Вітаємо з початком нового навчального року! - ЦСН «Проком»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

День знань - початок нового навчального року та активізації співпраці із закладами вищої освіти

02.09.2019

От ми і зустрічаємо перше свято осені - День знань. У цей день керівник Центру Ірина Столярчук та голова ВГО "Співтовариство ІТ-директорів України" Володимир Бузмаков завітали до Національного університету біоресурсів і природористування України, з яким нас пов'язують цікаві спільні проекти у галузі освіти, науки та інформаційних технологій.  

В університеті вже в 122-ге відсвяткували День знань. Багато років поспіль стадіон НУБІП України стає майданчиком, де показують свої таланти і вміння студенти, і щороку нове студентське поповнення, побувавши на ньому, розуміє, до якого вишу пощастило їм вступити: зі столітньою історією, традиціями і науковими школами.

Особливо тісна співпраця у ЦСН "Проком" склалася з факультетом інформаційних технологій та економічних факультетом, декатати яких докладають значних зусиль для того, щоб навчальний процес був інноваційним та мав практичне спрямування.

Щиро вітаємо  наших партнерів з початком нового навчального року! Успіхів, реалізації творчих планів та нових звершень у сфері освіти!

Дякуємо за запрошення на урочистості та теплу зустріч декану факультету інформаційних технологій, доктору педагогічних наук, професору Глазуновій Олені Григорівні та декану економічного факультету, доктору економічних наук, професору Діброві Анатолію Дмитровичу.


Галерея