Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

11 квітня у стінах КНТЕУ відбувся майстер-клас для студентів третього курсу спеціальності «Економічна кібернетика». Захід проводила керівник ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна. Під час заходу студенти ознайомились з основними сучасними продуктами для автоматизації бізнесу на ринку України, з іноваційним ПЗ на ринку України, з факторами, що впливають на вибір ПЗ, а також з основними вимогами IT-ринку до фахівців у цій галузі.

Подробнее

Нагадуємо! 15-16 квітня у режимі дистанційного розв'язку практичних задач з використанням віддаленого доступу до робочого місця відбудуться відбіркові етапи за конкурсами:

15 квітня - Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку»

16 квітня - Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку».

Подробнее

1 та 2 квітня 2019 року викладач Центру сертифікованого навчання «ПРОКОМ» Дмитро Бречко провів майстер-класи з роботи в конфігурації  «BAS:Документообіг».

Подробнее

02 квітня 2019 року керівник Центру сертифікованого навчання «ПРОКОМ» Ірина Столярчук провела семінар «Облік виробничої діяльності у конфігурації «Бухгалтерія (редакція 2.0)».

Подробнее

1 квітня 2019 року у КНТЕУ відбулася лекція-презентація «BAS Документообіг: можливості, задачі, організація роботи».

Подробнее

29 березня відбулася екскурсія для наших юних програмістів в Software & Computer Museum.

Подробнее

28 березня 2019 року в Запорізькому національному університеті відбувся заключний етап Ділової гри «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці».

Ділова гра проводиться восьмий рік поспіль завдяки плідній співпраці кафедри економічної кібернетики Запорізького національного університету, завідувачем якої є д.е.н., проф. Наталія Костянтинівна Максишко, та компанії ТОВ «ПРОКОМ».

Подробнее

У продовження співпраці ЦСН "Проком" з Державним університетом інфраструктури та технологій 27 березня відбулося відразу кілька заходів за участі викладачів та студентів даного навчального закладу.

Подробнее

До уваги студентів!

Триває заочний етап Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2019" за кількома напрямками (конкурсами)

Подробнее

20 березня 2019 р. у стінах Національного транспортного університету відбувся майстер-клас, який провела керівник ЦСН «ПРОКОМ» Ірина Столярчук. Метою заходу було практичне ознайомлення учасників з особливостями обліку товаро-матеріальних цінностей в конфігурації «Бухгалтерія для України, редакція 2.0».

Подробнее

19 березня у стінах Київського національного торговельно-економічного університету відбувся семінар на тему "Особливості обліку ПДВ у конфігурації "Бухгалтерія 2.0".

Подробнее

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами!

Подробнее

21 лютого для студентів кафедри "Економічна кібернетика" пройшов майстер-клас на тему «Майстер-клас «ОСББ: планування, управління та аналіз діяльності».

Подробнее

5 лютого у стінах Київського Національного Торгово-Економічного Університету відбувся майстер-клас на тему «Особливості відображення операцій з ПДВ в конфігурації «Бухгалтерія 2.0»». Захід проводила керівник ЦСН «ПРОКОМ» Ірина Столярчук.

Подробнее

Шановні колеги, партнери, та клієнти !

Економісти, фінансисти, бухгалтери, керівники підприємств, а також студенти економічних вишів.  Всі хто разом з нами вже діє, чи згодом опиниться, на передньому краї боротьби за ефективність українського бізнесу.  

Вітаю вас з Новим роком, що настає. Ми, в ПРОКОмі, дивимся в Новий, 2019 рік з беззастережним оптимізмом. Ми впевнено прогнозуємо, що всіх підприємців, хто наповнить кожен свій день натхненною працею, чекає рік потужного зростання. Менше сумнівів, менше вагань, та бентеги в очікуванні непевного майбутнього. Більше зусиль на те щоби власноруч будувати своє світле сьогодення. Менше сліз, більше діла. З Новим Роком !

Подробнее

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди, добробуту, сімейного затишку!

Нехай новий 2019-й рік принесе вам безліч позитивних емоцій та нових досягнень!

Подробнее

20 грудня 2018 року був проведений майстер-клас від керівника ЦСН «ПРОКОМ» Столярчук Ірини Аркадіївни для студентів 1 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» Київського Національного Університету Культури і Мистецтв. Слухачі сумісно з тренером спробували проявити свої вміння у роботі з сучасними автоматизованими інструментами ефективної розробки, створивши звітність для обліку успішності студентів. У якості інструментів для створення звітності було використано систему компонування даних та конструктор запитів.

Подробнее

Спілка автоматизаторів бізнесу засвідчила, що ТОВ "Проком" є учасником проекту впровадження системи менеджменту якості згідно стандарту ISO  9001:2015 у сфері надання послуг з автоматизації управління та обліку на підприємствах замовника, включно з консультаційними послугами, допомогою у виборі програмного продукту, навчанням користувачів, проектуванням, розробкою, введенням в експлуатацію та супроводом інформаційних систем на основі програмних продуктів лінійки "1С:Підпрпємство".

Подробнее

Новорічні свята наближаються, а ти не знаєш, що подарувати рідним⁉️????

ДАРУЙ СЕРТИФІКАТ НА НАВЧАННЯ У ЦСН "ПРОКОМ"!

Подробнее

Чудовий вечір у дружній та затишній атмосфері, наповнений приємними несподіванками, захоплюючими іграми, сюрпризами та солодкими подарунками. Таким запам’яталося юним програмістам останнє заняття на курсі «Основи програмування на мові Java для школярів» Модуль 1 та Модуль 4, яке відбулося 9 грудня. Декілька місяців вони старанно здобували знання під керівництвом викладача ЦСН «Проком» Квитко Аліни Володимирівни, але діти з нетерпінням чекають Нового Року, тож прийшов час трішки розважитись.

Подробнее