Майстер-клас по використанню прикладного рішення «BAS Бухгалтерія» для студентів Ніжинського фахового коледжу
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Майстер-клас по використанню прикладного рішення «BAS Бухгалтерія» для студентів Ніжинського фахового коледжу

01.04.2021

Однією з ефективних форм розповсюдження знань та досвіду є майстер-класи. Тож 31 березня 2021 року для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів облікових дисциплін Ніжинського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України був проведений майстер-клас. Темою заходу був облік торгівельних операцій у прикладному рішенні «BAS Бухгалтерія». Модератором - провідний викладач ЦСН «Проком» Володимир Литвиненко.


Під час спілкування зі студентами лектор зосередив увагу майбутніх фахівців на основних налаштуваннях обліку ТМЦ: ведення обліку по партіях, методах оцінки запасів, оподаткуванні купівель і продажів тощо.

У ході майстер-класу викладач спільно із студентами змоделював процес закупівель хлібобулочних виробів та їх подальшу реалізацію у прикладному рішенні «BAS Бухгалтерія».

У підсумку - налаштували необхідну нормативно довідкову інформацію в програмі, оформили рахунки від постачальників, оприбуткували товари на склад, відобразили їх подальший продаж та оцінили фінансовий результат за допомогою звітів.

  

При цьому студенти продемонстрували свою теоретичну підготовку та зацікавленість порушеною тематикою. На завершення учасники мали змогу оцінити проведений захід шляхом анкетування.


Дякуємо завідувачу відділення економіки, логістики та інформаційних систем коледжу Тетяні Романенко за організацію зустрічі, а студентам за зацікавленість та активну участь у вирішенні завдань майстер-класу.