Майстер-клас «Базові навички розробки звітів на СКД» для майбутніх IT-фахівців
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Майстер-клас «Базові навички розробки звітів на СКД» для майбутніх IT-фахівців

12.03.2021

В рамках продовження співпраці та напрацювання можливих форматів дуальної освіти 12.03.21 пройшов майстер-клас для студентів 3 курсу спеціальності «121 Інженерія програмного забезпечення» Національного університету «Запорізька політехніка».

Студентам було представлено можливості системи компонування  даних для створення звітів та їх гнучких налаштувань. Участники заходу ознайомились з структурою та етапами формування звітів на СКД. На практичних прикладах було розглянуто використання наборів даних, робота з параметрами і ресурсами, настройками СКД та створення різних варіантів звітів. Сумісно з студентами розбиралися відмінності між варіантами звітів та користувацькими налаштуваннями. Тренером були детально продемонстровані можливості роботи з звітами на СКД у режимі користувача: стандартні звіти-розшифровки, можливості оперування з вибраними полями (включаючи стандартні), умовне оформлення, користувацькі поля вибору, робота з розташуванням реквізитів та полів підсумків.

ЦСН «Проком» висловлює щиру подяку за запрошення організаторам заходу зав. кафедри програмних засобів факультету комп'ютерних наук та технологій проф. Субботіну Сергію Олександровичу, доценту кафедри програмних засобів Пархоменко Анжеліці Володимирівні та викладачу кафедри Ярославу Залюбовському.

Хочеться відзначити високий базовий рівень підготовки студентів, який надав можливість провести захід ефективно з точки зору подальшого професійного розвитку учасників. 

Також ми вдячні студентам-учасникам за доброзичливу атмосферу, активність та зацікавлену участь у професійній дискусії, які вже стали доброю традицією наших сумісних заходів!