vodafone +38 (099) 30-099-50

Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

ТД "Egritech"

ТД "Egritech"

Компанія Egritech – український виробник сільськогосподарської техніки, для збору і транспортування врожаю зернових культур. Спільно з британською інжинірингової компанією Gartech Group були розроблені основні технологічні рішення для збільшення еффективности збору і транспортування врожаю зернових.

Виробничі потужності компанії Egritech базуються в Україні, укомплектовані спеціалізованим обладнанням, що дозволяє виробляти понад 300 од. сільськогосподарської техніки в рік. Серійний випуск побудований на принципах європейських цінностей, а саме – висока якість, надійність і інноваційні рішення.

Відгук про співробітництво (оригінал):
"Співпрацюємо з ЦСО "Проком" вже досить давно. Замовляли навчальні курси для працівників бухгалтерії та економістів - "Оперативний контур прикладного рішення BAS ERP" , "Виробничий контур прикладного рішення BAS ERP" та "Використання прикладного рішення BAS Бухгалтерія". Всі курси розроблені за зручною та ефективною програмою, яка дозволяє швидко освоїти та працювати в програмі ERP. Навчальний центр враховує всі особливості та побажання клієнта, тому співпраця з ним відбувається на найвищому рівні. Хочемо відмітити, зокрема, Литвиненка Володимира, та подякувати за високий професіоналізм та виважений індивідуальний підхід. В річницю заснування ЦСО "Проком" бажаємо вам побільше вдячних клієнтів, процвітання та успіхів в роботі!"

Перезвоните мне