Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Відгуки

ЦСН "Проком" надає якісні послуги з навчання та консультування клієнтів. Ми вдячні нашим слухачам і клієнтам за довіру та позитивні відгуки про нашу работу. 

Мені сподобалась подача матеріалу викладачем, а також дуже допомагають методичні посібники. Дякую за навчання!!!
Авраменко Юлія | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
Дякую за знання, подані у доступній формі. На інших курсах мені відмовили, дізнавшись, що необхідно навчити з нуля, а тут поставились із розумінням і навіть зглянулись на те, що російська та українська мови не є моїми рідними. Викладач пані Знамеровська Анастасія постійно встигала подавати матеріал та перекладати його. Велике дякую за таку кропітливу роботу.
Kateryna Gont | м.Київ, онлайн
Курси для користувачів
Минулої п’ятниці я закінчила курс по «BAS Бухгалтерія», викладачем якого була Знамеровська Анастасія. Хочу подякувати всьому колективу ЦСО «Проком» за організацію курсу на високому рівні та надані методичні матеріали. Особисту подяку хочу висловити Анастасії, вона велика молодчинка, в доступній та легкій формі подавала матеріал, має чітку вимову, легко володіє, як українською так і російською мовою, комунікабельна та легка в спілкуванні. Бажаю всьому колективу успіхів та натхнення.
Задорожня Віта | м.Київ, онлайн
Курси для користувачів
Після закінчення курсу "Зарплата і управління персоналом" я залишилась задоволена тим об'ємом знань які отримала. Дуже сподобалось навчатись, хоча я не очікувала такого результату від дистанційного навчання. Викладач завжди підтримувала зв'язок з нами і не менше хвилювалась ніж я - чи все правильно у мене виходить. Адміністрацією ЦСН " Проком " було продумано та підготовлено все, до найменших дрібниць, для проведення дистанційного навчання і це відчувалось, бо коли починався урок я навіть на мить забувала що знаходилась вдома. Якщо хтось хоче навчитись новій професії або підвищити свою кваліфікацію, то можете бути впевненим, у цьому навчальному центрі ви зможете це отримати.
Іщенко Світлана Олександрівна | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
“Виробничий контур прикладного рішення BAS ERP” - це не перший курс, який я обрала у ЦСН “ПРОКОМ”. Перед цим я займалась на курсі " Оперативний контур прикладного рішення BAS ERP” і паралельно вивчала “Конфігурування в системі "1С:Підприємство 8". Основні об'єкти“. Взагалі, у ЦСН «ПРОКОМ» великий вибір курсів для навчання та підвищення своєї кваліфікації в роботі з програмними продуктами систем «1С:Підприємство» та «BAS» (Business Automation Software). Велика вдячність усім працівникам компанії за високий рівень організації навчального процесу у форматі онлайн-навчання. Хочу позитивно відмітити якість матеріалу та фаховість викладання. Особиста подяка Литвиненко Володимиру Сергійовичу за високу якість викладання, індивідуальний підхід до кожного слухача, доступний виклад матеріалу та терпіння. Удачі, успіхів та процвітання вашій компанії! Дякую!
Сопко Валерія | м.Київ, онлайн | e-mail: volikavs@gmail.com
Курси для користувачів