Майстер-клас для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» - ЦСН «Проком»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Майстер-клас для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки»

26.12.2018

20 грудня 2018 року був проведений майстер-клас від керівника ЦСН «ПРОКОМ» Столярчук Ірини Аркадіївни для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» Київського національного університету культури і мистецтв.

Слухачі сумісно з тренером спробували проявити свої вміння у роботі з сучасними автоматизованими інструментами ефективної розробки, створивши звітність для обліку успішності студентів. У якості інструментів для створення звітності було використано систему компонування даних та конструктор запитів. Найактивніші із аудиторії із захопленням допомагали в розробці звітів, за що отримали підтримку аудиторії та призи від компанії «ПРОКОМ». Студенти плідно попрацювали, розвинули свій кругозір та набули нових практичних навичок, що необхідні для подальшого професійного розвитку.

Учасники заходу отримали корисну інформацію про те, з якими компаніями співпрацює ЦСН «ПРОКОМ», які можливості для працевлаштування існують для починаючих програмістів та які вакансії на сьогоднішній день можуть бути затребуваними на ІТ-ринку. 


Дякуємо за організацію та залучення студентів доценту кафедри «Комп’ютерних наук» Коцюбівській Катерині Іванівні та завідувачу кафедри «Комп’ютерних наук» к.п.н. Чайковській Олені Антонівні.


Галерея