Курси програмування для школярів

Програмування для дітей


Центр сертифікованого навчання «Проком» має широкий вибір дитячих курсів програмування, які орієнтовані освоєння сучасних методів розробки різноманітного програмного забезпеченя.

Головне завдання курсів та для кого вони призначені

Нашим завданням на курсах є навчання дітей основам програмування на сучасних мовах із використанням популярних бібліотек та фреймворків. На заняттях слухачі матимуть змогу самостійно створити корисні додатки: від ігор та сайтів до аналогів усім відомих декстопних програм.

Курси програмування розраховані на дітей 11-18 років, які мають інтерес до технічних наук чи просто хочуть вивчити щось нове та корисне.

Курс «Програмування на Python для дітей»

Python – це мова програмування, яка розвивається найшвидшими темпами у світі та стабільно входить в трійку найпопулярніших мов програмування за різними рейтингами (наприклад, третє місце в індексу TIOBE та звання мови програмування 2020 року за цим же рейтингом). Її використовують розробники таких відомих компаній як Google, Microsoft та Netflix.

Наш курс програмування на Python для дітей та підлітків складається з 4 модулів, кожен із яких присвячено основним напрямкам застосування мови програмування в реальній розробці. Перший модуль є основним: в ньому вивчаються принципи програмування в цілому, тобто використання керуючих конструкцій, функцій, модулів тощо. У кінці першого модуля учні самостійно створюють аналог відомої гри «Змійка» за допомогою модуля PyGame.

Другий модуль присвячено розробці ігор за допомогою мови програмування Python. Ця частина нашого курсу познайомить учнів із об’єктно-орієнтованим програмуванням, обробкою виключень, більш складними методами проектування графічного інтерфейсу. По закінченню цього курсу слухачі створять аналоги трьох популярних ігор «2048», «Тетріс» та «BattleCity».

Третій модуль повністю присвячено Web-розробці. Протягом усього курсу учні будуть створювати наскрізний приклад сайт із широким функціоналом. Під час розробки буде використовуватися відомий фреймворк Django, а також технології HTML та CSS.

Четвертий модуль дає можливість оглядово познайомитися з основними напрямками використання Python: Data Science (або наука про дані), машинне навчання, штучний інтелект та використання мови програмування в наукових цілях. Учні матимуть змогу познайомитися із основними концепціями перерахованих напрямків у програмування та створити прості програми, що зможуть допомогти їм при роботі зі шкільним курсом математики та фізики.

Курс «Програмування на Java для дітей»

Java – популярна мова програмування, що часто входить у п’ятірку найпопулярніших мов програмування за різним рейтингами (наприклад, друге місце в індексу TIOBE). Хоча курс по Java і схожий на курс по Python, але він має свої відмінності. У першому модулі учні вивчають основи програмування: умовні конструкції, цикли, ООП, методи, класи, принципи комп’ютерної графіки. В результаті першого модуля учні створюють просту комп’ютерну гру.

Другий модуль дає можливість дітям познайомитися із більш складними напрямками комп’ютерної розробки: обробка виключних ситуацій, робота із базами даних, обробка натискання та руху миші, основи Web-розробки. У результаті другого модуля учні створюють аналог відомої програми «Paint», гру «Магічний шар» та калькулятор.

Третій модуль присвячено розробці сайтів. Протягом усього курсу учні будуть створювати власний аналог Інтернет магазину. Слухачі використають мови програмування PHP та JavaScript та технології HTML/CSS для створення взаємодії клієнтської та серверної частини сайту. А також напишуть додаток на Java, що допомагає адмініструвати сайт.

Четвертий модуль навчить дітей розробляти ігри за допомогою мови програмування Java. Учні покращать свої знання з програмування та створять аналоги відомих ігор «Змійка», «Морський бій», «2048».

Курс «Алгоритми. Олімпіадне програмування»

Алгоритми – це основа програмування, без їхнього належного розуміння дуже складно створювати власні програми чи розбиратися в коді інших розробників. Даний курс складається з трьох модулів та знайомить слухачів із основними алгоритмами в програмуванні: від сортування масивів до динамічного програмування, від рекурсії до алгоритмів на графах. Курс допоможе підготуватися до олімпіад із інформатики різних рівнів: на заняттях розглядаються задачі реальних Всеукраїнських олімпіад. У цьому курсі використовується мова програмування Java.

Чому варто обрати саме наші курси програмування для дітей та підлітків?

Наші курси програмування дають можливість:

  • навчатися у молодих, професійних викладачів, які постійно вдосконалюють свої навички програмування;
  • працювати у дружній невимушеній атмосфері з цікавими конкурсами та вікторинами;
  • отримати сучасні знання в цікавій та легкій для запам’ятовування формі;
  • отримувати постійну допомога з домашніми завданнями та фідбек через месенджери;
  • навчатися не виходячи із дому на наших онлайн курсах програмування;
  • переглядати відеозаписи занять (тільки для форми навчання онлайн);
  • навчатися у зручний час;
  • отримати безкоштовне перше пробне заняття.

Як записатися на курси програмування для дітей та підлітків?

Ви можете переглянути повний зміст курсів програмування на сторінках відповідних курсів. Якщо Ви маєте запитання, то викладачі та адміністратори нашого центру можуть зв’язатися із Вами для надання професійної консультації.

Телефонуйте: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50.

Якщо маєте сумніви, використайте можливість відвідати безкоштовне пробне заняття та зробіть фінальний вибір.

Завжди раді бачити Вас на наших курсах програмування для дітей. Навчання з «Проком» – це легко!


Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.