Майстер-клас «Особливості відображення операцій з ПДВ в конфігурації BAS Бухгалтерія » - ЦСН «Проком»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Майстер-клас «Особливості відображення операцій з ПДВ в конфігурації BAS Бухгалтерія

06.02.2019

5 лютого у стінах Київського Національного Торгово-Економічного Університету відбувся майстер-клас на тему «Особливості відображення операцій з ПДВ в конфігурації BAS Бухгалтерія». Захід проводила керівник ЦСН «ПРОКОМ» Ірина Столярчук.

Майстер-клас передбачає два блоки, що присвячені відповідно податковому кредиту та податковим зобов’язанням. У рамках першого блоку 05.02.19 розглядалися на практичних прикладах особливості відображення податкового кредиту та реєстрації податкових документів по таким видам діяльності:

·       оподаткована ПДВ;

·       неоподаткована ПДВ, негосподарська;

·       неоподаткована ПДВ, будь-яка господарська;

·       пропорційно оподаткована ПДВ.

Студенти 4 курсу спеціальності «Облік і аудит підприємництва» з цікавістю взяли участь у виконанні практичних завдань, продемонстрували активність та свої вміння у роботі з надходженням товарів і послуг, визначенні рахунків обліку та ставок ПДВ та реєстрації необхідних податкових документів. Тренер та учасники заходу сумісно визначили перелік необхідних звітів для контролю операцій з вхідним ПДВ. Активні студенти та викладачі отримали тематичні призи та солодкі заохочення від компанії)

Навчальний центр «ПРОКОМ» дякує усім присутнім викладачам та студентам за активність, зацікавленість та приємну робочу атмосферу тренінгу!

Також хочемо висловити вдячність за співпрацю керівнику Центру бізнес-тренінгу КНТЕУ Кузьменко Оксані Сергіївні та старшому викладачу кафедри обліку та оподаткування Зябченковій Ганні Василівні.


Галерея