Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Рекомендуємо зареєструвати Податкові накладні за першу половину березня не пізніше 31.03.2023 р. (включно)!

Згідно Закону України № 2876-IX, граничним терміном реєстрації податкових документів за першу половину березня 2023 р. є 05.04.2023. В той же час, з 01.04.2023 набувають чинності нові форми податкових документів, за якими будуть реєструватися всі податкові накладні та додатки до них, незалежно від дати їх виписки. Перше та друге квітня 2023 р. є вихідними днями, тому зареєструвати податкові документи за першу половину березня за новою формою можна буде лише з 03.04.2023 р. до 05.04.2023 р.

Зважаючи на це, нові релізи продуктів BAS виходять протягом березня, до набуття чинності нових форм. Це означає, що не було протестовано вивантаження нових форм у FREDO Звіт. Також не було протестовано передачу податкових документів у форматі XML на шлюз ДПС України. Тестування цих сервісів стане можливим тільки після набуття чинності нових форм та їх розміщення на шлюзі ДПС України та у FREDO Звіт (орієнтовно, 2-3 квітня 2023 р.). За потреби, буде опубліковано Зовнішній звіт «Менеджер по роботі з системою FREDO Звіт».

Крім того, на момент виходу релізів на шлюзі ДПС України не було опубліковано новий формат Типів причини невидачі податкових документів. Це означає, що починаючи з 03.04.2023 та до виходу зовнішнього звіту «Менеджер по роботі з системою FREDO Звіт» підприємствам, що надають послуги нерезидентам на митній території України, рекомендується вказувати новий Тип причини невидачі (21) вже у FREDO Звіт після вивантаження.

Також слід взяти до уваги, що набуття чинності нових форм може супроводжуватися встановленням додаткових перевірок на шлюзі ДПС України. Наявність та факт нових перевірок наразі нам невідомі.

Тому ми рекомендуємо нашим користувачам зареєструвати податкові накладні та додатки до них за першу половину березня не пізніше 31.03.2023 р. за діючою зараз формою.


Язык материала:  ua