vodafone +38 (099) 30-099-50

Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Державний торговельно-економічний університет

Державний торговельно-економічний університет

Державний торговельно-економічний університет – провідний навчальний заклад України, який є лідером у реформуванні вищої освіти та впровадження інноваційних освітніх технологій.

В ДТЕУ навчається понад 36 тисяч студентів. Підготовка фахівців здійснюється за 26 спеціальностями, 68 бакалаврськими та 64 магістерськими програмами (у тому числі з англійською мовою викладання).

Викладачі ЦСН «ПРОКОМ» беруть активну участь у реалізації освітніх проєктів на базі Навчально-наукового центру бізнес-симуляції ДТЕУ.

Навчально-науковий центр бізнес-симуляції – це структурний підрозділ університету, що здійснює організацію практичної підготовки студентів на основі бізнес-симуляції та інших імітаційних освітніх технологій, через відтворення в умовах навчання процесів, що відбуваються в реальній економічній системі.


ННЦБС – це унікальна освітня тренінгова платформа для формування як hard skills (професійних навичок) так і soft skills (неспеціалізованих, надпрофесійних навичок) у здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр». Контингент студентів Центру налічує близько 1700 студентів.

Об’єктом бізнес-симуляції виступає віртуальне підприємство роздрібної торгівлі - ТОВ «Гермес», на базі якого й проводяться заняття.

ЦСН «ПРОКОМ» активно взаємодіє з керівництвом та викладацьким складом та студентами Навчально-наукового центру бізнес-симуляції. Наші фахівці

  • провели навчання викладачів Державного торговельно-економічного університету на курсах «Використання BAS Бухгалтерія» та «Використання BAS Управління торгівлею»;
  • для створення віртуального тренажера доопрацювали типову конфігурації BAS Управління торгівлею з метою імітації бізнес-процесів роздрібних продажів ТОВ «Гермес»;
  • налаштували обміну даними між конфігураціями BAS Управління торгівлею та BAS Бухгалтерія
  • проводять консультації по роботі в інформаційних системах та організовують обмін даними.
Перезвоните мне