час, стаємо не тільки Вашими наставниками, а й друзями, які завжди допоможуть і переживають за Ваші успіхи, як за свої. Дякуємо всім слухачам, колегам та партнерам за те, що всі ці роки Ви з нами – в навчанні, у бізнесі, в усіх наших спільних проектах!!!


Галерея