Майстер-клас на тему: «Можливості для працевлаштування в сфері автоматизації управління та обліку»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Майстер-клас на тему: «Можливості для працевлаштування в сфері автоматизації управління та обліку»

15.04.2019

11 квітня у стінах КНТЕУ відбувся майстер-клас для студентів третього курсу спеціальності «Економічна кібернетика». Захід проводила керівник ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна. Під час заходу студенти ознайомились з основними сучасними продуктами для автоматизації бізнесу на ринку України, з іноваційним ПЗ на ринку України, з факторами, що впливають на вибір ПЗ, а також з основними вимогами IT-ринку до фахівців у цій галузі. 

Усі дізнались сучасні тенденції розвитку систем автоматизації. Розглянули ERP системи, які зараз є вимогою сучасного бізнесу. Студенти разом зі спікером розібрали конкретний приклад практичної розробки конфігурації для автоматизації обліку успішності студентської групи. Третьокурсники ознайомились з основними інструментами та принципами практичної роботи при створенні прикладних рішень лінійки «Business Automation Software». Особлива увага була приділена формуванню основ ефективної розробки з використанням базових принципів конструювання ПЗ. Студенти активно брали участь у дискусії та мали можливість безпосередньо прийняти участь у практичному доопрацюванні конфігурації.

Щиро вдячні за продуктивну співпрацю, запрошення та організацію майстер-класу завідувачу кафедри «Кібернетики та системного аналізу», доктору економічних наук, професору Роскладку Андрію Анатолійовичу та наставниці 3 курсу 1 групи (сп. "Економічна кібернетика"), кандидату економічних наук Івановій Олені Миколаївні.


Галерея