vodafone +38 (099) 30-099-50

Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Запорізька філія ПАТ "Укртелеком"

Запорізька філія ПАТ "Укртелеком"

Запорізька філія ПАТ «Укртелеком» є безумовним лідером Запорізької області за обсягом і якістю телекомунікаційних послуг. Підприємство має більше 20 структурних підрозділів, територіально розподілених по м. Запоріжжя та Запорізькій області. На підприємстві працює понад 4000 чоловік.

Викладачі ЦСН «Проком» навчали користувачів та програмістів ПАТ «Укртелеком» та брали участь у впровадженні інформаційної системи «Управління виробничим підприємством».

В ході реалізації проекту були виконані роботи з перенесення інформації з більш ніж 30-ти інформаційних баз застарілих систем обліку. Крім того, була проведена велика робота по навчанню більше 100 користувачів та ІТ-спеціалістів навичкам роботи з системою BAS ERP. Особлива увага приділялася методологічній роботі - уніфікації облікових процедур і відпрацюванню правил взаємодії фахівців і підрозділів в умовах роботи в загальній інформаційній базі.

В автоматизованій системі працюють: бухгалтерія, відділ кадрів, відділ праці і заробітної плати, планово-економічний відділ, відділ постачання, всі матеріальні служби, відділ капітального будівництва.

Заступник директора з фінансів Запорізької філії ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» Єжов Сергій Володимирович:

"Перша черга системи - в управлінні філії - була здана в промислову експлуатацію в середині 2007 року. На 2008 рік керівництвом філії була поставлена ​​задача - перевести на роботу в загальній системі всі структурні підрозділи. Ми робили це поетапно. Один за іншим перевели всі міські, а потім і районні центри. Перенавчали людей, переносили дані, вирішували технічні і методологічні проблеми. Це була велика організаційна робота, і ми задоволені результатом, якого вдалося досягти. До речі, хочу відзначити, що створення централізованої бухгалтерії Запорізька філія завершив першим серед великих обласних філій ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ".

Перезвоните мне