Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Всі зразки наведені у скороченому вигляді. Повний комплект матеріалів отримують слухачі прі проходженні курсів

Учебные материалы по конфигурации «Управління виробничим підприємством 8»:

Регламент закрытия периода в УПП В прикладном решении «1С: Управление производственным предприятием 8 для Украины» для закрытия периода необходимо выполнить ряд операций, каждая из которых отражается с помощью специальной обработки, либо документа.

Учебные материалы по курсу «Конфигурирование в системе "1С:Підприємство". Решение оперативных задач»:

Практическое задание к курсу. В задании ставится задача по организации учета в учебной конфигурации.

Учебные материалы по курсу «Введение в конфигурирование в системе "1C:Підприємство". Основные объекты»:

Модули системы 1С:Підприємство. Рассматриваются виды программных модулей системы "1С:Підприємство", их различия по месту размещения и доступному контексту.

Работа с хранилищем конфигурации в 1С:Підприємство. Рассматриваются принципы создания, администрирования, подключения к хранилищу 1С:Підприємство.

Учебные материалы по конфигурации "Бухгалтерія 8 для України" (для ред.1.2 и ред.2.0):

Финансовая отчетность: кто, что, куда и в какие сроки?

Коли звітний період підходить до закінчення, перед бухгалтером постає питання подачі звітності. Навіть для досвідчених бухгалтерів, не кажучи вже про початківців, подача звітності – нелегка справа. Необхідно пам’ятати та відслідковувати регламентоване законодавство, що постійно змінюється, коло користувачів, склад звітності та актуальність її форм, а також граничні терміни подання такої звітності контролюючим органам. Тому ми пропонуємо Вам ознайомитися з узагальненою таблицею, яка стосується складу та термінів подання звітності, та контролюючих органів, до яких подається така звітність.