Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Новости

29 липня об 11:00 ⌚️ ми всього за годину продемонструємо основні механізми оперативного планування та фактичного виконання операцій з грошовими коштами у прикладному рішенні «BAS Комплексне управління підприємством».
Подробнее

Два роки пройшло з моменту нашої зустрічі з Анастасією - тепер вже з нашим викладачем!
Подробнее

27 липня о 18:00 ⌚️ ми всього за годину продемонструємо, як можна створити та запустити Телеграм-бот. Ви самі впевнитесь що, розробка корисних та цікавих проектів – це не так важко, як здається. А також ми розповімо про те, як кожна дитина може почати навчатися програмуванню.
Подробнее

Впевнені, що із новими знаннями та досвідом, проекти впровадження і курси стануть ще кращими, ще кориснішими для наших слухачів і клієнтів!
Подробнее

У нашому центрі сертифікованого навчання зв'явився новий курс для практичного освоєння функціональних можливостей підсистеми Бюджетування в BAS ERP.
Подробнее

Cертифікований курс "Оперативний контур прикладного рішення BAS ERP" за суперціною 2770 грн!
???? Початок навчання з 24 червня
⏳ Графік навчання: вівторок і четвер з 15.00 до 18.00.
Подробнее

Практичне швидке освоєння функціональних можливостей конфігурації «BAS Бухгалтерія» на конкретних прикладах, що охоплюють цикл роботи малих підприємств та відображення діяльності ФОПів.
Подробнее

Вітаємо переможців Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe»!
Подробнее

Розпочалися фінальні змагання Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe»!
Подробнее

Завершилось навчання групи по курсу «Використання BAS Бухгалтерія».
Вивчайте сучасне програмне забезпечення для автоматизації бізнесу!
Пройти навчання та отримати практичні навички роботи можна на курсах лінійки 1С:Підприємство та BAS. Запис на курси за телефонами: 067 30 067 50, 099 30 099 50.
Подробнее

Фахівці ЦСН «Проком» провели демонстрацію продуктів BAS для автоматизації будівельного бізнесу та розповіли про типові professional skills майбутніх IT-фахівців.
Подробнее

Фахівці ЦСН «Проком» 26 травня 2021 року прийняли участь в онлайн-засіданні Ради Роботодавців факультету Інформаційних технологій НУБіП України. 
Подробнее

20 травня викладач ЦСН «Проком» Ліана Кириленко провела онлайн майстер-клас для Державного університету телекомунікацій за темою «Аналіз та формування замовлень відповідно до потреб підприємства за допомогою прикладного рішення BAS ERP».
Подробнее

13 травня викладач ЦСН «Проком» Ліана Кириленко прийняла участь в обласному методичному об’єднанні викладачів інформаційних систем та технологій в обліку на базі Бережанського фахового коледжу
Подробнее

Продовжуємо плідну співпрацю з Центром бізнес-симуляції КНТЕУ! 21 квітня викладач ЦСН "Проком" Анастасія Знамеровська провела онлайн майстер-клас «Можливості підсистеми Бюджетування у прикладному рішенні BAS ERP для підприємства торгівлі» на майданчику Центру бізнес-тренінгу.
Подробнее

На економічному факультеті Запорізького національного університету пройшов фінал щорічного конкурсу проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці.
Подробнее

18 квітня у рамках проведення хакатону "Vinnytsia Linuxation" відбувся вебінар про використання хмарних платформ у навчальному процесі. Були розглянуті особливості використання у навчанні студентів платформ AWS Academy та BAS ERP.
Подробнее

Однією з ефективних форм розповсюдження знань та досвіду є майстер-класи. Тож 31 березня 2021 року для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів облікових дисциплін Ніжинського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України був проведений майстер-клас.
Подробнее

В Запорізькому національному університеті вдесяте розпочалася ділова гра «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці». Організатори гри -  ТОВ «ПРОКОМ» та кафедра економічної кібернетики ЗНУ.
Подробнее

В рамках продовження співпраці та напрацювання можливих форматів дуальної освіти 12.03.21 пройшов майстер-клас для студентів 3 курсу спеціальності «121 Інженерія програмного забезпечення» Національного університету «Запорізька політехніка».
Подробнее