Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Новости

Знижка 40% на новий курс «Роздрібний облік в прикладних рішеннях BAS УТ, BAS КУП, BAS ERP»
Знижка 40% + місяць безкоштовного використання ПЗ на курс "Використання «Бухгалтерія 8 для ОСББ»
Знижка студентам 30-35% на навчання онлайн
Акція «Щедра осінь» - даруємо 1000 грн. на популярні курси
Знижка 25% на навчання онлайн

Подробнее

Напередодні ми провели тематичний конкурс, а разом з цим визначили  За що люблять осінь підписники нашої сторінки  Тож пропонуємо вам ТОП-5 від підписників нашої сторінки.

Подробнее

Бажаємо насолоджуватися кожним днем студентського життя. Нехай  сесії будуть легкими, стипендія – підвищеною, друзі – вірними. Не бійся ставити перед собою фантастичні цілі, будь сміливим - і все вийде!

Подробнее

Так, сьогодні ми святкуємо 17 років!
Саме стільки часу ми ділимося нашими знаннями та вміннями із тисячами слухачів, клієнтів та партнерів. Приємно, що часто ми залишаємося друзями на довгі роки.

Подробнее

Наш центр продовжує активну співпрацю з вищими навчальними закладами. Так у жовтні відбулася дистанційна зустріч зі студентами НТУ, де керівник навчального центру Столярчук І.А. провела для студентів презентацію на актуальну тему «Можливості для працевлаштування в сфері автоматизації управління та обліку».

Подробнее

Запрошуємо на вебінар "Групова зміна реквізитів" і "пошук дублів" в 1С:Підприємство та BAS, який відбудеться 28.10 о 20:00  на нашій сторінці у фейсбук

Подробнее

Ми в Центрі сертифікованого навчання "Проком" розуміємо, що вивчення сучасного програмного забезпечення потрібно починати ще зі школи або хоча б із коледжу. Саме тому проводимо низку заходів спільно із закладами вищої освіти. У тому числі майстер-класи по використанню комп'ютерних технологій для майбутніх фахівців економічного профілю.

Подробнее

Сьогодні вітаємо з професійним святом наших шановних колег - бухгалтерів. З Днем бухгалтера!

Напередодні ми провели тематичний конкурс, вручили подарунки, а разом з цим визначили найбільш важливі якості бухгалтера на думку наших підписників у фейсбуку.

Подробнее

Вітаємо! Уже зовсім скоро День бухгалтера!

Саме тому ми вирішили розіграти відразу кілька подарунків серед підписників нашої сторінки в фейсбук. Тому заходьте на нашу сторінку і беріть участь у конкурсі на facebook.com/csoprocom.com.ua

Подробнее

Міжнародна студентська олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» відзначила своє десятиріччя!

Незмінним партнером Олімпіади є ТОВ "Проком" та Центр Сертифікованого Навчання "Проком". Наші викладачі та консультанти приймають участь у підготовці та перевірці завдань, проводять майстер-класи і діляться досвідом зі студентами та викладачами.

У відео ми згадали всі 10 років нашої співпраці і вітаємо всіх причетних з ювілеєм! Разом створимо IT-Всесвіт!

Подробнее

Навчальний центр "Проком" постійно проводить майстер-класи, семінари та, звісно, курси по застосуванню різних прикладних рішень для автоматизації бізнесу.

Цього разу пропонуємо вашій увазі фрагменти майстер-класу "Автоматизація управління підприємством у прикладному рішенні BAS ERP", який провів кандидат економічних наук, провідний викладач ЦСН «ПРОКОМ» Литвиненко Володимир Сергійович.

Подробнее

Відбулася Церемонія оголошення результатів Фіналу IT-Universe-2020 - десятого, ювілейного, сезону Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe».

Подробнее

Вітаємо із успішним завершенням навчання слухачів курсу "BAS Бухгалтерія"

Подробнее

Викладачі ЦСН "Проком" Ліана Кириленко та Юлія Тимошенко привітали учасників конкурсу "Управління підприємством в ERP-системі", який відкрив фінал олімпіади IT-Universe-2020, та розповіли про деталі і типові помилки при вирішенні завдань конкурсу.

Подробнее

Вітаємо із успішним завершенням навчання слухачів онлайн-курсів!

У квітні та на початку травня завершили навчання відразу кілька груп слухачів по курсах:

- Бухгалтерія 8 для України

- Бухгалтерія 8 для ОСББ

- Конфігурування в системі "1С:Підприємство 8". Основні об'єкти

- Управління торгівлею

- Виробничий контур прикладного рішення BAS ERP

Подробнее

Автоматизація управління підприємством у прикладному рішенні BAS ERP - саме таку назву має майстер-клас від Навчального центру "Проком", який проходив у два етапи на початку травня та зібрав понад сотню учасників. Серед них були студенти та викладачі провідних ЗВО столиці та представники підприємств, яких зацікавила тема заходу.

Подробнее

Карантин – час підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці! Знання затребуваних сучасних IT-технологій – це можливість стати більш цінним працівником Вашої компанії або отримати шанс на працевлаштування.

Саме для цього ми в Навчальному центрі "ПРОКОМ" підготували унікальні інтерактивні онлайн-курси

Подробнее

Запрошуємо студентів іт та економічних спеціальностей випробувати свої сили на Міжнародній студентській ІТ-олімпіаді "IT-Universe-2020".

Наразі триває заочний (дистанційний) етап, який скоро завершиться. Тому поспішайте зареєструватися.

Подробнее

Нехай Коронавірус та Карантин не завадять вашим планам.

Онлайн-курс за ексклюзивною методикою ЦСН "Проком" максимально наближений до умов навчання в аудиторії, але має ряд переваг:
- доступність (для навчання потрібен лише комп'ютер та інтернет)
- мобільність (ви можете навчатися з дому, офісу, дачі)
- економія коштів та часу
- не ризикуєте здоров'ям у транспорті

Подробнее

Сучасна освіта характеризується високою якістю теоретичної підготовки, але потребує тіснішої співпраці з бізнесом для покращення практичної складової навчання. Роботодавець потребує фахівців, які добре володіють інформаційними технологіями. Саме тому Навчальний центр "Проком" активно співпрацює з навчальними закладами.  

Подробнее