Компанії "Проком" 30 років!
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Компанії "Проком" 30 років!

14.02.2021

ПРОКОМу 30! Та невже? А начебто вчора тільки починали! Така дивна кругла цифра, з якої втім важно зробити якийсь корисний висновок на кшталт «добре/погано» :)

Тому ми рахуємо інакше - більше 500 000 годин оплачених Вами, нашими клієнтами. Дякуємо Вам за кожну з них.

Ті незліченні години ми використовували щоб невпинно накопичувати та перетворювати на знання практичний досвід управління бізнесом за допомогою систем комплексної автоматизації.

Ми не просто віримо в те, що знання – це найважливіший капітал 21 сторіччя. Ми щодня доводимо це на практиці.

Ці знання, втілені у програмні продукти, техніко-методичні рішення та навчальні курси щодня заощадують час нашим клієнтам, збільшують їхні прибутки, та запобігають ризикам зайвих втрат.

Щоб допомогти нашим клієнтам збільшувати продуктивність виробництва, ми набули досвіду управління виробничими процесами майже у всіх розвинутих галузях України- від екстракції олії до побудови керованих ракет. 

Аби полегшити машинобудівним підприємствам вирішення задачі створення та підтримки в актуальному стані якісної нормативної бази для використання в BAS ERP (склад виробу, технологія виготовлення, нормативи), ми створили TrinityPDM - спеціалізоване рішення для автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва (PDM - Product Data Management - управління даними про виріб). 

Задля того, щоб наші клієнти – торгівельні підприємства зберігали конкурентноспроможність у сучасному світі вибухового розвитку цифрових технологій, ми навчилися створювати інтернет-магазини, B2B портали самообслуговування, мобільні додатки та виконувати складні проекти цифрової трансформації. 

Допомогаючи нашим клєнтам надавати своїм споживачам найкращій сервіс з доставки, ми набули досвіду з автоматизації складської та транспортної логістики. 

І сьогодні, і завтра, і надалі, щогодини ми будемо продовжувати накопичувати для Вас, наших клієнтів, найкращий досвід використання систем автоматизації на кожній ділянці управлінського процесу - від річного бюджетування до обробки щоденного виробничого наряду. 

Дякуємо за честь щодня допомогати Вам вирішувати складні завдання які ставить життя, виконуючи для Вас проекти з автоматизації, та цифрової трансформації внутрішніх процесів.

І Ви можете бути впевнені, що ми будемо продовжувати в тому ж дусі, ніколи не зупиняючись і долаючи всі перепони разом з Вами. Бо Ваш успіх - це і наш успіх. Бо Ви найкращі!

Проком