Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Новости

13 травня викладач ЦСН «Проком» Ліана Кириленко прийняла участь в обласному методичному об’єднанні викладачів інформаційних систем та технологій в обліку на базі Бережанського фахового коледжу
Подробнее

Продовжуємо плідну співпрацю з Центром бізнес-симуляції КНТЕУ! 21 квітня викладач ЦСН "Проком" Анастасія Знамеровська провела онлайн майстер-клас «Можливості підсистеми Бюджетування у прикладному рішенні BAS ERP для підприємства торгівлі» на майданчику Центру бізнес-тренінгу.
Подробнее

На економічному факультеті Запорізького національного університету пройшов фінал щорічного конкурсу проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці.
Подробнее

18 квітня у рамках проведення хакатону "Vinnytsia Linuxation" відбувся вебінар про використання хмарних платформ у навчальному процесі. Були розглянуті особливості використання у навчанні студентів платформ AWS Academy та BAS ERP.
Подробнее

Однією з ефективних форм розповсюдження знань та досвіду є майстер-класи. Тож 31 березня 2021 року для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів облікових дисциплін Ніжинського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України був проведений майстер-клас.
Подробнее

В Запорізькому національному університеті вдесяте розпочалася ділова гра «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці». Організатори гри -  ТОВ «ПРОКОМ» та кафедра економічної кібернетики ЗНУ.
Подробнее

В рамках продовження співпраці та напрацювання можливих форматів дуальної освіти 12.03.21 пройшов майстер-клас для студентів 3 курсу спеціальності «121 Інженерія програмного забезпечення» Національного університету «Запорізька політехніка».
Подробнее

Впевнені, що з вашими знаннями та досвідом, проекти впровадження і курси стануть ще кращими, ще кориснішими для наших слухачів і клієнтів!
Подробнее

До дня народження компанії "Проком" проводимо конкурс на нашій сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/csoprocom.com.ua

Приймайте участь та вигравайте призи!
Подробнее

Компанія «Проком» у рамках програми співпраці з ЗВО та розвитку напрямку дуальної освіти провела у лютому 2021 року ознайомчу презентацію для студентів 3 курсу спеціальності «121 Інженерія програмного забезпечення» Національного університету «Запорізька політехніка». 

Тему заходу «Можливості для працевлаштування в сфері автоматизації управління та обліку» було обрано з метою ознайомлення студентів IT-спеціальностей з існуючими областями майбутньої професійної діяльності.

Подробнее

ПРОКОМу 30! Та невже? А начебто вчора тільки починали! Така дивна кругла цифра, з якої втім важно зробити якийсь корисний висновок на кшталт «добре/погано» :)

Тому ми рахуємо інакше - більше 500 000 годин оплачених Вами, нашими клієнтами. Дякуємо Вам за кожну з них.

Ті незліченні години ми використовували щоб невпинно накопичувати, та перетворювати на знання практичний досвід управління бізнесом за допомогою систем комплексної автоматизації.

Подробнее

На порозі стоїть новий 2021 рік, рік Бика!

Зустрічайте це свято з усмішкою, щоб воно було сповнене радісних подій і добрих емоцій! А для цього ми підготували для вас це відеопривітання

Подробнее

Кожного року напередодні новорічних свят ми в ЦСН «ПРОКОМ» підводимо підсумки і говоримо про те нове, цікаве і особливе, що відбувалося з нашою командою та друзями протягом року. Сьогодні ми розкажемо що ми зробили і робимо саме для Вас – наших слухачів, клієнтів та партнерів.

Подробнее

Новорічні свята вже на порозі, з чим ми Вас і вітаємо !
Але не варто забувати про навчання та ЗНО - яке відбудеться зовсім незабаром
Тож запрошуємо Вас на

❗️НОВІ КУРСИ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ПО ХІМІЇ❗️

Подробнее

Наш центр продовжує активну співпрацю з вищими навчальними закладами. Так 17 грудня відбулася дистанційна зустріч зі студентами ДУТ, де викладач навчального центру Кириленко Л.В. провела для студентів презентацію на тему «Організація закупівель та продажів в прикладному рішенні «1С Підприємство 8: Управління торговим підприємством для України»

Подробнее

9 грудня відбулася онлайн-зустріч викладачів і студентів кафедри економічної кібернетики Запорізького національного університету із директором ТОВ «ПРОКОМ» Сергей Бутенко

На початку зустрічі деканка економічного факультету, д.е.н., професорка Алла Череп привітала учасників зустрічі та відзначила, що економічний факультет ЗНУ продовжує плідну багаторічну співпрацю з ТОВ «ПРОКОМ» у питаннях навчання студентів на курсах з автоматизації бізнес-процесів, проходження студентами виробничої практики у компанії та подальшого працевлаштування. Компанія «ПРОКОМ» є постійним учасником засідань круглого столу «Інтеграція освіти, науки та бізнесу», які щорічно проводяться на економічному факультеті ЗНУ.

Подробнее

Знижка 40% на новий курс «Роздрібний облік в прикладних рішеннях BAS УТ, BAS КУП, BAS ERP»
Знижка 40% + місяць безкоштовного використання ПЗ на курс "Використання «Бухгалтерія 8 для ОСББ»
Знижка студентам 30-35% на навчання онлайн
Акція «Щедра осінь» - даруємо 1000 грн. на популярні курси
Знижка 25% на навчання онлайн

Подробнее

Напередодні ми провели тематичний конкурс, а разом з цим визначили  За що люблять осінь підписники нашої сторінки  Тож пропонуємо вам ТОП-5 від підписників нашої сторінки.

Подробнее

Бажаємо насолоджуватися кожним днем студентського життя. Нехай  сесії будуть легкими, стипендія – підвищеною, друзі – вірними. Не бійся ставити перед собою фантастичні цілі, будь сміливим - і все вийде!

Подробнее

Так, сьогодні ми святкуємо 17 років!
Саме стільки часу ми ділимося нашими знаннями та вміннями із тисячами слухачів, клієнтів та партнерів. Приємно, що часто ми залишаємося друзями на довгі роки.

Подробнее