Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Відгуки

ЦСН "Проком" надає якісні послуги з навчання та консультування клієнтів. Ми вдячні нашим слухачам і клієнтам за довіру та позитивні відгуки про нашу работу. 

Дуже дякуємо! Заняття пройшло чудово, предметно, професійно, якісно!!!!!
Капелюшна Тетяна Миколаївна | онлайн
Курси для користувачів
Онлайн навчання організовано на високому рівні. Викладач Литвиненко Володимир Сергійович доступно викладає матеріал, приділяючи увагу кожному слухачеві. Рекомендую ЦСН "ПРОКОМ" для навчання роботі з програмними продуктами системи «1С:Підприємство».
Скоробагач Анастасія | онлайн
Курси для користувачів
Дуже гарний курс навчання, доступне викладання, уважне відношення до слухачів. Викладач має високий рівень знань як теоретичних  так і практичних. Викладач багато часу приділив індивідуальному підходу до викладання, та розкладу занять. Всі питання висвітлені у повному обсязі. Я вже другий раз прослухала курс і прийду ще третій лише завдяки викладачеві Кириленко Ліані Вікторівні.  Дуже чудовий, викладач і гарна людина. Впевнена що цей курс для мене не останній!!!
Черкун Світлана Володимирівна | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
Все чудово! Графік, побудова виклад матеріалу, навчально-методичне забезпечення – по усіх критеріях курси організовані бездоганно.
Борисенко Петро Анатолійович | м. Запоріжжя
Курси для користувачів
Велике спасибi адмiнiстрацii ЦСН "ПРОКОМ" i особисто викладачу Литвиненку Володимиру Сергiйовичу за можливiсть отримати якiснi, професiйнi знання в областi бухгалтерiї.
Мисюк Альона Василiвна | онлайн
Курси для користувачів
Самое лучшее онлайн обучение, которое я проходила.
Организация на высоком уровне.
Материалы.
Все четко и по теме.
Замечательный преподаватель, который ответит на все вопросы.
100% позитив.
Спасибо большое!
Шевцова Катерина Николаевна | онлайн
Курси для користувачів
Качество обучения на высоте, материал преподавателем разбирается в полном объёме. И стараются дать его больше даже чем заложено в курсе. Работа с небольшими группами даёт возможность преподавателю работать с каждым. Я очень доволен что выбрал именно Вас!
Карпенко Владислав Юрьевич | онлайн
Курси для програмістів
Якісний контент та зручний графік, курс вартує уваги. До того ж у вартість курсу закладено сертифікований посібник по контуру обліку.
Горішній Вадим Віталійович | онлайн
Курси для користувачів
Курсы отличные. Для новичка в 1С все объясняют очень доходчиво.
Троц Марина Викторовна | онлайн
Курси для програмістів
Мені сподобалась подача матеріалу викладачем, а також дуже допомагають методичні посібники. Дякую за навчання!!!
Авраменко Юлія | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
Дякую за знання, подані у доступній формі. На інших курсах мені відмовили, дізнавшись, що необхідно навчити з нуля, а тут поставились із розумінням і навіть зглянулись на те, що російська та українська мови не є моїми рідними. Викладач пані Знамеровська Анастасія постійно встигала подавати матеріал та перекладати його. Велике дякую за таку кропітливу роботу.
Kateryna Gont | м.Київ, онлайн
Курси для користувачів
Минулої п’ятниці я закінчила курс по «BAS Бухгалтерія», викладачем якого була Знамеровська Анастасія. Хочу подякувати всьому колективу ЦСО «Проком» за організацію курсу на високому рівні та надані методичні матеріали. Особисту подяку хочу висловити Анастасії, вона велика молодчинка, в доступній та легкій формі подавала матеріал, має чітку вимову, легко володіє, як українською так і російською мовою, комунікабельна та легка в спілкуванні. Бажаю всьому колективу успіхів та натхнення.
Задорожня Віта | м.Київ, онлайн
Курси для користувачів
Після закінчення курсу "Зарплата і управління персоналом" я залишилась задоволена тим об'ємом знань які отримала. Дуже сподобалось навчатись, хоча я не очікувала такого результату від дистанційного навчання. Викладач завжди підтримувала зв'язок з нами і не менше хвилювалась ніж я - чи все правильно у мене виходить. Адміністрацією ЦСН " Проком " було продумано та підготовлено все, до найменших дрібниць, для проведення дистанційного навчання і це відчувалось, бо коли починався урок я навіть на мить забувала що знаходилась вдома. Якщо хтось хоче навчитись новій професії або підвищити свою кваліфікацію, то можете бути впевненим, у цьому навчальному центрі ви зможете це отримати.
Іщенко Світлана Олександрівна | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
“Виробничий контур прикладного рішення BAS ERP” - це не перший курс, який я обрала у ЦСН “ПРОКОМ”. Перед цим я займалась на курсі " Оперативний контур прикладного рішення BAS ERP” і паралельно вивчала “Конфігурування в системі "1С:Підприємство 8". Основні об'єкти“. Взагалі, у ЦСН «ПРОКОМ» великий вибір курсів для навчання та підвищення своєї кваліфікації в роботі з програмними продуктами систем «1С:Підприємство» та «BAS» (Business Automation Software). Велика вдячність усім працівникам компанії за високий рівень організації навчального процесу у форматі онлайн-навчання. Хочу позитивно відмітити якість матеріалу та фаховість викладання. Особиста подяка Литвиненко Володимиру Сергійовичу за високу якість викладання, індивідуальний підхід до кожного слухача, доступний виклад матеріалу та терпіння. Удачі, успіхів та процвітання вашій компанії! Дякую!
Сопко Валерія | м.Київ, онлайн | e-mail: volikavs@gmail.com
Курси для користувачів
Дуже якісне навчання, матеріал викладається доступно та завжди можна отримати розгорнуту відповідь на свої питання. Викладач надає інформацію навіть понад курсу, для того, щоб слухачі краще розуміли матерал та більше знань винесли. Така віддача дуже приємна. Курси буду рекомендувати.
Трясорук Анастасія Андріївна | м.Київ, онлайн
Курси для програмістів
Безумно понравилось обучение! Удобный график и формат, позволяет совершенствоваться без отрыва от работы. Выкладка учебного материала преподавателя на высшем уровне, все очень понятно и доступно! Преподаватель всегда готов объяснить материал, который не понятен несколько раз для полного усвоения. Безумно благодарна ЦСН «ПРОКОМ» и преподавателю Столярчук Ирине Аркадьевне за полученные знания и уделенное время!
Белик Юлия Витальевна | м.Київ, онлайн
Курси для програмістів
Щира вдячність усім працівникам ЦСН «ПРОКОМ» за їх роботу, яку вони виконують на найвищому рівні. Зважаючи на виклики сьогодення хочеться відміти високий рівень організації навчального процесу у форматі онлайн-навчання, якість матеріалу та фаховість викладання. З досвіду знаю, що можна чудово володіти інформацією, але не вміти її передати іншим. Особиста подяка Столярчук Ірині Аркадіївні за високу якість викладання, індивідуальний підхід до кожного слухача, доступний виклад матеріалу, чіткі, лаконічні пояснення як із теоретичної, так і з практичної точки зору. Успіхів та процвітання вашій компанії! Дякую
Сопко Валерія | м.Київ, онлайн | e-mail: volikavs@gmail.com
Курси для програмістів
Обучение в ЦСН «ПРОКОМ» стало для меня неотъемлемой частью моего карьерного и проф. роста. Скидки, преподаватели, онлайн формат,…. Только способствуют этому) Низкий вам поклон
Солошенко Евгений Валериевич | м.Київ, онлайн | e-mail: SoloshenkoE@gmail.com
Курси для програмістів
Проходила курс “Введення в конфігурування в системі "1C:Підприємство 8". Основні об’єкти” в червні 2020.
Скептично ставилася до подібних он-лайн форматів навчання (раніше не було подібного досвіду) але все пройшло на високому рівні: і подача матеріалу, і узгодження граф навчання і організація самого процесу. Завжди був зворотний зв'язок, перевірка ДЗ і відповіді на поточні питання.
Отримала корисні знання і досвід.
Бажаю компанії успіхів, фінансової стабільності та процвітання.
Солодун Катерина | онлайн
Курси для програмістів
Дуже вдячна ЦСН «Проком» за організацію курсу, після прослухування якого я отримала багато нової інформації, яка в подальшому буде використовуватися у роботі.
Окрему подяку хочу висловити викладачу Анастасії, оскільки виданий нею матеріал буж дуже корисним, змістовим і цікавим, а виниклі питання вирішували одразу ж.
Чоповська Єлизавета Миколаївна | онлайн
Курси для користувачів